Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 použití wc: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

použití wc

Poslední aktualizace před 7 let
M
mariaČlen
Přidáno před 7 let
ahoj, nevím, jestli se to sem hodí, ale nemohu si pomoci. Po několika pivech se nám diskuze o karavaningu zvrtla. Dostali jsme se k tématu použití chemického wc. Rozdělil jsme se na dva nesmiřitelné tábory. První tvrdí, že se otevře klapka, vykoná potřeba, spláchne a zavře klapka. Druhý tábor zastává názor, že se nejprve vykoná potřeba, potom otevře klapka a spláchne, nakonec zavře klapka. Padla spousta "logických" argumentů obou variant. Ke smíru ovšem nedošlo. Zmoženi pivem jsme to vzdali. Jaký postup používáte vy?
B
babi a dedaČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím,chtěla bych slyšet ty logické argumenty,kdy někdo tvrdí,že se potřeba vykoná na zavřenou klapku.....:v...jeden jedinej logickej....:x
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Podelat zavrenou klapku a pak ji otevirat ? No jen ta predstava je na vrhnuti.
Tak prihodim jeste jednu choulostivku. Panove, pri moceni si sedate, nebo rozprasujete po celem hajzliku z vrchu ve stoje?


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
K
KitadomČlen
Přidáno před 7 let
Ten kdo otevírá až po potřebě by se moh dosti brzo dočkat nepříjemného zápachu stačí když se to nedejbože povede dětem... U nás se nejdříve otevírá a pak koná :-)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
To by sis musel kleknout :-D kor po pár pivech, ale muselo by hodně pršet abych nešel ke stromu. MOC by mě též zajímal jedinej rozumnej argument vysraní se na klapku a pak si to hovno klapkou pěkně nasunout pod hajzlík na stěnu a ve vedru... je to naprosto nelogické.!k
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 7 let
Chtěl bych vědět kolik piv vypili zastánci používání zavřené klapky?
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Otevřít klapku,přes díru položit hajzl papír.Vykonat dílo a spláchnout.Dáreček zajede do temnoty zabalelej jak dáreček a je pak polovina čištění.Tak jsem to napsal tak,že jsem se zapomněl utřít. :D

Automatické sloučení 08.03.2017 22:01:
Jo a je dobrý taky sundat kalhoty,když né,tak zase odpadá ten problém s tím záchodem.
Upravil bleriot11 dne 08.03.2017 22:01, před 7 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Ale jo klapka muze zustat zavrena, ale nesmis si stahnout kalhoty.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
Můžu vědět alespoň jeden "logický" argument pro konání potřeby při zavřené klapce ?
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
RudyHRudyHČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
záleží jaký princip wc máte. Máte-li kazetu, tak ta pogumovaná zašupující se ucpávka na víku kazety nejspíš je myšlena tak, že otevřu - použiju, spláchnu a zavřu. Jsou však i obytná auta s objemnou nádrží na fekálie, kde se ucpávka odklápí dolů a navíc je hladká a zaoblená. Zde nejprve na uzavřený záchod napustíte vodu, pak použijete a pákou u wc ucpávku otevřete a vše vypustíte dolů do fekální nádrže.

Pan Conrad to na youtube názorně ukazuje: https://www.youtu...1CIlDlMDYA
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 7 let
Občas se nám stává, že i přes několikeré vysvětlování návštěva klapku otevře až na závěr celého procesu, takže s tímto způsobem používání WC máme zkušenosti..... :o:v Rozhodně nedoporučuji :@
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let
No a pokud by to pro slabší jedince bylo příliš komplikované a chtěli použít dobrodiní přilehlého lesa, tak POZOR, tam to taky může být pěkné dobrodrůžo, POHOV.
Známý si takhle za svitu luny odskočil, zacouval, spustil pokrývku pozadí a pohlaví, přehlédnul že přišlápl a propružil větev smrku, položil řidší kabel, utřel, zapnul a udělal pár kroků vpřed. Propružená větev elegantně švihla a poslala mu část jeho dárečku do kapuce, zbytek na záda a ještě se otřela i o kalhoty. To bylo panečku překvapení po návratu do civilizace. Jóóó chlastat, to se musí umět. To tvrdil už Josef Švejk, blahé paměti.!)
Tatifer
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
Ja to mam panove obracene, me se v hajzlu porad ceri hladinka vzhledem k tomu jake mam WC - https://www.karav...7-0-cm.htm

Takze ja oteviram klapku az PO s tim ze nic nikde neni po... a kdyz trochu je, proud splachovaci vody to veme... A kdyz ne, sprcha ktera je metr vedle to docisti. A nadrz na ho... mam az pod autem takze pri splachnuti ani vetsiho objemu nic nikde nesplouchne.

Tohle WC by ani jinak pouzit neslo protoze klapka je na vratnou pruzinu a je otevrena pouze zaroven s otevrenym ventilem na tlakovou vodu. Rikaj tomu sice take chemicke WC ale nic chemickeho na tom nevidim, nikdy jsem nenasel duvod lejt nebo hazet nakou chemii dolu... Po 2 dnech vypoustim jen ruzne hnedou vodu plnou kukurice a kousku toaletaku z Lidla za 9 korun :-)
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

floridan79 napsal:
... vypoustim jen ruzne hnedou vodu plnou kukurice .....:-)
Nejvyšší čas začít parkovat u jiného pole, anebo létat na jiné krmítko.!)Floridane moc se omlouvám, ale ještě teď chodím po čtyřech, slzím a kuckám smíchy.
Tatifer
milan59milan59Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
mám obdobný systém jako bleriot11 v příspěvku č.7.
Pootevřu trochu klapku aby nezůstávala "hladinka", vložím pár kousků papíru a "nakladu". Po úplném otevření a spláchnutí, zajede výsledek snažení do odpadu jako krásně zabalený balíček a je čisto.
K položené otázce, zda si sedám i "na malou", tak ANO. Existoval vtip, že žena má na WC výhodu: sednesi a uvidí co bude, chlap se musí rozhodnout. Já tedy usednu a čekám co příjde (nejen v autě).
Ahoj Milan :_
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let
Krásné téma!

Mno ....
... zase mi to nedalo!

Já tedy zásadně seju na zavřenou klapku!
A mám k tomu i ten postrádaný logický důvod!
A né jeden! Jsou hned dva!

A jelikož se jedná o opravdu fekální záležitosti - nehodlám se zde bez vyzvání rozepisovat, neb stejně zase budu za Trolla!

Tak asi tak! :(
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, zastánci zavřené klapky zřejmě vycházejí z návodu k použití, který byl přibalen k novému přenosnému WC PortaPotti, který jsme si pořídili už jako výbavu KAPRa, (byl venku v komůrce vytvořené v "předstanu"Wink, tenkrát WC výhradně dováženému, kde byl každý naváděn k potřebě na zavřenou klapku, i když jsem neviděl důvod proč a ani důkladnou dedukcí jsem na to nepřišel. Možná některému z konstruktérů výrobní firmy kdysi při funkčních a ověřovacích zkouškách "to" ošplíchlo zadek při otevřené klapce. Ale zase z tak velké výšky zase jiné "to" tam nepadá. WC v karavanu používáme jen na "malou", já si sedám při tom a nestydím se za to, stydět bych se musel za potřísněný záchod, čemuž kolikrát nejde zabránit, to všichni muži ví a předstírají, že tomu tak není, samozřejmě při zvednutém prkénku. Ale hlavně to ví ženy, které toto WC používají. Čáo, Pepa
Upravil Doskocil dne 09.03.2017 12:12, před 7 let
Doskocil Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let
Úžasné téma, jen trochu o hovně.:he
Martin
Facebook- Martin Havelka
P
paragČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hatiti napsal:

Krásné téma!

Mno ....
... zase mi to nedalo!

Já tedy zásadně seju na zavřenou klapku!
A mám k tomu i ten postrádaný logický důvod!
A né jeden! Jsou hned dva!

A jelikož se jedná o opravdu fekální záležitosti - nehodlám se zde bez vyzvání rozepisovat, neb stejně zase budu za Trolla!

Tak asi tak! :(


Jen se rozepiš,rád se poučím a možná i ostatni.
CoralekCoralekČlen
Přidáno před 7 let
Já zásadně na zavřenou klapku.
Vyložím papírem, udělám, napustím vodu a otevřu klapku.
Krásně to vklouzne a nic není posr...
Jinak supr téma.
Zdraví a přeje mnoho úspěšných vklouznutí
Corálek
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,018,561 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26405 sekund | Průměrně za: 0.26405 (0) sekund | Dotazy: 140 | Použitá paměť: 2.29MB/2MB