Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vestavba / bezpecnost: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vestavba / bezpecnost

Poslední aktualizace před 7 let
ropropČlen
Přidáno před 7 let
Snad to autor myslel takhle

http://www.nechybujte.cz/slovnik-souc...iny/povaha
cituji:
2 souhrn příznačných znaků věci nebo jevu; charakter, ráz
povaha krajiny/materiálu

asi je to míněno dost zeširoka, aby byl vždy vinen řidič. Právník, politik nebo manželka si vždy zdůvodnění najdou.
https://www.zonerama.com/rop1

Já už nic nemusím
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

rop napsal: Snad to autor myslel takhle
http://www.nechybujte.cz/slovnik-souc...iny/povaha
cituji:
2 souhrn příznačných znaků věci nebo jevu; charakter, ráz
povaha krajiny/materiálu

asi je to míněno dost zeširoka, aby byl vždy vinen řidič. Právník, politik nebo manželka si vždy zdůvodnění najdou.

No právě! Na tohle udělaj každého řidiče, bo
[big]"kdyby byl přizpůsobil,
tak by nechybil"![/big]

A vo vo vo vo tom to je!

A v dnešní době a tady řešit lingvistické problémy je přinejmenším ztráta času ...
(Zejména určení pohlaví podle tvrdosti. Mám na mysli ypsilon - aby nedošlo k nějakému šumu. Ale jest prosím s podivem, že je to měkké v případě genitálu mužského! )

Ale zpátky na silnici - každá mince má dvě strany - dá se toho využíti i opačně, tedy myslím jako "strana poškozená" nehodou dopravní. Nikomu to nepřeju, ale když už, tak už !
Ale to už jsme zase tam, kde už jsme byli - striktní dodržování zákona je nejlepší sabotáž!
S oblibou využívám, když míjím cyklistu v křižovatce a neměním směr jízdy ... To jsou pak zmatky! :o
Nicméně litera zákona mi velí, že tak činiti mám vždy, přesněji tam není žádná zmínka o výjimce v případě křižovatky, kdy by mohlo dojít k nepochopení záměru řidiče předjíždějícího cyklistu a dávajícího znamení o změně směru jízdy a přeci jedoucího rovně! Tak asi tak!
Vyprdněte se na zákony a používejte selský rozum a na silnici nikomu nevěřte! Vyplatí se to!

A o kloboucích a jiných pokrývkách hlavy za volantem zase příště, jó? ...
(A to nemám na mysli burky - aby nedošlo k nějakému nedorozumění! )
:_ :D
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hatiti napsal:
Vyprdněte se na zákony a používejte selský rozum a na silnici nikomu nevěřte! Vyplatí se to!


:^ plne souhlasim a to plati vsade, nejen na silnici.

Vim ze se najde spousta lidi co to odsoudej, ale selskej rozum je mnohem vic nez zakony.... Protoze zakony pisou take blbci....
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

floridan79 napsal:... selskej rozum je mnohem vic nez zakony.... Protoze zakony pisou take blbci....

[big]Bezvýhradně souhlasím! :g :g :g[/big]
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
simchasimchaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

floridan79 napsal:

Citovat

Hatiti napsal:
Vyprdněte se na zákony a používejte selský rozum a na silnici nikomu nevěřte! Vyplatí se to!


:^ plne souhlasim a to plati vsade, nejen na silnici.

Vim ze se najde spousta lidi co to odsoudej, ale selskej rozum je mnohem vic nez zakony.... Protoze zakony pisou take blbci....

Tak to jsou teda moudra. Úžasné.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

simcha napsal:.... Tak to jsou teda moudra. Úžasné.

To nejsou moudra - to jsou zkušenosti z praxe!
Příklad:
Jedu po hlavní, mám přednost, z boku se řítí třeba motocyklista. Je mi jasné, že to nemá šanci ušlajfovat, ale já ano.
Selskej rozum zavelí BRZDI!
Litera zákona ale namítá - proč bys měl brdzit, když ji na hlavní? Jsi přeci v právu! Máš přednost! Jeď klidně dál, ať se ten magor třeba zabije!

To jenom jako příklad!
... nehodovost asi roste proto, protože se někam vytratil ten selskej rozum ...

Kamil :_

PS: .... kdyby tehdy Hlinka jel v tom svým Super-Blbovi povolených 90 - mohl tady ještě být!
Ten Aviatik nemohl nehodě zabránit, neb netušil, že se na něj řítí nějakej debil, co si musí něco dokazovat ...
Kdyby to nebyl Hlinka, tak to uzavřeli, seškrábali, zametli a aviatik by jezdil dál a nešel by si sednout za blbost někoho jiného!
Taky tam chyběl ten selskej rozum - ne v Avii, ale v té Škodovce! Dyk přeci jedu po hlavní, né!?
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
simchasimchaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

simcha napsal:.... Tak to jsou teda moudra. Úžasné.

To nejsou moudra - to jsou zkušenosti z praxe!
Příklad:
Jedu po hlavní, mám přednost, z boku se řítí třeba motocyklista. Je mi jasné, že to nemá šanci ušlajfovat, ale já ano.
Selskej rozum zavelí BRZDI!
Litera zákona ale namítá - proč bys měl brdzit, když ji na hlavní? Jsi přeci v právu! Máš přednost! Jeď klidně dál, ať se ten magor třeba zabije!

To jenom jako příklad!
... nehodovost asi roste proto, protože se někam vytratil ten selskej rozum ...

Kamil :_

PS: .... kdyby tehdy Hlinka jel v tom svým Super-Blbovi povolených 90 - mohl tady ještě být!
Ten Aviatik nemohl nehodě zabránit, neb netušil, že se na něj řítí nějakej debil, co si musí něco dokazovat ...
Kdyby to nebyl Hlinka, tak to uzavřeli, seškrábali, zametli a aviatik by jezdil dál a nešel by si sednout za blbost někoho jiného!
Taky tam chyběl ten selskej rozum - ne v Avii, ale v té Škodovce! Dyk přeci jedu po hlavní, né!?

Ano v tomto případě, který jsi uvedl s Tebou i jako motorkář souhlasím.
Jen si myslím, že nejde obecně napsat "Vyprdněte se na zákony a používejte selský rozum". To by byla katastrofa, protože selské rozumy jsou různé. :_
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

simcha napsal:.... Tak to jsou teda moudra. Úžasné.

To nejsou moudra - to jsou zkušenosti z praxe!
Příklad:
Jedu po hlavní, mám přednost, z boku se řítí třeba motocyklista. Je mi jasné, že to nemá šanci ušlajfovat, ale já ano.
Selskej rozum zavelí BRZDI!
Litera zákona ale namítá - proč bys měl brdzit, když ji na hlavní? Jsi přeci v právu! Máš přednost! Jeď klidně dál, ať se ten magor třeba zabije!

To jenom jako příklad!
... nehodovost asi roste proto, protože se někam vytratil ten selskej rozum ...


To jsou moudra a kam se na to hrabe můj názor, že je " povaha vozovky " kravina.... ( na což se přišlo už v roce 1975, kdy tuto pasáž ze zákona odstranili - více než před 30ti lety !!!!!! )

Litera zákona nic nenamítá, naopak mluví docela jasně:

Rychlost jízdy musí řidič přizpůsobit zejména svým schopnostem, ... a jiným okolnostem, které je možno předvídat... - to je literou zákona řečeno, že máš použít selskej rozum ( pokud je ti jasné, že to nemá šanci ušlajfovat, ale ty ano -- předvídáš okolnosti a můžeš přizpůsobit rychlost ). Vymýšlíš vymyšlené....
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 07.04.2017 12:39, před 7 let
JabberwockyJabberwockyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:
To máš naprostou pravdu, jen není na světě moc míst, kde by jsi měl možnost tou latinou poklábosit...


http://www.latini...irculi.htm :-)
VIRIBVS VNITIS
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Jedno nepsaný motorkářský pravidlo říká: Jezdi s vědomím, že nikdy nejsi na hlavní. Není to samospasitelný, ale je řada případů,
kdy to může nebo mohlo pomoci.
Chodci zas mají: Přechod není tunel.
Atd. atd.
Zkrátka hřbitovy jsou plný hrdinů, co byli poslední chvíle života v právu. Ano, chyběl jim selskej rozum.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:
Litera zákona nic nenamítá, naopak mluví docela jasně:
Rychlost jízdy musí řidič přizpůsobit zejména svým schopnostem, ... a jiným okolnostem, které je možno předvídat... - to je literou zákona řečeno, že máš použít selskej rozum ( pokud je ti jasné, že to nemá šanci ušlajfovat, ale ty ano -- předvídáš okolnosti a můžeš přizpůsobit rychlost ). Vymýšlíš vymyšlené....

Hele Vajgloňbu, nic nevymejšlím a nehodlám vymejšlet ... Jenom "konstantuji"! (Za vymejšlení si totiž nechávám platit ... )
Ty se držíš jednoho pitomýho bodu ("povahy vozovky") jako lejno košile a já to přitom myslím obecně!
Tedy že jsou v zákonech kraviny! A v tom se mnou doufám budeš souhlasit!
Jestli chceš příklad, tak ho máš mít - například Burešova ptákovina s pětidenním termínem, který když nedodržíš, tak Ti nasolej 30 litrů flastr.
A když to nestihneš do dalších pěti dnů, tak je z teho rovná skovka!
Kdyby to bylo aspoň pět dnů pracovních - ale je to jenom pět dnů! A přitom Ti každej doktor řekne, že máš mít nepřerušovanou dovolenou minimálně dva týdny, aby ses zase postavil na zadní a neskončil v léčebně psychiatrické.
A teď mi na to něco řekni - tedy pokud nejsi zaměstnancem pouhým, kterého se to netýká ... :(
(Nebo už jsi dokonce oním klientem? ) :he

Kamil

PS: A jsme zase mimo téma! Kudla!

Automatické sloučení 07.04.2017 12:59:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:
Zkrátka hřbitovy jsou plný hrdinů, co byli do poslední chvíle života v právu. Ano, chyběl jim selskej rozum.

To by se dalo tesat! :^ :^ :^ :^ :^
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Upravil Hatiti dne 07.04.2017 12:59, před 7 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
Kamile, povaha vozovky je kravina a vůbec se toho nedržím, protože už skutečnost, že to v zákoně není, mě dala za pravdu. Zmínil jsem to původně jako nadsázku a to byla moje chyba, měl jsem předvídat, co to spustí za diskuzi - vidíš, nelze zákonem jednoznačně určit co předvídat lze a co nikoli, natož trestat někoho za to, že něco nepředvídal.

To co zde pitváš, je blbost, jsou horší věci v zákonu o provozu na komunikacích, třeba:

Par77 ods. 5 Místní a přechodnou úpravu provozu na pozemních komunikacích stanoví příslušný správní orgán opatřením obecné povahy, jde-li o světelné signály, příkazové a zákazové dopravní značky, dopravní značky upravující přednost a dodatkové tabulky k nim nebo jiné dopravní značky ukládající účastníku silničního provozu povinnosti odchylné od obecné úpravy provozu na pozemních komunikacích.

Jinými slovy, nesmíš zaparkovat méně než 5m před přechodem, neboť až půjdou děti ze školy, tak je řidič za autem před přechodem neuvidí !!! Jenže když jde státu o prachy, klidně nalajnuje placené stání až k přechodu a zákon mu tu možnost dává !! To je špatně !!

PS. Promiň, k daňovým zákonům se nejádřím, nemá to žádnou souvislost s naším koníčkem - dopravní předpisy ano, tak když policajt bude někoho jebat, že nepřizpůsobil povaze vozovky, můžeš ho poslat ať se doučí aktuální pravidla.... a potom teprve pokutuje.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
milan59milan59Člen
Přidáno před 7 let
@Hatiti napsal
Ten Aviatik nemohl nehodě zabránit, neb netušil, že se na něj řítí nějakej debil, co si musí něco dokazovat ...

Ahoj,
tohleto není zrovna dobrý příklad, protože kdyby se aviatik namísto selského rozumu držel zákona, tak by neodbočil doleva přes dvojitou čáru.

Jinak s Tebou souhlasím. Ahoj Milan :_
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Jedno nepsaný motorkářský pravidlo říká: Jezdi s vědomím, že nikdy nejsi na hlavní. Není to samospasitelný, ale je řada případů,
kdy to může nebo mohlo pomoci.
Chodci zas mají: Přechod není tunel.
Atd. atd.
Zkrátka hřbitovy jsou plný hrdinů, co byli poslední chvíle života v právu. Ano, chyběl jim selskej rozum.


Presne tak. Pokazde kdyz dojizdim k prechodu kde se nekdo hrne sice na jeho zelenou ale ani se nerozhlidne a proste ja mam zelenou a navic na Nove rikali ze mam pravo prejit tak proste du, oci priklopeny do telefonu a vubec neresi jestli se na nej riti Tatra nebo ne.... Zde se presne ukaze kdo je debil a drive nebo pozdeji na to dojede a neco ho jednou prejede a kdo ma zdravej rozum a pred tim nez mi tam skoci se koukne jestli ho pravdu vidim a opravdu brzdim. A bohuzel debilu je vetsina... me by fakt nenapadlo ze VZDY kdyz lezu do silnice ze bych se nerozhledl na obe strany a na krizovatce do uplne vsech smeru abych se ujistil ze na druhou stranu dojdu zivej.....

A ted jeste jedna vec... stalo se mi vcera na silnici c.7 vedouci mezi Slanym a Louny - dvouproudovka. Opravuje se most, jezdi se jednim pruhem, ale ocividne semafory co tam privezli nepreprogramovali a jsou dotazene z nejakeho dlouuuuheho useku kde je cervena na obou pres 2 minuty aby stihly dojet auta z druheho smeru... Ovsem tyto semafory jsou pred mostkem kde stojici ridici na sebe v protismeru cumeji asi ze 40 metru. Fronta z obou stran nekolik kilometru.... Ja kdybch byl prvni ve fronte a vidim ze se retez aut zastavil protoze ocividne maji uz cervenou (je to i videt) tak selsky rozum i pres cervene svetlo mi veli jed a kdyby selsky rozum pouzili vsichni jedinci v tech frontach a proste kdyz jedna strana nejede tak zakonite ma druha strana volno, podstatne by se tam ta zacpa a cekaci doba zkratila. Ovsem vsichni prevychovani na ovce vidi cervenou na semaforu a tak sedi za volantem s nohou na spojce a zarazenou jednickou a cekaji az blikne zelena aby na to mohli dupnout.... To ze pak ve volnem useku jedou pres 150 aby dohnali ztratu, to je jina.... ale jaksi tohle cervene svetlo jim podvedome rekne NESMIS jet.... Tohle mi prijde totalne ujety ze v takovym pripade lidi ty zakony bezmezne dodrzuji...

A do tretice krizovatka s ostruvkama a vysoke obrubniky, cervena... stoji auta jak je v cesku zvykem dopopojizdeji tak az si visi na prdeli vzajemne a vtom zezadu sanitka... houka jak o zivot a taky o zivot zrejme jde. dojede ty stojici auta cekajici na zelenou ale ty se ani nehnou, pripadne popojedou o 10cm jako by ta sanitka mohla projet... ale je proste cervena a oni nesmi preci na cervenou jet.... Za nima pacos umira se zastavou, par ridicu troubi aby ten prvni blbec proste vjel do krizovatky a uhnul ale to se nestane nez konecne blikne zelena...

Myslim ze s temito priprady jste se uz setkal kazdej a kdo proste cti zakony v podobnych pripadech vic nez selskej rozum je u me debil...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

floridan79 napsal:

Myslim ze s temito priprady jste se uz setkal kazdej a kdo proste cti zakony v podobnych pripadech vic nez selskej rozum je u me debil...


Možná by si měl trochu přečíst Zákon č. 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů než začneš argumentovat selským rozumem.....

§ 4 Povinnosti účastníka provozu na pozemních komunikacích

Při účasti na provozu na pozemních komunikacích je každý povinen

a) chovat se ohleduplně a ukázněně, aby svým jednáním neohrožoval život, zdraví nebo majetek jiných osob ani svůj vlastní, aby nepoškozoval životní prostředí ani neohrožoval život zvířat, své chování je povinen přizpůsobit zejména stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, povětrnostním podmínkám, situaci v provozu na pozemních komunikacích, svým schopnostem a svému zdravotnímu stavu

Klidně vjedu před houkající sanitkou do křižovatky, aby mohla projet a obhájím to ( ohrožení života je právně větší delikt, než porušení jízdy na červenou ) . Pokud vkročím do do křižovatky a nepodívám se, ohrožuji svůj život ( on totiž řidič může být indisponován, oslněn nebo mít srdeční příhodu, stává se to, není to vyjímka ).

Nesváděj neznalost zákona a neschopnost jeho interpretace na jeho nesmyslnost . Jsou opravdu mnohem horší věci v daném zákonu než to, co zde uvádíš. Zákon je dost starý, mnohokrá změněný a základní věci opravdu řeší. Problém je, byl a vždy bude v prokazování - ale to je problém starý jako lidstvo samo. Pokud by zákon o provozu na pozemních komunikacích měl řešit veškeré situace do detailu, nestačil by si ho za svůj život ani přečíst.

Pro odlehčení:
Debil - člověk trpící lehkou mentální retardací - se smí účastnit provozu na pozemních komunikacích pouze za předpokladu, jsou li učiněna opatření aby nedošlo k ohrožení bezpečnosti provozu ( zkrácěně, nikoli de jure ) . Tak bys je na silnici neměl potkat a když je potkáš, nemělo by se nic stát.... :x
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 07.04.2017 15:12, před 7 let
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:
... své chování je povinen přizpůsobit zejména stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, povětrnostním podmínkám, situaci v provozu na pozemních komunikacích, svým schopnostem a svému zdravotnímu stavu.

No! A to je ta "[big]povaha vozovky[/big]"! :-)

A tato definice taky opravdu nemá chybu :g
"Debil - člověk trpící lehkou mentální retardací - se smí účastnit provozu na pozemních komunikacích pouze za předpokladu, jsou li učiněna opatření aby nedošlo k ohrožení bezpečnosti provozu ( zkrácěně, nikoli de jure ) . Tak bys je na silnici neměl potkat a když je potkáš, nemělo by se nic stát...."

A proč je tedy tolik nehod, když to všichni ti debilové na silnici mají zajištěné?
Leda, že by byli pojištěni proti blbosti ...
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
A proč je tedy tolik nehod, když to všichni ti debilové na silnici mají zajištěné?

Nemají. Kálí na to a jezději a choději bez opatrovníků. Mnoho z nich je navíc tzv. latentních debilů, co se projevují až za volantem.
.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

A proč je tedy tolik nehod, když to všichni ti debilové na silnici mají zajištěné?

Nemají. Kálí na to a jezději a choději bez opatrovníků. Mnoho z nich je navíc tzv. latentních debilů, co se projevují až za volantem.
.


Přesně tak ! Nedodržují zákon ! Proč si myslíš, že zákonodárce tak trápí, že spousta aut ve městech jezdí obsazena jen s řidičem ? Žádná ekonomika nebo hustota provozu, ale vysoká pravděpodobnost, že porušují zákon a jezdí bez opatrovníků. Vždyť to vídáme denně, jede jak debil a v autě je sám !!!

Automatické sloučení 07.04.2017 19:05:

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:
... své chování je povinen přizpůsobit zejména stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, povětrnostním podmínkám, situaci v provozu na pozemních komunikacích, svým schopnostem a svému zdravotnímu stavu.

No! A to je ta "[big]povaha vozovky[/big]"! :-)

Kamile, povaha vozovky byla ze zákona odstraněna, stejně jako klauzule, že ŘP skupiny B už platí i pro vozík nad 750kg. Já vím, je to velká a bolestná ztráta, v prvním případě pro tebe a v tom druhém pro autoškoly.... Bránili jste to do poslední chvíle a statečně :)



Automatické sloučení 07.04.2017 19:07:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

A proč je tedy tolik nehod, když to všichni ti debilové na silnici mají zajištěné?

Nemají. Kálí na to a jezději a choději bez opatrovníků. Mnoho z nich je navíc tzv. latentních debilů, co se projevují až za volantem.
.


Přesně tak ! Nedodržují zákon ! Proč si myslíš, že zákonodárce tak trápí, že spousta aut ve městech jezdí obsazena jen s řidičem ? Žádná ekonomika nebo hustota provozu, ale vysoká pravděpodobnost, že porušují zákon a jezdí bez opatrovníků. Vždyť to vídáme denně, jede jak debil a v autě je sám !!!

Automatické sloučení 07.04.2017 19:05:

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:
... své chování je povinen přizpůsobit zejména stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, povětrnostním podmínkám, situaci v provozu na pozemních komunikacích, svým schopnostem a svému zdravotnímu stavu.

No! A to je ta "[big]povaha vozovky[/big]"! :-)

Kamile, povaha vozovky byla ze zákona odstraněna, stejně jako klauzule, že ŘP skupiny B už platí i pro vozík do 750kg. Já vím, je to velká a bolestná ztráta, v prvním případě pro tebe a v tom druhém pro autoškoly.... Bránili jste to do poslední chvíle a statečně :)



Automatické sloučení 07.04.2017 19:09:
Omlovám se, uklepl jsem se a nějak se mě to nepodařilo odstranit. Nebyl to záměr, stane se - nějak jsem se neřizpůsobil povaze klávesnice :(
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 07.04.2017 19:09, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,713,906 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24915 sekund | Průměrně za: 0.24915 (0) sekund | Dotazy: 150 | Použitá paměť: 2.45MB/4MB