Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Bukfurdo-13.4.2017: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Bukfurdo-13.4.2017

Poslední aktualizace před 7 let
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 7 let
Vlastně nevím do jaké rubriky to napsat, prostě jsem zvolil tuto.
Chci se podělit s vámi, tedy těmi, koho to zajímá či má podobné zkušenosti. Ale k věci. Vyrazili jsme na Velikonoce, tedy jako většina lidí chodící do práce, ve čtvrtek dopoledne s tím, že dojedeme večer do Buku a případně počkáme do rána na otevření kempu. Tak se stalo, trochu vinou bouračky před Šopron jsme dojeli ke kempu v 22:45 h a byli 6 v pořadí před kempem. Ok, pozdravili jsme se s pár okolo stojícími a ustlali si jako ostatní u krajnice, čekajíc na ráno. Kemp otevírá v 8 h, ale už kolem 6.45 h se začalo kolem recepce tvořit skupina několika lidí. Samozřejmě jsem se šel podívat co se děje a zjistil jsem, že vzniklo pořadí ne jak kdo dojel, ale kdo jak vstal. No nic, prošel jsem kemp, pár míst bylo, myslím i že by se na nás dostalo...jen jsem netušil, že se musím chovat jak vandrák a ostatní předběhnout. Nebo si ustlat před recepcí. Když se nakonec na nás a pár za mnou dostala řada, místa nebyla a recepční, který celou zimu mluvil česky, oněměl a nešlo mu se vymáčknout ani německy či anglicky, zda má volná místa, či se místa uvolní. Prostě bere jen pasy, někdo doběhne s číslem parcely a už to píše. netuší kolik lidí a aut mu vjede do kempu, kdy kdo odjede. Stačilo by přeci, aby měl systém parcel a zapisoval si kdo co a pak by mohl říct, hele tihle jedou dnes do oběda domu, počkejte. Tak to funguje např. ve Francii. No a proč to vlastně píšu? protože jsem byl nasr..., že bohužel patříme pořád někteří do džungle východu.

No, ale byl happyend. Vyrazili jsme do Lenti a myslím, dobře jsme udělali. Kemp byl obsazen cca ze 2/3, počasí každý den slunečno, 15-19 st, termály zpola zaplněné a klídek.
nugiseknugisekČlen
Přidáno před 7 let
A jen tak pro informaci. Kdo byli ti co Tě předběhli? Mě se tato neurvalá praxe ("vylepšená" obsazováním parcel uvnitř kempu rodinnými příslušníky např. se židlemi) také nelíbí, ale řekl bych že podobné chování je specifickým rysem některých středo-východoevropských národů. Dokážu to pochopit když v 8:15 někdo spinká a blokuje ostatní. To ať ho klidně předběhnou. Ale když dojedu do fronty jako 6. a ráno v 7:45 přede mnou frontu na recepci stojí 10lidí , z toho 5, kteří dojeli po mně, tak to se mi fakt nelíbí ani trochu.
Poutník nikdy nedorazí domů, aniž by měl o předsudek méně a o nápad více.
Sir THOMAS MORUS (1478-1535)
T
thomash1Člen
Přidáno před 7 let
Bohužel bylo plno a ti co přijeli pozdě měli smůlu a kdo komu držel místo tak to je jejich věc a nemůžete se na ně zlobit chtějí být spolu.Je třeba vyjed spíž nebo jet tam kde vám udělají rezervaci a nespoléhat na to že bude na takové svátky volno . A myslim si že v Buku je ještě jeden kemp a ten byl poloprázdný tak proč si stěžovat
Hymer BMC I 600
FJRFJRČlen
Přidáno před 7 let
O svátcích tam nikdy nejezdíme, je to masakr
SmileVladimír a Iveta:_
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 7 let
Také jsme pohořeli, dojeli jsme až v pátek, přece jen musíme občas do práce, plno a neochota na recepci ukázková, naštěstí jsme jeli do Eva kempu a v pohodě, zdá se že i laciněji, škoda že nás nenapadlo Lenti, příště zkusíme Pápu.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

nugisek napsal:

A jen tak pro informaci. Kdo byli ti co Tě předběhli? Mě se tato neurvalá praxe ("vylepšená" obsazováním parcel uvnitř kempu rodinnými příslušníky např. se židlemi) také nelíbí, ale řekl bych že podobné chování je specifickým rysem některých středo-východoevropských národů. Dokážu to pochopit když v 8:15 někdo spinká a blokuje ostatní. To ať ho klidně předběhnou. Ale když dojedu do fronty jako 6. a ráno v 7:45 přede mnou frontu na recepci stojí 10lidí , z toho 5, kteří dojeli po mně, tak to se mi fakt nelíbí ani trochu.


Tak osobně neznám nikoho, a nikdo se mi nepředstavil. Obsazené parcely židlemi, páskami...no nedal bych to cpát se někam, kdo čeká kámoše...spíš neschopnost zaměstnanců kempu situaci nějak řešit ....

Automatické sloučení 20.04.2017 21:27:

Citovat

thomash1 napsal:

Bohužel bylo plno a ti co přijeli pozdě měli smůlu a kdo komu držel místo tak to je jejich věc a nemůžete se na ně zlobit chtějí být spolu.Je třeba vyjed spíž nebo jet tam kde vám udělají rezervaci a nespoléhat na to že bude na takové svátky volno . A myslim si že v Buku je ještě jeden kemp a ten byl poloprázdný tak proč si stěžovat


Ale já si nestěžuji na to, že bylo plno. Já píšu o tom, že nikdo nemá tu slušnost stát ve frontě s autem a počkat si až na něj přijde řada. Tím bylo i jasně napsáno, že když jsem obcházel ráno kemp, místa by pro nás byly.
Jak jsem psal, odjeli jsme zklamaní ne že je plno, ......
Upravil Harvici dne 20.04.2017 20:32, před 7 let
Q
AnonymČlen
Přidáno před 7 let
Za mně maďarské termály už nikdy.Byli jsme v Mošonu a arogance a neochota.Moc nás čechy v lásce nemají
L
Luca a TomČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj Harvici, dojeli jsme hned za Vámi. Prošel jsem kemp a když jsem viděl ten maskr otočili jsme se jeli do Pápy. Domnívám se, že o svátcích bylo ve všech thermálkempech, které jsou v rozumné vzdálenosti od ČR nerváno.

Přidal bych takový postřeh. Karavaning doznává velkého rozmachu, bohužel již cestuje kde kdo. Věnujeme se této zálibě již dost dlouho a jsem z chování některých "kolegů" také poněkud rozčarovaný. Poslední dobou se mi často stává, že jdu po kempu, tábořišti pozdravím a odpovědi se mi nedostane. Co dělat, nic, dalo by se dlouho mluvit nebo psát na toto téma. Určitou odpovědí mohou být i mnohé diskuse na tomto fóru. Vzpomínám marně na krásné začátky C24. Bohužel vše je odrazem celé současné společnosti.
Tímto zdravím všechny slušné karavanisty.



Tom
Lůca
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

quicksilver napsal:

Za mně maďarské termály už nikdy.Byli jsme v Mošonu a arogance a neochota.Moc nás čechy v lásce nemají


Nesmíš jezdit hned do prvních lázní za slovenskou hranicí, tam je to jak popisuješ. Ale např.v takovém Sarváru máš všechny nápisy a dokonce i jídelní lístek v češtině (ne ve slovenštině jak by se geograficky nabízelo). :x
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Luca a Tom napsal:

Ahoj Harvici, dojeli jsme hned za Vámi. Prošel jsem kemp a když jsem viděl ten maskr otočili jsme se jeli do Pápy. Domnívám se, že o svátcích bylo ve všech thermálkempech, které jsou v rozumné vzdálenosti od ČR nerváno.

Přidal bych takový postřeh. Karavaning doznává velkého rozmachu, bohužel již cestuje kde kdo. Věnujeme se této zálibě již dost dlouho a jsem z chování některých "kolegů" také poněkud rozčarovaný. Poslední dobou se mi často stává, že jdu po kempu, tábořišti pozdravím a odpovědi se mi nedostane. Co dělat, nic, dalo by se dlouho mluvit nebo psát na toto téma. Určitou odpovědí mohou být i mnohé diskuse na tomto fóru. Vzpomínám marně na krásné začátky C24. Bohužel vše je odrazem celé současné společnosti.
Tímto zdravím všechny slušné karavanisty.


Tom


Automatické sloučení 21.04.2017 10:10:

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

Luca a Tom napsal:

Ahoj Harvici, dojeli jsme hned za Vámi. Prošel jsem kemp a když jsem viděl ten maskr otočili jsme se jeli do Pápy. Domnívám se, že o svátcích bylo ve všech thermálkempech, které jsou v rozumné vzdálenosti od ČR nerváno.

Přidal bych takový postřeh. Karavaning doznává velkého rozmachu, bohužel již cestuje kde kdo. Věnujeme se této zálibě již dost dlouho a jsem z chování některých "kolegů" také poněkud rozčarovaný. Poslední dobou se mi často stává, že jdu po kempu, tábořišti pozdravím a odpovědi se mi nedostane. Co dělat, nic, dalo by se dlouho mluvit nebo psát na toto téma. Určitou odpovědí mohou být i mnohé diskuse na tomto fóru. Vzpomínám marně na krásné začátky C24. Bohužel vše je odrazem celé současné společnosti.
Tímto zdravím všechny slušné karavanisty.


Tom
Tome ahoj,máš naprostou pravdu,škoda,že jsem tě tam nepotkal,dali bychom štamprli slivovičky.Jinak byl jsem tam už od úterý, do pátku pohoda ,potom masakr,najedou češi a v kempu se přestane zdravit,je po klidu,úplně jiná hlučnost v bazénu,čistota toalet atd.Když jsem viděl tu frontu před branou,šel jsem tam a prvnímu(aniž bych ho znal)jsem nabídl,že na parcelu se vejdeme dva,byli jsme sice namačkaní(s markýzou by to nešlo),ale byl tam.Jinak na nové auto už 24 nedám,stratilo to význam(někdy se zato i stydím)škoda.mavam
Upravil Pepi dne 21.04.2017 09:10, před 7 let
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 7 let
[quote]Luca a Tom napsal:

Ahoj Harvici, dojeli jsme hned za Vámi. Prošel jsem kemp a když jsem viděl ten maskr otočili jsme se jeli do Pápy. Domnívám se, že o svátcích bylo ve všech thermálkempech, které jsou v rozumné vzdálenosti od ČR nerváno.

Přidal bych takový postřeh. Karavaning doznává velkého rozmachu, bohužel již cestuje kde kdo. Věnujeme se této zálibě již dost dlouho a jsem z chování některých "kolegů" také poněkud rozčarovaný. Poslední dobou se mi často stává, že jdu po kempu, tábořišti pozdravím a odpovědi se mi nedostane. Co dělat, nic, dalo by se dlouho mluvit nebo psát na toto téma. Určitou odpovědí mohou být i mnohé diskuse na tomto fóru. Vzpomínám marně na krásné začátky C24. Bohužel vše je odrazem celé současné společnosti.
Tímto zdravím všechny slušné karavanisty.

Tak nejsme tak zkušení a tak jsme přespali do rána ve frontě. Ale vyplatilo se odjet hned a ušetřit čas. Tak pro příště.
L
Luca a TomČlen
Přidáno před 7 let
Ahoooj Pepi, těšil jsem se na shledání, protože vím, že v tuto dobu jezdíš do Büku. Tak snad někdy...



Tom
Lůca
M
milos placekNováček
Přidáno před 7 let
No já tam byl taky zrovna o těchto Velikonocích. Kemp mne nebere, mám vestavbu a tak jsem zaparkoval kousek od silnice poblíž Thermal restaurantu či Kafeehausu. Už tam jeden bydlík stál pod stromy. Celou noc a den jsme stáli na jednom místě a nikdo nás nevyhnal ani co by stačil naznačit....
Horší bylo, že do lázní jsme přišli asi 45 minut po otevření a všechny lehátka (tím myslím fakt všechny v areálu pod střechou) byly něčím obsazený a skoro každý byl někde namočený. To platí i saunovém světě. Trochu blbý, že si chci lehnout na půl hodiny a nemám kde...
KocourKocourČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

milos placek napsal:

No já tam byl taky zrovna o těchto Velikonocích. Kemp mne nebere, mám vestavbu a tak jsem zaparkoval kousek od silnice poblíž Thermal restaurantu či Kafeehausu. Už tam jeden bydlík stál pod stromy. Celou noc a den jsme stáli na jednom místě a nikdo nás nevyhnal ani co by stačil naznačit....
Horší bylo, že do lázní jsme přišli asi 45 minut po otevření a všechny lehátka (tím myslím fakt všechny v areálu pod střechou) byly něčím obsazený a skoro každý byl někde namočený. To platí i saunovém světě. Trochu blbý, že si chci lehnout na půl hodiny a nemám kde...


Ahoj, zdravím všechny ! Do Buku jezdíme asi od r. 2001 a to velmi často, i 4x nebo 5x do roka. Máme tam kamarády. Nikdy jsme nebyli s bydlíkem. Faktem je, že jsme zažili úplně obyčejné lázně, kde bazény byly zaplachtovane, jejich přestavbu za provozu i výstavbu nových budov. Maďaři se moc snaží. Všechno je v lidech. Úplná pravda je ta, že bohužel Češi dělají problémy. Jedno ponaučení jsme si ale vzali, že NIKDY o českých svátcích a poslední dobou je nejlépe dokonce od neděle do středy či čtvrtka. Za ten stres blázinec u pokladen a šílenství u lehatek to fakt nestojí. A když byste tam byli, navštivte v areálu bistra U Petera. Je to venku, úplně vlevo u zdi. Má tam okénko, dělá zaručeně nejlepší nesizene langose a tocene pivo má rozhodně nejlacinější a dobré. Známe ho už od toho r. 2001, ceny mírné, kvalita neklesá. Mějte se moc hezky.:_:_
Alena, Honza a kocour Jonáš (60+63+10)
A bydlik Fiat 2,3 Mobilvetta
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Harvici, nugisek, thomash1, FJR, kucmais, quicksilver_smazany, Luca a Tom, Majli, Pepi, milos placek, Kocour

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,573 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18395 sekund | Průměrně za: 0.18395 (0) sekund | Dotazy: 116 | Použitá paměť: 2.15MB/4MB