Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Dotazník na obeznámenost s hummusem.: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Dotazník na obeznámenost s hummusem.

Poslední aktualizace před 7 let
H
Honza-PHČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

copy napsal:

Ráno ma zobudí telefonát, zdvihnem mobil a na druhej strane dievčina - máte 15 minút, robíme prieskum... Tak ju odpálkujem, a po pol hodine ďaľší telefonát - prieskum, čo počúvam v rádiách. Vraj - my vám budeme púšťať ukážky pesničiek, a vy poviete, či ju poznáte ?!
Zapnem PC a v mailoch - robím diplomovku, a tak dotazník..
Prídem na fórum, a zas prieskumy

To sa nejako rozbujnelo

Jelikož mám také "veřejné" číslo tak jsem si sosnul aplikaci "můžu to zvednout?" a od těchto otravných telefonátů mám klid.
Není to reklama jen osobní zkušenost.
Honza, Romča, Honzík (13)
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
dobrý nápad, hneď som si to stiahol
ivan613ivan613Člen
Přidáno před 7 let
Ja som to vyriešil trošku ináč.Stačí byť párkrát do telefónu vulgárny a mám kľud.
H
Honza-PHČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ivan613 napsal:

Ja som to vyriešil trošku ináč.Stačí byť párkrát do telefónu vulgárny a mám kľud.

Kolikrát to ty lidi dělají protože jinou práci nemohou sehnat a snaží se alespoň něco dělat než se válet na pracáku, takže tato forma mě nejde přes pysk. Plus těch otravných telefonátů respektive firem co to dělají je opravdu hodně. Tyto aplikace mají zdílené databáze takže po použití nového čísla stihnou otravovat cca 3-5 lidí, ty udělí špatný koment a zbytku už se nedovolají, ta apka je utne :)
Honza, Romča, Honzík (13)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,692,171 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.13856 sekund | Průměrně za: 0.13856 (0) sekund | Dotazy: 62 | Použitá paměť: 1.72MB/2MB