Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Spaci nastavba, montaz + zapis do TP: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Spaci nastavba, montaz + zapis do TP

Poslední aktualizace před 7 let
VWencaVWencaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj vsichni,
chtel bych poridit na svoji T4 spaci nastavbu - https://auto.bazo...odavku.php s chlapikem jsem mluvil a eventuelne by sly upravit rozmery nastavby jejim seriznutim. To je ale vedlejsi vec. Jde mi o to, jestli mam nekdo s takovouhle nastavbou zkusenosti. Moje T4 je ted kompletne odstrojena a ve strikarne, takze je na to i pripravena, ale sam bych se do toho nepoustel. Ono riznout strechu neni jen tak :)

Takze:
1. Ma nekdo predstavu, co to technicky obnasi a byl by mi ochoten pomoci?
2. Urcite to musi byt zapsano v TP, co to vse obnasi?
3. Vubec technicky proveditelne, nebo je to blbost?

Jinak Doksy, Ceska Lipa, Mlada Boleslav, dojedu kamkoliv pro kozultaci ci dobrou radu :)

Diky vsem a hezky vecer.
VW T4 Multivan prestavovany na campingovou upravu
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
Na Transporterclubu máš už odpověď. !)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Za mě jelikož jsem to absolvoval s T3 potřebuješ znát výrobce střechy a mít od něj montážní návod (přilepit si to můžeš klidně sám) a vyjádření že může být na T4 a to zjevně nemůže, změníš její vlastnosti i rozměry a obávám se, že ti to výrobce ofiko nedovolí. Taky musíš mít povolení úřadu pro přestavbu, je to dost papírování, zjisti výrobce, ale levněji tě vyjde střešní stan, který navíc dobře vypadá, nebo sežeň střechu přímo z T4, docela bývají. Hodně zdaru!c
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
VWencaVWencaČlen
Přidáno před 7 let
ahoj, diky za fundovane názory. Poradit si necham, takze na to kaslu :D
VW T4 Multivan prestavovany na campingovou upravu
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: VWenca, Tomik Kralu, Me2d

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,046,899 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15881 sekund | Průměrně za: 0.15881 (0) sekund | Dotazy: 60 | Použitá paměť: 1.7MB/2MB