Mediální partner

Přihlášení

Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem

Zapomněli jste heslo?
Klikněte sem.
hvcaravans.cz

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 29

· Členové on-line: 3
Joza, Standa a Jana, jardo

· Registrovaní členové: 11,126
· Nejnovější člen: Yankee

Nástěnka

Abyste mohli napsat zprávu, musíte se nejprve přihlásit.

Stenly6
15.03.2018 17:49
Marku vše nejlepší k narozeninám pořádně to oslav a pozdravuj Petru.Standa

Zdenek a Alena
10.03.2018 13:50
Hrochovi k jeho hezkým 106 narozeninám přejeme vše nejlepší a hodně zdraví /Kolik se Hroši průměrně dožívají ? /

Pepi
10.03.2018 12:05
Tome ahoj 106 tj, docela dost ,tak ať se daří a vše nej ..pepa

Zdenek a Irena Lbc
10.03.2018 05:51
K Hrochům letí naše přání všeho nejlepšího k dnešním narozeninám! Narozky stesti sun kiki mavam mavam

Pepi
09.03.2018 08:56
Dušane,vše nej.at to jezdí a zdraví slouží.pepa tanec

fun
08.03.2018 09:48

www.karavanypro.cz

Číst diskuzi

Caravan24 » OSTATNÍ » O nás
 Vytisknout diskuzi
Pozdrav od nováčka
Zdravím všechny,

jmenuji se Karel a slyším na Káju. Táhne mi na 40.

Rád poslouchám a vstřebávám informace. Navštěvuji pár odborných internetových fór a jsem z nich zvyklý na rázné udržován pořádku. Možná proto toho moc virtuálně nenakecám.

Sem mě dovedla zvědavost a určitý stupeň pohodlnosti. Řekněme, že bydlení ve stanu už mě přešlo a začínám pokukovat po trochu pohodlnějším cestovním obydlí. S karavany mám zatím jedinou zkušenost - vídám v nich bydlet lidi na závodech, kterých se také účastním a to mě nahlodává k tomu, že bych si něco takového taky pořídil. Trochu problém je to, že využití by bylo jen párkrát do roka a tak tento nápad doma obdržel nálepku - "počkej až vyrostou děti nebo až nebude hypotéka". Druhý problém je totální neznalost problematiky karavanů. Na nový finance nejsou a starší levný nedokážu prokouknout.

S plánem zúčastnit se závodů v srpnu vyvstala zase myšlenka karavanu. Budu tam sám, zbytek rodiny se bude bavit na chatě u rodičů a já začal po známých shánět karavánek, který by utáhlo Clio a já se do něj vešel. Velmi rychle jsem se virtuálně skamarádil s řadou malých lehkých Poláků. Jenže všichni rybáři v okolí, kteří měli tento karavánek a i by mi ho půjčili za symbolickou částku, láhev něčeho dobrého nebo basu dvanáctky z Plzně, už ho prodali a koupili něco jiného, velkého, krásného či úžasného, co už z ruky nedají. Naprosto je chápu. Karavan s postelí, pár původními skříňkami a aspoň trochu vodotěsný je něco jiného než pojízdný domek s veškerým komfortem. A to mám vpodstatě jen pár požadavků. Aby do karavanu neteklo, měl technickou a dalo s s ním bezpečně dojet na místo určení a zpět. Komfort netřeba.

A tak jsem tady s plánem sbírat informace, shromažďovat nápady a časem je použít v případě, že mi spadne do klína za nějaké pěkné peníze karavan, který si bude chtít stát členem domácnosti jako všechny ostatní užitečné věci které máme. A když už si jednou něco pořídíme, tak se o to náležitě staráme. Přeci jen nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit plýtvat penězi na vlastní blbost.
 
Upravit 2
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.26 sekund
161,959,604 návštěv