Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Tak Vás všechny taky zdravíme: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Tak Vás všechny taky zdravíme

Poslední aktualizace před 7 let
frhonfrhonNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj všem z našeho letošního prvního výjezdu.
!zVlaďka41 +!y Honza43, +Teddýsek :i (občas Jenda18 !n)
Jeep Commander+anglán Compass 400/2
frhon Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,vidím že výbavu máš dobrou,ať se daří.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

zemanekpetr napsal: Ahoj,vidím že výbavu máš dobrou,ať se daří.

Fakt dobrá souprava!
A ten tahoun! ... aj orat by sa s tím dalo!
Ale ty dveře do silnice ... :(
:_
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
frhonfrhonNováček
Přidáno před 7 let
Díky! Ty dveře mě nevadí, u silnice kempovat asi nikdy nebudu !M
!zVlaďka41 +!y Honza43, +Teddýsek :i (občas Jenda18 !n)
Jeep Commander+anglán Compass 400/2
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

frhon napsal:

Díky! Ty dveře mě nevadí, u silnice kempovat asi nikdy nebudu !M



Jo. Ty dvere do silnice jsou naprosto sileny ! :D
Jinak az na dvere, pekna spuprava :_

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
swift 65Oswift 65OČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,dobrá volba:^
Nic si z toho nedělej,my ty dveře máme taky do silnice a taky nám to vůbec neva.....na silnici nikde nekempujeme a v kempu je to úplně jedno!).....když to někomu vadí,tak je to jeho věc,nám to neva!)....jo a chtěl bych vidět,jak vystupuji odpurci levých dveří ze svých plechových miláčků....jestli třeba řidič leze ven a nastupuje jen pravou stranou přes spolujezdce....:he:D
Jinak vítej a hodně šťastných kilometrů!y
Martin!y Monča!o-Hyundai Santa Fe 2,2Crdi+Swift Charisma 650:_
frhonfrhonNováček
Přidáno před 7 let
Díky,taky nevidím žádnej problém.

.jo a chtěl bych vidět,jak vystupuji odpurci levých dveří ze svých plechových miláčků....jestli třeba řidič leze ven a nastupuje jen pravou stranou přes spolujezdce....heheGrin:he:he:he:g

Citovat

swift 65O napsal:

Ahoj,dobrá volba:^
Nic si z toho nedělej,my ty dveře máme taky do silnice a taky nám to vůbec neva.....na silnici nikde nekempujeme a v kempu je to úplně jedno!).....když to někomu vadí,tak je to jeho věc,nám to neva!)....jo a chtěl bych vidět,jak vystupuji odpurci levých dveří ze svých plechových miláčků....jestli třeba řidič leze ven a nastupuje jen pravou stranou přes spolujezdce....:he:D
Jinak vítej a hodně šťastných kilometrů!y
!zVlaďka41 +!y Honza43, +Teddýsek :i (občas Jenda18 !n)
Jeep Commander+anglán Compass 400/2
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Dvere proboha nereste. Kdo je tu dele, tak jiste pochopil jak to Kamil Kunda Hatiti myslel. :) Dvere nalevo nebo napravo vsem zdar :_
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal: Dvere proboha nereste. Kdo je tu dele, tak jiste pochopil jak to Kamil Kunda Hatiti myslel. :) Dvere nalevo nebo napravo vsem zdar :_

No právě! Díky! :he
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
swift 65Oswift 65OČlen
Přidáno před 7 let
.....však já jsem to bral s humorem a nadhledem.....!):_nejsem úzkoprsí:D
Martin!y Monča!o-Hyundai Santa Fe 2,2Crdi+Swift Charisma 650:_
samjeepsamjeepČlen
Přidáno před 7 let
Konečně někdo s normálním autem na tahání.
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

frhon napsal:

Ahoj všem z našeho letošního prvního výjezdu.


Ahoj,

tak to už jsme v Jablonci dva karavanysté s commandrem.

Akorát jsem měl dotáhnout auto z Anglie abych nemusel obcházet auto, když chci do karavanu :D
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
frhonfrhonNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj.Za kolik litrů s tím jezdíš,když táhneš karavan?Já jsem kolem 13l a je pomalu jedno jestli solo nebo s karavanem:x :D

Citovat

_P_H_ napsal:

Citovat

frhon napsal:

Ahoj všem z našeho letošního prvního výjezdu.


Ahoj,

tak to už jsme v Jablonci dva karavanysté s commandrem.

Akorát jsem měl dotáhnout auto z Anglie abych nemusel obcházet auto, když chci do karavanu :D
!zVlaďka41 +!y Honza43, +Teddýsek :i (občas Jenda18 !n)
Jeep Commander+anglán Compass 400/2
frhonfrhonNováček
Přidáno před 7 let
Jo a mám ropu:D

Citovat

frhon napsal:

Ahoj.Za kolik litrů s tím jezdíš,když táhneš karavan?Já jsem kolem 13l a je pomalu jedno jestli solo nebo s karavanem:x :D

Citovat

_P_H_ napsal:

Citovat

frhon napsal:

Ahoj všem z našeho letošního prvního výjezdu.


Ahoj,

tak to už jsme v Jablonci dva karavanysté s commandrem.

Akorát jsem měl dotáhnout auto z Anglie abych nemusel obcházet auto, když chci do karavanu :D
!zVlaďka41 +!y Honza43, +Teddýsek :i (občas Jenda18 !n)
Jeep Commander+anglán Compass 400/2
_P_H__P_H_Člen
Přidáno před 7 let
frhon napsal:
Ahoj.Za kolik litrů s tím jezdíš,když táhneš karavan?Já jsem kolem 13l a je pomalu jedno jestli solo nebo s karavanem:x :D


Ahoj. Taky mám ropu. Sólo jezdím 10,5-12L dle stylu. Dá se jet pod 10L, ale to už není jízda, ale trápení, lehká noha, zdržování provozu.

S karavanem dálka reálně 13,5-14L. Karavan 1500kg, možná i víc.

Před měsícem jsem jel s podvalem do Německa- Dortmund, cca 690km pro auto. Natankoval jsem po víčko plnou u čerpačky Benzina. 50km před Dortmundem jsem musel natankovat, už bych to nedojel.
Naložil jsem auto cca 1700kg a natankoval Německou naftu u Schell. Dojel jsem tak akorát domů. Pomaleji jsem jel naloženej max o 5km/hod.
Ať mě tady (všeobecně) někdo říká, že máme kvalitní palivo!!!!!!

Určitě si někdy popovídáme. Pavel
Jeep Commander, Hobby De Luxe 540,
frhonfrhonNováček
Přidáno před 7 let
Ok:_ Tak to jsme na tom se spotřebou podobně.Karavan papírově 1200kg,ale tutově to bude o dost víc :o Bylo to sníženo kvuli předchozímu autu,který mělo málo na tažný.Budu s tím muset někde na váhu:x
Honza

Citovat

_P_H_ napsal:

frhon napsal:
Ahoj.Za kolik litrů s tím jezdíš,když táhneš karavan?Já jsem kolem 13l a je pomalu jedno jestli solo nebo s karavanem:x :D


Ahoj. Taky mám ropu. Sólo jezdím 10,5-12L dle stylu. Dá se jet pod 10L, ale to už není jízda, ale trápení, lehká noha, zdržování provozu.

S karavanem dálka reálně 13,5-14L. Karavan 1500kg, možná i víc.

Před měsícem jsem jel s podvalem do Německa- Dortmund, cca 690km pro auto. Natankoval jsem po víčko plnou u čerpačky Benzina. 50km před Dortmundem jsem musel natankovat, už bych to nedojel.
Naložil jsem auto cca 1700kg a natankoval Německou naftu u Schell. Dojel jsem tak akorát domů. Pomaleji jsem jel naloženej max o 5km/hod.
Ať mě tady (všeobecně) někdo říká, že máme kvalitní palivo!!!!!!

Určitě si někdy popovídáme. Pavel
!zVlaďka41 +!y Honza43, +Teddýsek :i (občas Jenda18 !n)
Jeep Commander+anglán Compass 400/2
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

frhon napsal:..... Budu s tím muset někde na váhu:x
Honza

Vyprdni se na váhu! Všichni jsme "obézní"! Pokud si bydlouše zvážíš - už se nikdy klidně nevyspíš! Nedělej to! :o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
frhonfrhonNováček
Přidáno před 7 let
No to si taky právě myslím:x A co krámů už jsem do něj natahal:D Asi se na to fakt vyprdnu:_

Citovat

Hatiti napsal:

Citovat

frhon napsal:..... Budu s tím muset někde na váhu:x
Honza

Vyprdni se na váhu! Všichni jsme "obézní"! Pokud si bydlouše zvážíš - už se nikdy klidně nevyspíš! Nedělej to! :o
!zVlaďka41 +!y Honza43, +Teddýsek :i (občas Jenda18 !n)
Jeep Commander+anglán Compass 400/2
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Jeep v ropě !u co by pro evropu neudělali, vítejte a lítejte:_
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: frhon, zemanekpetr, Hatiti, JiPe Highlanders, swift 65O, samjeep, _P_H_, Me2d

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,646,821 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20361 sekund | Průměrně za: 0.20361 (0) sekund | Dotazy: 141 | Použitá paměť: 2.28MB/4MB