Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vestavba / bezpecnost: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vestavba / bezpecnost

Poslední aktualizace před 7 let
GabrielMaxaGabrielMaxaČlen
Přidáno před 7 let
Sorry za offtopic ale mozna pro zamyšlení koukněte na dnešní nehodu dodávky na D1. Zadní sedačky jsou spíše přední.. tak ty co řeší jak dodělat zadní sedadla pro děti.. tak radeji nešetřete..

http://jihlava.idnes.cz/nehoda-dodavk...mp;galerie
cesty toulavycesty toulavyČlen
Přidáno před 7 let
To je docela síla
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Takovato nehoda je jiste smutna. No narozdil od plneho auta moldavanu my nemusime spechat a trhat dalkove rekordy. Proste jedeme jiste mensi trasy a radsi si odpocineme. Nebo snad ne? K cemu je mi super bezpecne auto kdyz jedu s pedalem u podlahy a nutne potrebuji ujet 1000km za den?
Miloš
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Velká škoda ale bezpečné auto které narazí ve velké rychlosti do zdi ještě nemáme.Vím jak jsem "hltal"kilometry když jsem měl 14 dní dovolenou tak nechci soudit.Dnes ,když čas jsou peníze ,je to pro profiřidiče ještě horší a nebezpečnější.
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 7 let
Skoro bych řekl, že přesně tahle moldavská dodávka parkovala občas u nás na parkovišti, protože jsem tam občas nakukoval, jak to mají udělané. Ani nevim jestli to může být takhle otypovaný pro 9 lidí nebo tam seděli někde v křesílkách...
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
Abych byl úplně upřímný, pokud jedu 130km/h radši si nechávám velký odstup. Když to hustota provozu nedovoluje, radši uberu - představa že těch 3,5t mám ubrzdit mě děsí. Když jsem koukal na tu dodávku , tak v tom budu pokračovat i nadále ...
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Při tomto typu nárazu je dodávka ještě relativně ve výhodě........

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Upravil JiPe Highlanders dne 05.04.2017 15:57, před 7 let
JiPe Highlanders Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let
Mno ...
... vestavba ještě jakž takž! Ta má z výroby jakési deformační zóny!
Ale co takovej integrálek vepředu s laminátkem, kterej má dost práce s tím, aby za jízdy náporem protivětru neupadnul! To je jiná písnička! :o
Ale vážně - kdyby řidič nechrápal ... (ať už z jakéhokoliv důvodu) ... prostě:
[big]"nepřizpůsobil jízdu stavu a povaze vozovky"![/big]
... a vo vo votom to je!
Aj s tragačom s dá nabůrať!
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hatiti napsal:

[big]"nepřizpůsobil jízdu stavu a povaze vozovky"![/big]

Aj s tragačom s dá nabůrať!


Hele Hatiti, tohle mě nedělej... celý život bojuju se slovním spojením " povaha vozovky " .

Jak může mít kur.. vozovka povahu, vždyť není živá ! Asi zlou v zimě a hodnou v létě, náruživou pro motorkáře, vznětlivou pro choleriky.... tohle se ve mě příčí už léta.

Už si někdy někoho slyšel říct, když nasněží, jaké povahy je dnes ta silnice ?

Zatím mě to nikdo nevysvětlil, BUĎ PROSÍM PRVNÍ !!
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
mr_antikmr_antikČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

Hatiti napsal:

[big]"nepřizpůsobil jízdu stavu a povaze vozovky"![/big]

Aj s tragačom s dá nabůrať!


Hele Hatiti, tohle mě nedělej... celý život bojuju se slovním spojením " povaha vozovky " .

Jak může mít kur.. vozovka povahu, vždyť není živá ! Asi zlou v zimě a hodnou v létě, náruživou pro motorkáře, vznětlivou pro choleriky.... tohle se ve mě příčí už léta.

Už si někdy někoho slyšel říct, když nasněží, jaké povahy je dnes ta silnice ?

Zatím mě to nikdo nevysvětlil, BUĎ PROSÍM PRVNÍ !!



Zkusim se toho ujmout.... stav vozovky = aktuální stav (zasypaná sněhem, pískem, mokrá, suchá, zmrzlá, rozbitá, s velkým provozem), povaha vozovky = něco jako typ nebo charakter vozovky (horská, klikatá, v lese, v obytné zóně, rovná dálnice, šíroká, s álejí, táhlé stoupání....) Prostě všecky ty proměnné co mají vliv na chování řidiče
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
CHodím na školení ŘP .už léta a je to takto definováno kdyby to bylo jinak tak si myslím že by to už někdo nechal změnit .

Vajglone je to tak i mistr se může splést .:^

!yTy nové dodávky mají celý předek z plastu ,proti korozi-" rezi "je to dobré ale na náraz moc ne plech je pevnější .
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 05.04.2017 19:52, před 7 let
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

mr_antik napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

Hatiti napsal:

[big]"nepřizpůsobil jízdu stavu a povaze vozovky"![/big]

Aj s tragačom s dá nabůrať!


Hele Hatiti, tohle mě nedělej... celý život bojuju se slovním spojením " povaha vozovky " .

Jak může mít kur.. vozovka povahu, vždyť není živá ! Asi zlou v zimě a hodnou v létě, náruživou pro motorkáře, vznětlivou pro choleriky.... tohle se ve mě příčí už léta.

Už si někdy někoho slyšel říct, když nasněží, jaké povahy je dnes ta silnice ?

Zatím mě to nikdo nevysvětlil, BUĎ PROSÍM PRVNÍ !!



Zkusim se toho ujmout.... stav vozovky = aktuální stav (zasypaná sněhem, pískem, mokrá, suchá, zmrzlá, rozbitá, s velkým provozem), povaha vozovky = něco jako typ nebo charakter vozovky (horská, klikatá, v lese, v obytné zóně, rovná dálnice, šíroká, s álejí, táhlé stoupání....) Prostě všecky ty proměnné co mají vliv na chování řidiče


Asi jsme si nerozuměli, povaha vozovky je blbost a slova jako typ, druh a charakter nejsou úplná synonyma. Měl jsem na mysli " jazykové " vysvětlení takového blábolu...

Pravděpodobně jde o tento paragraf:

Rychlost jízdy musí řidič přizpůsobit zejména svým schopnostem, vlastnostem vozidla a nákladu, předpokládanému stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, její kategorii a třídě, povětrnostním podmínkám a jiným okolnostem, které je možno předvídat;


a tam není po " povaze " ani slovo ( a to nemluvím o tom, že vozovka je povrch komunikace, nikoli komunikace samotná ). Zkrátka " povaha vozovky " je blbost nebo dolož, že má takové tvrzení oporu v zákoně.
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Upravil Vajglon Hnuson dne 05.04.2017 20:08, před 7 let
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
A ono, když se po nárazu pohne 300 kg " vepřového " směrem vpřed. Tak ty sedačky před nimi nemají šanci zůstat na svém místě.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Herman napsal:

CHodím na školení ŘP .už léta a je to takto definováno kdyby to bylo jinak tak si myslím že by to už někdo nechal změnit .

Vajglone je to tak i mistr se může splést .:^



Hermane, na to aby měl jeden doktorát, aby rozklíčoval obsah takové informace...

Jinak školení jsou super, jak se říká " Kdo umí, umí, kdo neumí - školí "
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
viera a vladoviera a vladoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

Hatiti napsal:

[big]"nepřizpůsobil jízdu stavu a povaze vozovky"![/big]

Aj s tragačom s dá nabůrať!


Hele Hatiti, tohle mě nedělej... celý život bojuju se slovním spojením " povaha vozovky " .

Jak může mít kur.. vozovka povahu, vždyť není živá ! Asi zlou v zimě a hodnou v létě, náruživou pro motorkáře, vznětlivou pro choleriky.... tohle se ve mě příčí už léta.

Už si někdy někoho slyšel říct, když nasněží, jaké povahy je dnes ta silnice ?

No vidíte a u nás som sa už stretol s výrazom - stav,povaha a CHARAKTER vozovky,chcelo by to pre tieto vozovky zriadiť ombucmana mohol by sídliť v tej prázdnej colnici na Makove.......Grin

Zatím mě to nikdo nevysvětlil, BUĎ PROSÍM PRVNÍ !!
viera!l a vlado!y
koľko vzletov toľko pristátí!
simchasimchaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal:

Citovat

Hatiti napsal:

[big]"nepřizpůsobil jízdu stavu a povaze vozovky"![/big]

Aj s tragačom s dá nabůrať!


Hele Hatiti, tohle mě nedělej... celý život bojuju se slovním spojením " povaha vozovky " .

Jak může mít kur.. vozovka povahu, vždyť není živá ! Asi zlou v zimě a hodnou v létě, náruživou pro motorkáře, vznětlivou pro choleriky.... tohle se ve mě příčí už léta.

Už si někdy někoho slyšel říct, když nasněží, jaké povahy je dnes ta silnice ?

Zatím mě to nikdo nevysvětlil, BUĎ PROSÍM PRVNÍ !!

A co tak Ústav pro jazyk český AV ČR, když je to tak závažné.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal: ... Hele Hatiti, tohle mě nedělej... celý život bojuju se slovním spojením " povaha vozovky " .
Jak může mít kur.. vozovka povahu, vždyť není živá ! Asi zlou v zimě a hodnou v létě, náruživou pro motorkáře, vznětlivou pro choleriky.... tohle se ve mě příčí už léta.
Už si někdy někoho slyšel říct, když nasněží, jaké povahy je dnes ta silnice ?
Zatím mě to nikdo nevysvětlil, BUĎ PROSÍM PRVNÍ !!

Hele Hnusoni, bojuj dál, ale je to marný, je to marný, je to marný!
Nevím, kdys Ty obrdžel svůj vůdčí list, ale já jsem jím oplýval již ve století minulém, ba co dím, dokonce i v minulém tisíciletí!
To to letí, to letí, letí to!
Pravda, byla jiná doba, místo náklaďáků mnohdy jezdily i koňské potahy, aut bylo málo a tomu také odpovídaly i jiné zákony.
Vyhecoval jsi mne, tak jsem pohledal a našel zákon z druhé poloviny století minulého.

Zde doslovná citace:
141/1960 Sb.
VYHLÁŠKA
ministerstva vnitra
ze dne 3. září 1960,
kterou se vydávají pravidla silničního provozu

§ 20
Rychlost jízdy
(1) Řidič je povinen rychlost jízdy přizpůsobit okolnostem, zejména hustotě provozu, viditelnosti, stavu vozidla, jakož i stavu a povaze silnice. Přitom musí vozidlo stále ovládat a musí včas zmírnit jízdu, popřípadě zastavit vždy, kdy to okolnosti vyžadují.

Konec citace.

Pravda, není tam vozovka, ale je tam silnice, nicméně ta POVAHA tam fakt je!
Pamatuj, že zákon platí i když je blbej!
Pamatuj, že blbej lpí na blbostech!
Pamatuj, že nejlepší sabotáž je striktní dodržování předpisů - zejména těch blbejch!

A to, že nový zákon je vždy ten starý jenom doplněný přílepkama a zbytečně zamotenej tak, že se v tom pomalu už nevyzná ani to prase, tak to prosím víme všichni! Smiř se s tím, že i neživá silnice nebo vozovka může míti povahu.
Ber to jako axiom a řeš něco smysluplnějšího ... třeba kdy se potkáme a co budeme konzumovat ... například!

Tak už je to jasný? :o :_

Kamil
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal: ... Hele Hatiti, tohle mě nedělej... celý život bojuju se slovním spojením " povaha vozovky " .
Jak může mít kur.. vozovka povahu, vždyť není živá ! Asi zlou v zimě a hodnou v létě, náruživou pro motorkáře, vznětlivou pro choleriky.... tohle se ve mě příčí už léta.
Už si někdy někoho slyšel říct, když nasněží, jaké povahy je dnes ta silnice ?
Zatím mě to nikdo nevysvětlil, BUĎ PROSÍM PRVNÍ !!

Hele Hnusoni, bojuj dál, ale je to marný, je to marný, je to marný!
Nevím, kdys Ty obrdžel svůj vůdčí list, ale já jsem jím oplýval již ve století minulém, ba co dím, dokonce i v minulém tisíciletí!
To to letí, to letí, letí to!
Pravda, byla jiná doba, místo náklaďáků mnohdy jezdily i koňské potahy, aut bylo málo a tomu také odpovídaly i jiné zákony.
Vyhecoval jsi mne, tak jsem pohledal a našel zákon z druhé poloviny století minulého.

Zde doslovná citace:
141/1960 Sb.
VYHLÁŠKA
ministerstva vnitra
ze dne 3. září 1960,
kterou se vydávají pravidla silničního provozu

§ 20
Rychlost jízdy
(1) Řidič je povinen rychlost jízdy přizpůsobit okolnostem, zejména hustotě provozu, viditelnosti, stavu vozidla, jakož i stavu a povaze silnice. Přitom musí vozidlo stále ovládat a musí včas zmírnit jízdu, popřípadě zastavit vždy, kdy to okolnosti vyžadují.

Konec citace.

Pravda, není tam vozovka, ale je tam silnice, nicméně ta POVAHA tam fakt je!
Pamatuj, že zákon platí i když je blbej!
Pamatuj, že blbej lpí na blbostech!
Pamatuj, že nejlepší sabotáž je striktní dodržování předpisů - zejména těch blbejch!

A to, že nový zákon je vždy ten starý jenom doplněný přílepkama a zbytečně zamotenej tak, že se v tom pomalu už nevyzná ani to prase, tak to prosím víme všichni! Smiř se s tím, že i neživá silnice nebo vozovka může míti povahu.
Ber to jako axiom a řeš něco smysluplnějšího ... třeba kdy se potkáme a co budeme konzumovat ... například!

Tak už je to jasný? :o :_

Kamil


Dobrá práce !!! Povaha vozovky je kravina a když už to opravil i náš zákonodárce, tak je nabílední, že to byla kravina na kvadrát... tak už to přiznej !! Neboj, já to fakt neřeším, jen bez přemýšlení przníme vlastní jazyk, koukni na Francouze, cokoli řeknou - byť by to němělo naprosto žádný obsah - VŽDY TO MUSÍ PĚKNĚ ZNIT !!!
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vajglon Hnuson napsal: .... Neboj, já to fakt neřeším, jen bez přemýšlení przníme vlastní jazyk, koukni na Francouze, cokoli řeknou - byť by to němělo naprosto žádný obsah - VŽDY TO MUSÍ PĚKNĚ ZNIT !!!

Mno - latina je bezkonkurenční!
Přelož, pokud možno doslovně do jazyka českého následující:
[big]"Femina et vagina!"[/big] :he
Dle názoru mého, zní to pěkně a obsah to má pravdivý. Akorát ten doslovný překlad fakt zní blbě! :o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

Vajglon Hnuson napsal: .... Neboj, já to fakt neřeším, jen bez přemýšlení przníme vlastní jazyk, koukni na Francouze, cokoli řeknou - byť by to němělo naprosto žádný obsah - VŽDY TO MUSÍ PĚKNĚ ZNIT !!!

Mno - latina je bezkonkurenční!


To máš naprostou pravdu, jen není na světě moc míst, kde by jsi měl možnost tou latinou poklábosit...
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,578,571 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24251 sekund | Průměrně za: 0.24251 (0) sekund | Dotazy: 151 | Použitá paměť: 2.41MB/2MB