Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 použití wc: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

použití wc

Poslední aktualizace před 7 let
PalmosPalmosČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

floridan79 napsal:

Tak panove a damy. Mohu konstatovat ze toto vlakno je velice navstevovane a ctene jelikoz prave zde v debate o srani na klapku jsem udal parkovaci kartu do karavanovyho mestecka. V 8 rano kdy jsem take konal :-) ok nekonal... ale znelo by to trefne...


Ano, potvrdzujem. V piatok vecer pridem na vystuvu do Prahy, nemam kde parkovat a v sobotu rano este ani nestihnem otvorit oci ani klapku a uz mam parkovaciu kartu. A ze vraj dikusia o hovne..
Este raz dik, Dane..
Palmos
H
hlubucek ivanČlen
Přidáno před 7 let
Diky moc vsem dlouho jsem se tak nenasmal diskuze o hovne ale sranda to je
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

prcek61 napsal: tak jsem se na výstavě ptal těch šlachovitejch slečen co byly namalovaný fšude jak se to ten bazmek záchod používá a odpověď sem v řiti neboli žádná odpověď koukali na mě asi sem marťan s hlasovacím právem.Fakt nic.Tak nevím jestli radši nemám bejt doma tam to umím!M!M

No! Taky ví hovno. co?!
Ale hlavně že to prodávaj! :o
PS: Opravdu byly zmalovaný fakt všude? Ti to ukázaly, jó? :he
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Takže rozhodnuto,nad chemickým wc vyhrál ten sibiřský .Obsahuje dvě dřevěné tyče.Návod naprosto jasný,jedna tyč se zabije do zemně,té se potřebný při potřebě držì ,a druhou odhání vlky.Splňuje přísné ekologické normy,je skladný,bezpečný ,bezklapkový a vhodný pro obě pohlaví.Jen ta cena........
pachtapachtaČlen
Přidáno před 7 let
Chyba, tři tyče na tu třetí se věší kabát.
Hanka a Pavel
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

pachta napsal:

Chyba, tři tyče na tu třetí se věší kabát.


Chyba, čtyři tyče!!!!!! Je vidět, že do ryze mužského tématu musí vstoupit ženská. Zapomněl jsi na kabelku! Pánové, na čtvrtou tyč se věší kabelka, to dá rozum.....

Jinak za nás, vsedě, otevřená klapka a kombinace chemicko x sibiřská....
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
petr a jarkapetr a jarkaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Takže rozhodnuto,nad chemickým wc vyhrál ten sibiřský .Obsahuje dvě dřevěné tyče.Návod naprosto jasný,jedna tyč se zabije do zemně,té se potřebný při potřebě držì ,a druhou odhání vlky.Splňuje přísné ekologické normy,je skladný,bezpečný ,bezklapkový a vhodný pro obě pohlaví.Jen ta cena........


Nedá mi to a musím reagovat:D a souhlasím s Bobeškou-4 klacky. Já to znám o tom sibiřském záchodu trochu jinak. Stačí ti jen klacek a malá otep slámy. Klackem odháníš vlky a slámou se nakonec utřeš:o :_Jarka
petr + jarka + vnučka Eliška + vnouček Kryštůfek
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

petr a jarka napsal: ... Stačí ti jen klacek a malá otep slámy. Klackem odháníš vlky a slámou se nakonec utřeš:o :_Jarka

Takže vlastně taky "sereš na klapku"! Akorát nedefinuješ její polohu ... :he

PS: A nejsou lepší hebounká kachňátka? Ty neškrábou jako ta sláma! ... Ale kde je vzít na Sibiři, že? Leda si je vozit s sebou ...
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
J
jirka jnČlen
Přidáno před 7 let
Protože jsem koupil konečně karavan s wc a pobavil se tim to článkem překopiruju návod použití na wc thehoford cw s otočnou misou a babo rad...11. Po použití toalety otevřete šoupě a opláchněte mísu. Pak uzavřete šoupě do pohotovnostní
polohy
S/CS a CWE
11a po použití otevřete (pokud je uzavřeno šoupě a opláchněte toaletu oplahcovacím
knoflíkem, na který jemně zatlačíte. Nenechte stát žádnou vodu na míse, pokud se toaleta
nepoužívá. To může vést k šíření nepříjemných vůní, a nebo k zaplavení obytné části
karavanu
(Nejnebezpečnější pro vnitřek toalety je používání předmětů, jako běžný toaletní papír,
odličovací pomůcky, dámské hygienické prostředky, atd. které rozkladová chemie nerozloží.
Tyto předměty mohou poškodit zejména vahadlo ukazatele stavu kapaliny a automatický
odvzdušňovací ventil, který pak může protékat. Toaletní papír se může nalepovat na stěnách fekalní nádoby::,..
VFVFČlen
Přidáno před 7 let
Holt sraní je věda..
A na výklad návodu ke klozetu, aby si vzal člověk advokáta !)
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

VF napsal: Holt sraní je věda..
A na výklad návodu ke klozetu, aby si vzal člověk advokáta !)

Kónečně něco ze života praktického! :^
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
A tento je taky o ho...
Sedi takhle dve mouchy na lejnu a hoduji.
Ta jedna povida te druhe. Ale je moc vyborne, ze jo
pani ? A ta druha ji odpovi. Prosim vas pani nemluvte na mne kdyz jim. Je vam citit z ust.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
A
alena novotnaNováček
Přidáno před 7 let
U venkovního-sibiřského wc nedoporučuji zatloukat třetí klacek pro zavěšení kabátu.Připravíte se tak o životodárné trplo v podkabátu,sálající z vašeho výtvoru.
Dále upozorňuji,že není vhodné zatloukat klacky kolem WC ve vnitřních prostorách karavanu a to ať už je vaše klapka v jakékoli poloze.
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
překvapivě plodná diskuze. Přidám trošku včera nabytých zkušeností.

Jelikož návody se nečtou, zkusil jsem včera praktickou zkoušku rozborkou / sborkou svého Dometicu.

Použitím na zavřenou klapku dojde při otevření bez použití separační vrstvy k rozmazu předmětu zájmu. Zda zůstane vše setřeno, či zda část zajede i mezi těsnění jsem ale nezjistil.
Každopádně se mi patrně podařilo najít zdroj průsaku. Dochází nějakým způsobem ( patrně opotřebením ) k prolínání kolem táhel klapky s následným zatékáním pod kazetu.
Z našeho městského vodovodu je nádrž plná vodního kamene, patrně se vydírá vedení a tím pádem těsnění těsní hůře.

Nyní bych so dovolil poopravit předchozí diskutující na téma sibiřského záchodu. Pokud se správně pamatuji, nejedná se o sibiřský, ale tzv. NĚNĚCKYJ, často chybně ( fatálně chybně ) foneticky zaměnitelný za NĚMECKYJ.
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
jo to chce kalgón vodní kámen to je sviňa:D:D
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

prcek61 napsal:

jo to chce kalgón vodní kámen to je sviňa:D:D


Stačí krystalická soda 1kg 25 Kč - z velké většiny je složení calgonitu je soda , jak jzde již psal Pepa Doskočil
!z!)Smile
PabloGSPabloGSČlen
Přidáno před 7 let
Tak dnes jsme si přivezli nový Weinsberg 420QD, osazený záchodem Dometic 4110. V návodu soudruzi z NDR píšou, otevřít klapku, opláchnout a potom konat potřebu.
Pán v Hykru mě na dotaz jestli s klapkou nebo bez varoval, že při naplnění mísy na uzavřenou klapku a potom otevření, hrozí ohození materiálem, protože v odpadní nádrži mohou být tlaky z plynů a tudíž by mohlo dojít k bahenním koupelím.
Holt je to věda :-)
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

PabloGS napsal: ... Pán v Hykru mě na dotaz jestli s klapkou nebo bez varoval, že při naplnění mísy na uzavřenou klapku a potom otevření, hrozí ohození materiálem, protože v odpadní nádrži mohou být tlaky z plynů a tudíž by mohlo dojít k bahenním koupelím.
Holt je to věda :-)

Ha! Nebylo definováno, o jaký typ WC se jedná! Přesněji - zda s odvětráním, či bez!
Tetu přírodu "ojebati nelze"! Tedy pokud není odvětrání - může v nádrži vzniknout přetlak přímo úměrný množství výkalů a době procesu hnilobného, kterým, jak všeobecně známo jest, vznikají plyny hořlavé, hojně vyráběné v "ekologických bioplynových stanicích" - výkřik to módy poslední!
Tedy mne napadá souvislost - v případě otevřené klapky platí naprostý zákaz používání ohně otevřeného!
Respektiji li "uzavřený okruh spalin" u vytápění, jak je tomu u vařídélka plynového? A to abstrahuji jiskření kulkami vznikající!
Suma sumárum je nad slunce jasnější, že se jedná o velice problematický technologický proces, který za jistých okolností může se jeviti i jako "proces život ohrožující"!
Tak a teď babo raď! :o
Bezvýhradně souhlasím s výše citovaným výrokem: "Holt je to věda"!
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Upravil Hatiti dne 22.03.2017 20:22, před 7 let
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 7 let
[quote]PabloGS napsal:
Pán v Hykru mě na dotaz jestli s klapkou nebo bez varoval, že při naplnění mísy na uzavřenou klapku a potom otevření, hrozí ohození materiálem, protože v odpadní nádrži mohou být tlaky z plynů a tudíž by mohlo dojít k bahenním koupelím.

Přesně, já to pořád říkám a nikdo mi nevěří. :g Záchod se zkrátka plnohodnotně používat nemůže!!!!! Představte si jak ta všechna hmota za jízdy pracuje, plynuje a nabírá na síle. Pak potřebujeme jen na malou potřebu a můžeme mít ohozený celý auto.... Pán v Hykru je znalec.... :D
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Naštěstí výrobci dnes s tìmto nebezpečím výbuchu počìtají a kadící mísu umisťují ve sprše kde dle návodu je nutno se osprchovat a bez poskvrny se vrátit mezi lidi.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,723,309 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22365 sekund | Průměrně za: 0.22365 (0) sekund | Dotazy: 150 | Použitá paměť: 2.37MB/4MB