Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Dotazník na obeznámenost s hummusem.: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Dotazník na obeznámenost s hummusem.

Poslední aktualizace před 7 let
M
malbranshNováček
Přidáno před 7 let
Dobrý den přátelé,
chtěl bych poprosit VÁS Odpovědět na několik otázek dotazníku o hummusu. Trvá na Asi 2-3 Minuty.
Dekuju přeju VAM VŠEM dnes Všechno nejchutnějši.

https://goo.gl/fo...TQWcLooxx1
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
kdo seš a co chceš ????? registroval ses jenom proto abys dělal nějakej divnej průzkum ???? jakou má tahle anketa souvislost s karavanem ???? a nemyslíš, že by bylo vhodné - když už přijdeš do nějaké společnosti - se představit a pozdravit ??? a co takhle piny z našich karet ??????

trochu jsem se rozdováděl, ale ta vlezlost už mě sere ..........
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
asi vymazat co sním!!!:(
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

prcek61 napsal:

asi vymazat co sním!!!:(


Co jednou sníš, už víckrát nevymažeš! :D
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 7 let
Když mně v restauraci dají špatné jídlo tak řeknu, to byl ale humus :he
A tady ten tomu snad dělá reklamu :D
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Jdi s tim do prdele tvl .
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

malbransh napsal:

Dobrý den přátelé,
chtěl bych poprosit VÁS Odpovědět na několik otázek dotazníku o hummusu. Trvá na Asi 2-3 Minuty.
Dekuju přeju VAM VŠEM dnes Všechno nejchutnějši.

https://goo.gl/fo...TQWcLooxx1


zkus jiné fórum, ale někde hodně daleko :(:(:(
Martin
Facebook- Martin Havelka
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Ten už se tu neobjeví, rozesere dotazníky po internetu a už jen čeká. Navíc je to skutečně objektivní dotazník, když je jenom pro pražáky a mrskne to i sem. Když se nebude přispívat, vlákno zapadne do hlubin Funova serveru.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
A tak, pomálu se naše Evropská kultura pomálu, polehoučku překlápí do světa................................? ? ? Však víte kam.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 7 let
Ještě je tu jedna možnost co s ním - taková trošku partyzánská. Prostě mu tam vyplnit nějaké blbosti, ať si ten výzkum užije, když je tak oprsklej !)
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let
Nebojte, anketa tazatele nespasí, pokud by to měl být hummus originální a ne počeštěný.
Jen ať se do toho pustí, a uvidíme co české zmlsané žaludky.

Jedl jsem jej několikrát z nouze v zemích kde je to tradiční "pochutina", ale fakt jen z nouze .... kdybych měl investovat do jídla relativně nového na trhu (hummus k mání již samozřejmě v ČR je), tak se podívám po čemkoliv jiném ....
4.114683,118.628756
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 7 let
V Lídlu opravdu prodávají pomazánku salámovou , která má název HUMUS. To není legrace. Mají velké i malé balení. Ten název tak trochu překvapil:o ale je to tak. Zkusila jsem a nějak mě to neoslovilo. :_Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
milan59milan59Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

petr a jarka napsal:

V Lídlu opravdu prodávají pomazánku salámovou , která má název HUMUS. To není legrace. Mají velké i malé balení. Ten název tak trochu překvapil:o ale je to tak. Zkusila jsem a nějak mě to neoslovilo. :_Jarka


Zkusil jsem a mohu potvrdit. Výraz "nějak mě to neoslovilo" je velice jemné vyjádření, ale lidé mají různé chutě, takže nic proti tomu, když to bude někomu chutnat.
Ahoj Milan :_
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

PetrDubi napsal:

Ještě je tu jedna možnost co s ním - taková trošku partyzánská. Prostě mu tam vyplnit nějaké blbosti, ať si ten výzkum užije, když je tak oprsklej !)


myslim si ze tady nejde ani tak o ten pruzkum ale o zobrazeni reklamy v tom pruzkumu a z toho plynouci penizky.... uplne stejne mi to pripada jako vedle s dotaznikem o jezdeni do ruska, ale tam se nikdo nerozciloval, jelikoz nejaka "holcina" dela "diplomku". Take nove registrovany s jednim prispevkem ale je to lepsi pribeh nez tohle..
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

floridan79 napsal:

Citovat

PetrDubi napsal:

Ještě je tu jedna možnost co s ním - taková trošku partyzánská. Prostě mu tam vyplnit nějaké blbosti, ať si ten výzkum užije, když je tak oprsklej !)


myslim si ze tady nejde ani tak o ten pruzkum ale o zobrazeni reklamy v tom pruzkumu a z toho plynouci penizky.... uplne stejne mi to pripada jako vedle s dotaznikem o jezdeni do ruska, ale tam se nikdo nerozciloval, jelikoz nejaka "holcina" dela "diplomku". Take nove registrovany s jednim prispevkem ale je to lepsi pribeh nez tohle..

Má pravdu předsedo....
Tyto dotazníky je dobré ignorovat. V lepším případě je cílem shlédnutí připojené reklamy, v horším distribuce škodlivého kódu. Je to humus...!)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
[img][/img]

Citovat

milan59 napsal:

Citovat

petr a jarka napsal:

V Lídlu opravdu prodávají pomazánku salámovou , která má název HUMUS. To není legrace. Mají velké i malé balení. Ten název tak trochu překvapilShock ale je to tak. Zkusila jsem a nějak mě to neoslovilo. :_Jarka


Zkusil jsem a mohu potvrdit. Výraz "nějak mě to neoslovilo" je velice jemné vyjádření, ale lidé mají různé chutě, takže nic proti tomu, když to bude někomu chutnat.
Ahoj Milan :_


Takhle podobně jsem dopadl. A v práci bez svačiny. Doma ceres, co mi to manželka koupila. Prý HUMUS takovej blbej název, že jsem ti to vzít musela. Blbej název, ještě blbější obsah.
Do dotazníku jsem napsal..........ale zde citovat to nejde.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
FUNE - vymaž tu blbost nedá se to číst . Dik.
Žijeme jen jednou.
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 7 let
Nebojte, anketa tazatele nespasí, pokud by to měl být hummus originální a ne počeštěný.
Jen ať se do toho pustí, a uvidíme co české zmlsané žaludky.

Jedl jsem jej několikrát z nouze v zemích kde je to tradiční "pochutina", ale fakt jen z nouze .... kdybych měl investovat do jídla relativně nového na trhu (hummus k mání již samozřejmě v ČR je), tak se podívám po čemkoliv jiném ....[/quote]

Ač nerada, to je jasné, !) musím plně se sipadan souhlasit :g . Ohodnotil a specifikoval jsi to zcela přesně. :^ Jako tradiční "pochutinu", jsme to taky museli ochutnat a něco tak příšerného, se snad ani nedá jíst v nouzi. Je zajímavé, že ve všech zemích, to chutná úplně stejně, ošklivě. Bláhově jsem se domnívala, že jsme si omylem koupili humus s prošlou dobou trvanlivosti minimálně tak 3 - 5 let, protože na to se tam člověk asi musí narodit, jinak to není možné.

Škoda mazat tak výživné téma..... myslím, že by se tazatel dozvěděl ještě leccos zajímavého...... :D
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
B
BlankaLevaNováček
Přidáno před 7 let
Nedavna jsem si ho koupila v Kaufu, ochutnala a není to tak špatné. Je v něm hodně cítit kmín.
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
Ráno ma zobudí telefonát, zdvihnem mobil a na druhej strane dievčina - máte 15 minút, robíme prieskum... Tak ju odpálkujem, a po pol hodine ďaľší telefonát - prieskum, čo počúvam v rádiách. Vraj - my vám budeme púšťať ukážky pesničiek, a vy poviete, či ju poznáte ?!
Zapnem PC a v mailoch - robím diplomovku, a tak dotazník..
Prídem na fórum, a zas prieskumy

To sa nejako rozbujnelo
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,034,296 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17900 sekund | Průměrně za: 0.179 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.34MB/2MB