Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Řecko lefkhada 2017: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Řecko lefkhada 2017

Poslední aktualizace před 5 let
L
Lukas TrostrNováček
Přidáno před 7 let
Nazdar kamarádi
Jsem mezi vama nový člen a chystáme se z rodinou v červnu na lefkhadu.Vubec nemám poruchy jak na mylných branach postupovat a či správně platit nebo do jaké skupiny spadam.Mame koupeny karavan hoby díky za jakékoliv informace
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj. Na mýtných branách neměj obavy. Buď tě to zkasíruje automaticky nebo většinou v budce někdo sedí a řekne ti, kolik máš zaplatit.
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
Kdy vyrážíte na Lefkadu ? My odjíždíme cca 10. června tak kdyžtak dáme info jak to vypadá po cestě.
Jaroslav134Jaroslav134Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, byl jsem na Lefkádě předloni, s mýtem není problém vůbec. Po cestě jsme přenocovali v kempu poblíž Srbsko-Makedonské hranice. Na Lefkádě jsme byli v kempu ve Vassiliki a dojížděli jsme na pláže na západním pobřeží. Jet s karavanem doporučuji po hlavní silnici po východním pobřeží. Cestou po západním pobřeží se dostaneš pří průjezdu v několika vesnicích do problému s projetím se soupravou v úzkých uličkách. Tudíž musíš umět jezdit s karavanem perfektně dopředu i couvat a stejně se zapotíš.
Jarda
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, trošku si rejpnu .....

V tomto kempu (Vassiliki) nám nedali vodu, kterou jsme již opravdu nutně potřebovali.
Nechtěl jsem ji ani zdarma, když jsem viděl počáteční neochotu a nabízel jsem 20 EUR za jednu nádrž (naproti je docela dobrá sámoška, ve které jsme dokupovali žvanec).
Bylo mi řečeno, že bych kempoval na pláži což si nepřejí a že mě chrání před policií, která nás jinak bude pokutovat, což jsem samozřejmě potvrdil s vysvětlením, že tam budu stát s vodou od nich, nebo s vodou od jinud tak i tak a že policie je můj problém a né problém recepční.
Samozřejmě mi to nepomohlo, nedali - to se mi stalo za těch spoustu let na světě jen 2x - zde a jednou ve Finsku, takže pro mě rarita a musel jsem to napsat.
O tom kempu jinak nic nevím, ale z principu sem nepojedu ani v důchodu, kdy už to na pláži budé únavné :D.

P.S. Ta voda je k dispozici s úsměvem zde 38.633805, 20.616912 .

Co se týče cesty do Řecka, tak se o Tebe postarají sami přesně tak, jak výše píše Mikey...... vůbec to neřeš.
Lefkáda jinak skvělá za nás, nejlepší místo na karavan je zda 38.682280, 20.557512, ale bývá obsazené a můj avatar je z cesty na toto místo, takže opatrně !), ale stojí to za to, moc pěkný kout na zemi :^
4.114683,118.628756
Upravil sipadan dne 22.03.2017 09:08, před 7 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

sipadan napsal:

Co se týče cesty do Řecka, tak se o Tebe postarají sami přesně tak, jak výše píše Mikey...... vůbec to neřeš.
Lefkáda jinak skvělá za nás, nejlepší místo na karavan je zda 38.682280, 20.557512, ale bývá obsazené a můj avatar je z cesty na toto místo, takže opatrně !), ale stojí to za to, moc pěkný kout na zemi :^


Jak je to tam teď s dostupností? My tam byli před dvěma roky, ale počítám, že se to po předloňském zemětřesení změnilo. Už jsem se na to ptal v jiném vlákně, ale odpovědi jsem se nedočkal. Pokud vím, tak cesta ke Gialosu utrpěla velké škody. Stejně jako oblíbená restaurace Panorama.


Jinak Lefkádu jsme si fakt oblíbili. Lidi, co tam jezdí pravidelně, tvrdí, že se stáním na divoko je to rok od roku složitější kvůli policii. Ale i tak je to tam moc příjemné. Nemít psa, který nesnáší vedra, jeli bychom zas. :i :)
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
taky čekám na nové info, jestli je už pláž přístupná. Pro mě jedno z nejkrásnějších míst, co jsme u moře navštívili. Když jsme tam byli před dvěma roky, tak žádný nával nebyl, bylo tam volno. Není tam voda.
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Mikey napsal:

Citovat

sipadan napsal:

Co se týče cesty do Řecka, tak se o Tebe postarají sami přesně tak, jak výše píše Mikey...... vůbec to neřeš.
Lefkáda jinak skvělá za nás, nejlepší místo na karavan je zda 38.682280, 20.557512, ale bývá obsazené a můj avatar je z cesty na toto místo, takže opatrně !), ale stojí to za to, moc pěkný kout na zemi :^


Jak je to tam teď s dostupností? My tam byli před dvěma roky, ale počítám, že se to po předloňském zemětřesení změnilo. Už jsem se na to ptal v jiném vlákně, ale odpovědi jsem se nedočkal. Pokud vím, tak cesta ke Gialosu utrpěla velké škody. Stejně jako oblíbená restaurace Panorama.


Jinak Lefkádu jsme si fakt oblíbili. Lidi, co tam jezdí pravidelně, tvrdí, že se stáním na divoko je to rok od roku složitější kvůli policii. Ale i tak je to tam moc příjemné. Nemít psa, který nesnáší vedra, jeli bychom zas. :i :)


@ Mikey

O Tvém dotazu na stav po zemětřesení vím, ale byli jsme tam též před ním, takže jsem nereagoval. Trochu mi ty naše cesty splývají, ale mám dokonce pocit, že jsme tam byli ve stejný rok.
Když jsem viděl tvrdou práci kluků z restaurace Panorama, tak jsem jim tam pravidlelně posílal děti na zmrzku několikrát denně a každý večer jsem ženu šetřil vaření. Perfektní prostředí přesně podle našeho gusta. Pokud došlo k poškození, tak soucítím s majiteli, jelikož ani s těmi pár návštěvníky denně a prakticky celodenním provozem to nebylo žádné terno.
Dost by jim pomohla lepší silnice, ale to bychom tam zase nejeli my :).

Ještě perlička na závěr ....
Tvoji krajané z Linze si koupili ten jediný baráček nad pláží co tam je. Velmi příjemní Rakušáci :^
Bohužel ani oni nemají pitnou vodu a tak nabízeli pouze užitkovou - ale i tak klobou dolů, voda se tam cení zlatem.
Kdyby tam náhodou někdo jel a mluvil s nimy, prosím o kontakt - děkuji.

Citovat

Dasa a Jirka napsal:

Ahoj,
taky čekám na nové info, jestli je už pláž přístupná. Pro mě jedno z nejkrásnějších míst, co jsme u moře navštívili. Když jsme tam byli před dvěma roky, tak žádný nával nebyl, bylo tam volno. Není tam voda.
Jirka


Ono se řekne Řecko, ale těch míst pro stání zcela v klidu stejně moc není ..... souhlasím s Tebou, i ve světovém tropickém měřítku jsem ho také zařadil na přední příčky - což se třeba o Sithonii za mě říct tedy nedá ...
4.114683,118.628756
Upravil sipadan dne 22.03.2017 10:56, před 7 let
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

sipadan napsal:

Když jsem viděl tvrdou práci kluků z restaurace Panorama, tak jsem jim tam pravidlelně posílal děti na zmrzku několikrát denně a každý večer jsem ženu šetřil vaření. Perfektní prostředí přesně podle našeho gusta. Pokud došlo k poškození, tak soucítím s majiteli, jelikož ani s těmi pár návštěvníky denně a prakticky celodenním provozem to nebylo žádné terno.


Ono k poškození totiž došlo a nejen té restaurace. :c FOTKY: http://zemlefkada...z/Lefkada/


Pokud vím, tak třeba taková pláž Egremni je dostupná už jen po vodě. A i Porto Katsiki vypadá jinak. :c
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let
Opravdu hrůza ... když ty záběry vidím, tak silnice sem asi nebude mít moc velkou prioritu na opravu ... na druhou stranu, místo si tak o chvilku prodlouží zachování svého kouzla díky nepřístupnosti.
4.114683,118.628756
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

sipadan napsal:

silnice sem asi nebude mít moc velkou prioritu na opravu ... na druhou stranu, místo si tak o chvilku prodlouží zachování svého kouzla díky nepřístupnosti.


Když vidím, jak nechají chátrat město Lefkada, tak mám obavy, že to zůstane nepřístupné navždy. Nezbývá než doufat, že to nebude tak zlé. :)
L
Lukas TrostrNováček
Přidáno před 7 let
Já bych ze stáním a pitnou vodou problémy mít neměl jedu do kaitoveho spotu mám zaplaceny kurz a info ze školy v pohodě stání aji voda za minimální poplatek.Jinak všem kdo se ozval děkuji za informace a přeji hodně šťastných kilometru
H
Honza11Člen
Přidáno před 6 let
Podle fotek z googla to vypadá, že pláž Gialos je přístupná.

https://goo.gl/ma...GLMfcjb2U2
Kuchař , 3 stany, 2 děti, 1 manželka a Roller team Zefiro.
F
ferdasanČlen
Přidáno před 6 let
letos v červnu jsme tam přespali 2x a naprosto bez problémů.
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj,v září vyjíždíme do GR a naším cílem je Lefkáda. Má někdo čerstvé info z tohoto místa ?
Kontroly volného stání, místa i případně kempy a ceny u moře.
Pohodový malý kemp nám eventuelně nevadí, máme skůtra, tak můžeme dojíždět
na pěkná klidná místa u moře .
Díky
T
tomas86Člen
Přidáno před 5 let
Byl jsem tam před 14ti dny, v kempu Desimi, je ideální pro majitele člunu (je tam i půjčovna), kemp je menší, víceméně klidný, majitelé vstřícní a stání stinná. Jediné co mi vadilo, byla mizerná nabídka zdejšího obchůdku a naprosto tragická situace s vodou, průtok cca 1l za 5min. cena 45€ 3 dospělí, 2 děti, karavan a stan. Na Gialosu, jsem viděl pár vestaveb a poměrně velké množství stanů, které tam zjevně nebyly jen na odpoledne, osobní zkušenost s nocováním ovšem nemám. Cesta na Egremni je přístupná pouze pěšky dírou v plotě, je to poměrně daleko, vysoko a je problém nahoře zaparkovat. Ceny jsem moc neregistroval, pouze co se týče Porosu, tak se podle mně vyplatí z hlavní pláže vylézt sem 38.6398617N, 20.6974625E, ceny tak o 1-2 eura nižší jak dole, ale hlavně pěkný výhled, větřík a naprostý klid.
Upravil tomas86 dne 29.08.2019 14:24, před 5 let
M
mariaČlen
Přidáno před 5 let
Objeli jsme Lefkadu první týden v srpnu. Ani jednou v kempu, bez jakýchkoli komplikací. Většinou jsme povečeřeli a domluvili se v restauraci, že přespíme. Jediný špatný pocit jsem měl nahoře u města Lefkada, kde to byla samá zákazová cedule a betonové zátarasy. Egremni a Porto Katsiky jen pro masochisty. V Porto Katsiky zaplatíš 25E!!!! za parkování, ale je možné tam přespat. Pokud chceš, pošli do SZ email, pošlu místa a info
Upravil maria dne 30.08.2019 19:06, před 5 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,992,330 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24318 sekund | Průměrně za: 0.24318 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.25MB/2MB