Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Ukradený Rimor Seal 9: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Ukradený Rimor Seal 9

Poslední aktualizace před 7 let
P
potapec35Nováček
Přidáno před 7 let
Dobrý den,
dnes v noci mi někdo ukradl na Brně venkov obytnak Rimor Seal 9 na podvozku Fiat. více info a fotky zde: https://www.faceb...9851138796
Děkuji za sdílení
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
není lepší sem vložit fotku ... nechci se registrovat na fejs
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
P
potapec35Nováček
Přidáno před 7 let


Díky za fotky.
Jinak auto je stejný jako na fotkách, akorát už mělo české spz 1BN9624, MPZ CH na zadním nárazníku zůstalo. Na obou předních dveřích je velká nálepka EMIL FREY Safenwil a logo, na levé straně je reklama Motorex.
Upravil potapec35 dne 26.03.2017 09:19, před 7 let
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 7 let
Muj ukradenej karavan se nenasel budu vam drzet palce a samo ze se budu divat kolem sebe Tom
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Koukám, že už se našel :g:^
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

TomTP napsal:

Koukám, že už se našel :g:^


To je dobre. A kde koukas ?


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Na pavlači Facebook
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
TomTP Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
nemohu si pomoci, ale zajímalo by mne, kde a za jakých okolností se našel?
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

maria napsal: nemohu si pomoci, ale zajímalo by mne, kde a za jakých okolností se našel?

To by mne taky zajímalo.
Asik daleko nedojelo ... že by prázdná nádrž? Zloděj těžko pojede tankovat do cizího, že?
Co škody? Nebo tam dokonce něco i páni zlodějové opravili? :q
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let
Nebo se pán majitel tak ožhrál,že zapomněl,kde to auto zaparkoval.:D!^!^
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Vrátil to. Že prý od Rimora čekal víc :-)
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Sheba napsal: Nebo se pán majitel tak ožhrál,že zapomněl,kde to auto zaparkoval.:D!^!^

To taky, a nebo asi někoho fest nasral! :o
Konec srandiček - může se to stát každému! ... ale nedalo mi to, abych si nerejpnul ... :D :_

Ale z jiného soudku:
Mně sice bydlouše neukradli, ale někdo mi nasypal cukr do nádrže ...
... První, co se poliši ptali bylo, jestli jsem někoho fest nenasral. Tak jsem jim řekl, že ano. Našeho pana starostu. Policajt se zarazil a prohlásil: "Doufám, že to bylo mimo protokol!" ... :he

Dopadlo to relativně dobře - nikoho sice nechytili, prvotní odhad škody byl cca 200 litrů - to kdyby se to dostalo až do spalovacího prostoru motoru. K tomu naštěstí nedošlo. Odneslo to "jenom" vstřikovací čerpadlo, vstřiky, filtry a proplach celé palivové soustavy včetně bandasky. Jebačka na měsíc, rozborka, ultrazvuk, sborka, seřízení, a ty filtry jsem měnil už 3x - bo tam někde něco málo furt bylo. Přišlo to suma sumárum něco okolo 60 litrů!
Dneska už jsem v klidu, už je to "pár let", ale nasralo to fest!
Zabil bych toho vola! :@
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal: Vrátil to. Že prý od Rimora čekal víc :-)

... asi tam bylo málo plnejch flašek, co?
... že by kvůlivá hmotnosti? :o
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

.... někdo mi nasypal cukr do nádrže ...


.... nesladim od tý doby, co všechen cukr posílám kámošům někam k Brnu :D :D

.... ale upřesnit jak to dopadlo s tím nálezem by tady oloupený Potapec35 mohl :)
Yetti
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Yetti napsal: .... nesladim od tý doby, co všechen cukr posílám kámošům někam k Brnu :D :D
.... ale upřesnit jak to dopadlo s tím nálezem by tady oloupený Potapec35 mohl :)

... já už od jisté doby raději nesladím! Diabetes je swinja! A na typu už tak nesejde ...

No a Potápěč?
Ten je tajemnej jako hrad v Karpatech ... kdo ví, jak to bylo ... :o
(Já jsem jednou taky udělal poplach, že mi ukradli fáro a úplně jsem zapomněl, že jsem ho půjčil kamošovi! ... To byla opice ... Potom! Když se mazel našel. No - možná i před tým! To už fakt nevím! )
Tak asik tak ... :_
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
YettiYettiČlen
Přidáno před 7 let
Jak to bylo je asi jedno. Potápěč s číslem v nicku a bez další aktivity zde bude asi příbuzný s paní s kytarou a s ostatními ..... Kamile já nedávno hledal přítelkyně osobák a to jsem stál i s ní na dohled. Ještě že jsem si na poslední chvíli vzpomněl na to, že jsme sundali zahrádku, moc nechybělo k telefonátu na SNB.......
Yetti
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
jedno to není, bylo to v našem regionu. Koukám vpravo, vlevo, dozadu i nahoru. Postižený se ani nezmíní, že už si nemusíme vykroutit krky. Příště se taky na to třeba spousta lidí může vys.at.

Elementární slušnost ku.wa!!!!!!
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
tak jsem přemýšlel, jak to kulantně zformulovat, ale už je to zbytečný .... napsals to dost jasně
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
teda Yetti to si chtěl volat asi z budky to bylo dááávno SNB teď sou pomahači na ty stačí mobil
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: potapec35, Joza, Mikey, ramtlah1, TomTP, JiPe Highlanders, maria, Hatiti, Sheba, Yetti, prcek61, Vajglon Hnuson, Kelisova

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,025,058 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27209 sekund | Průměrně za: 0.27209 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.26MB/4MB