Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 použití wc: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

použití wc

Poslední aktualizace před 7 let
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
Hergot koukam na toto dulezite vlakno 5x denne z toho 3x v praci a nestacim ty poucne prispevky ani cist. Zvolnete trochu jedu do Letnan do karavanovyho mestecka na vystavu kempovat a budu tam mit jen pomalej internet. Az se v nedeli vratim at tu nejsou romany na 10 stranek. Kazdopadne cau tam.

PS - ted to dulezite odpadl mi pred chvilkou spolukempar!!!!! A zustala mi jeho parkovaci karta pokud nekdo potrebujete a nevadi vam ze je tam cizi jmeno (jmeno me pritelkyne ta tam stejne bude) napiste mi SZ a ja ji preposlu nekomu. Vracet ji oficialni cestou na to neni uz cas. Mam ji i na papire i v pdf, pro jistotu papir beru s sebou a pdf umim preposlat na mail. Tot k debate o hovne :-)

Pripadne telefon na me to muze byt rychlejsi 605954949. Dan
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

floridan79 napsal:..... Tot k debate o hovne....
Na mnoha vláknech se vede debata o ho..., avšak málokdy je to zcela zřejmé hned z prvního příspěvku.:D
Tatifer
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 7 let
Zastanci zavrene klapky a konani potreby na ni hodne litaji letadlem tam to tak opravdu funguje u karavanu ovsem naopak.Ja osbne jsem se do zachodu v karavanu a obytce kterou jsem vlastnil za dlouhych deset let ani jednou jak bych to slusne ehm tak nejak ehm proste nevysral.Hold Chvojkovice Brod maj kvalitni zazivani a muzou to korigovat :) ale je to hlavne tim ze nekempuji na divoko jiny duvod tam vcelku neni.Ale o tom debata nebyla chapu tak za mne otevrit vykonat a zavrit :)
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Tom a Zdena napsal: Zastanci zavrene klapky a konani potreby na ni hodne litaji letadlem tam to tak opravdu funguje u karavanu ovsem naopak.Ja osbne jsem se do zachodu v karavanu a obytce kterou jsem vlastnil za dlouhych deset let ani jednou jak bych to slusne ehm tak nejak ehm proste nevysral.Hold Chvojkovice Brod maj kvalitni zazivani a muzou to korigovat :) ale je to hlavne tim ze nekempuji na divoko jiny duvod tam vcelku neni.Ale o tom debata nebyla chapu tak za mne otevrit vykonat a zavrit :)

A co tem "ozón" z nádrže? ... Leda, že máš tak velkou zadel, která celý otvor zcela utěsní! I nuceně odvětrávaná nádrž nemá tak silný odtah, by se to všechno "vycuclo". Sorry! Ale takovým pozadím my neoplýváme. :D
PS: na lodi i ve vlaku je to stejné jako v letadle, ale mnohdy bez té vody - a proto ty zbytečné flustrace ...
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 7 let
Hatiti, pro Tvou další práci(abys nechcípnul jako blbec) si Tě dovoluji dovoluji obeznámit s několika skutečnostma:
1)Vždyť je to jenom čistý hovno
2)Hovno nepíchá
3)Z hovna bič neupleteš a když upleteš, nezapráskáš
Máš na to celou neděli.
Čágo
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Joza napsal:

v této odborné diskuzi mě chybí už jenom ta poslední zásadní otázka ,,pane učiteli hoří hovno?? ''

nehoří,jednou pro vždy nehoří![/quote]


Bleriote. Musis byt trpelivej. Vrat se, polej to benzinem a zkus to jeste jednou. :^

.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

floridan79 napsal: Hergot koukam na toto dulezite vlakno 5x denne z toho 3x v praci a nestacim ty poucne prispevky ani cist. Zvolnete trochu jedu do Letnan do karavanovyho mestecka na vystavu kempovat a budu tam mit jen pomalej internet. Az se v nedeli vratim at tu nejsou romany na 10 stranek. Kazdopadne cau tam.

PS - ted to dulezite odpadl mi pred chvilkou spolukempar!!!!! A zustala mi jeho parkovaci karta pokud nekdo potrebujete a nevadi vam ze je tam cizi jmeno (jmeno me pritelkyne ta tam stejne bude) napiste mi SZ a ja ji preposlu nekomu. Vracet ji oficialni cestou na to neni uz cas. Mam ji i na papire i v pdf, pro jistotu papir beru s sebou a pdf umim preposlat na mail. Tot k debate o hovne :-) ... Dan

První moje reakce byla - "proč do tohoto vlákna píše o Letňanench?" Na čtení druhé mi to došlo! Asi proto, "Protože Letňany jsou taky o hovně!" :o

PS: A co děláš za práci, že máš čas sem 5x denně "nakoukovat"? Ha? :he
_______________________________________________________

Citovat

bleriot11 napsal:

Citovat

Joza napsal: v této odborné diskuzi mě chybí už jenom ta poslední zásadní otázka ,,pane učiteli hoří hovno?? ''
nehoří,jednou pro vždy nehoří!

Tvoje tvrzení má jednu jedinou vadu! A tou je definice "původce inkriminovaného hovna"!
Beru za axiom tvrzení, že lidské hovno opravdu nehoří! Rovnou si dovolím zdůvodnění proč - protože Homo Sapiens není býložravec". (Pro detailnější studium doporučuji například: http://www.vegeth...asozravce/ )
Dříve mnou citovaná hořlavost hovna se týkala "hoven jačích" (nezaměňovat prosím s výrazem "hoven jakých", případně i zkráceně - "hoven čích"! )

Automatické sloučení 10.03.2017 21:14:

Citovat

upotreblenci napsal: Hatiti, pro Tvou další práci(abys nechcípnul jako blbec) si Tě dovoluji dovoluji obeznámit s několika skutečnostma:
1)Vždyť je to jenom čistý hovno
2)Hovno nepíchá
3)Z hovna bič neupleteš a když upleteš, nezapráskáš ....

dovolím si doplnit:
4) A když zapráskáš, tak leda sebe!
:D
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Upravil Hatiti dne 10.03.2017 22:14, před 7 let
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Tady snad už chybí jen krteček https://www.youtu...-Grci-yOJI
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

TomTP napsal: Tady snad už chybí jen krteček https://www.youtu...-Grci-yOJI

Nechybí - už jsi ho sem prásknul!
A díky steré!
Neb potvrzuje tvrzení má.
Neb v případě jeho se opravdu nejednalo o hovno lidské!
Mimohodem ... po koni je koninec, po krávě kravinec a po lidech?
To je jasný! To bude jistě ten "lidovec"!
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
L
LubosČlen
Přidáno před 7 let
Tak jsem to celé pročetl a dneska asi neusnu ...:D
Luboš
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Lubos napsal:
Tak jsem to celé pročetl a dneska asi neusnu ...:D
Luboš

Tak to jdi raději před spaním vylejt do výlevky, bys tam smradu neměl přehršel! Tedy pokud nesereš na klapku ...
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 7 let
Pánové, je vidět, že je nejvyšší čas vyrazit na cesty. Pročíst vlákno bylo opravdu obohacující! Až potkáte soupravu, která kličkuje a poskakuje po silnici, tak to se v autě já nemůžu přestat řezat smichy. :D :D
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
Tak panove a damy. Mohu konstatovat ze toto vlakno je velice navstevovane a ctene jelikoz prave zde v debate o srani na klapku jsem udal parkovaci kartu do karavanovyho mestecka. V 8 rano kdy jsem take konal :-) ok nekonal... ale znelo by to trefne...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
1jgs - Milan1jgs - MilanČlen
Přidáno před 7 let
Tak ted jsem cestou vlakem na vystavu udělal pruzkum jak to delaji jinde. Takze postreh odjinud. Ve vlaku s podlakovym wc se sere i močí na uzavrenou klapku. Na ni je hladinka. Pak se zmackne cudlik a vsechno se to vycucne. Ja vim, jina technologie, ale at vime.
Milan :_
__________________________________
Všude dobře, :x tak co doma :^ ???!!!
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

1jgs - Milan napsal: Tak ted jsem cestou vlakem na vystavu udělal pruzkum jak to delaji jinde. Takze postreh odjinud. Ve vlaku s podlakovym wc se sere i močí na uzavrenou klapku. Na ni je hladinka. Pak se zmackne cudlik a vsechno se to vycucne. Ja vim, jina technologie, ale at vime.

No právě!
Sere se do vody na klapku!
A vo vo votom to je!

Na technologii odstraňování exkrementů již tak nezáleží, [big]hlavně, že se to nepřilepí! [/big]
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 7 let
:he Kamile, kamaráde! Vidíš jistě sám tak jako já, že už to není ono! Ještě před nedávným časem by startovali moralisté i jiná arogantní všeználkovská a všudybýlkovská paka a bylo by zatraceno! Teď nikdo nic!:D Jak se to krásně hádalo, stýskejme si... :he
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

vondracek napsal: :he Kamile, kamaráde! Vidíš jistě sám tak jako já, že už to není ono! Ještě před nedávným časem by startovali moralisté i jiná arogantní všeználkovská a všudybýlkovská paka a bylo by zatraceno! Teď nikdo nic!:D Jak se to krásně hádalo, stýskejme si... :he

Dvakráte do téže řeky nevstoupíš! Toť minulost.
V době, kdy je podstatné jméno "hovno", stejně jako sloveso "srát" hojně publikováno médii a sdělovacími prostředky včetně TV a rozhlasu, už se cenzury neobávám, protože ta je stejně taky o hovně!
Leda že by zde zasáhnul admin, ale s tím nic stejně nenaděláš!
Stále bude smrdět (to podstatné) a stejně se slengově bude používat (to sloveso), neb v jazyce českém výstižnějšího výraziva těžko najdeš!
A hlavně! Hlavně i jedincové s IQ nižším pochopí "wo co go"!

Napadá mne pouze, že v dobách dřevních by se místo výše citovaného slovesa použil výraz "velká strana"!
A jak to s tou velkou stranou dopadlo už dnes víme, že!?

Tak asi tak. !c

PS: Nicméně si dovoluji konstatovat, že diskuze na dané téma jest diskuzí plodnou!
(I když je o hovně.)
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
tak jsem se na výstavě ptal těch šlachovitejch slečen co byly namalovaný fšude jak se to ten bazmek záchod používá a odpověď sem v řiti neboli žádná odpověď koukali na mě asi sem marťan s hlasovacím právem.Fakt nic.Tak nevím jestli radši nemám bejt doma tam to umím!M!M
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let
Proč se nehádají? Protože tady nastává jakýsi vzácný průnik množin. Ser.u si jak ti co žijí na vysoké noze, tak ti co žijí na noze nízké. Ser.u zaměstnanci na své zaměstnavatele, stejně jako oni už dávno ser.u na ně. Politici tradičně ser.u na občana i na sebe navzájem a občan proto rovněž na ně, na všechny. Nasr..í jsou i ti co nemají co s.át.
Onehdy mne dojalo, když jeden známy instalatér prohlásil:
,,Pánové už ani to hov.o není to, co bejvávalo...!,, !)
Tatifer
M
MichalsonČlen
Přidáno před 7 let
...tak jsem se dočetl až sem a za mě klapka otevřená , protože v toytoyce je stejná chemie a smrad a klapka žádná. Navíc jsem si udělal výkoné větrání ...p)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,686,947 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25267 sekund | Průměrně za: 0.25267 (0) sekund | Dotazy: 145 | Použitá paměť: 2.34MB/4MB