Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 BORDATLAS nebo Stellplatzfuhrer od ACSI: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

BORDATLAS nebo Stellplatzfuhrer od ACSI

Poslední aktualizace před 6 let
bydlikem z horbydlikem z horNováček
Přidáno před 7 let
Začínáme s jezdit s bydlikem a rádi bychom si zakoupili přehled stellplatzů.
Máte doporučení, který je praktičnější? Bordatlas nebo CampingCard and Stellplatzfuhrer?

Bordatlas, info zde:
http://www.mise.c...age_id=214

Campingcard and Stellplatzfuhrer od ACSI, info zde:
http://www.camp.c...?sflang=en


Předem díky za rady.
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 7 let
Nepíšeš s čím budete jezdit - zda s přívěsem (karavanem), nebo obytkou. Chceš být v kempu, nebo na stellptatzu?
My máme karavan, a pravidelně kupujeme ACSI a taky náležitě využijeme, bo téměř vždy jsme v kempu. Vyplatí se.
Tedy ale teď jsem v rozpacích, protože na tvém odkazu jsem našel cenu 700,- Kč. doteď jsme to kupovali za 400,-Kč.
žeby to tak najednou podražilo?
VW Caddy, Hobby 400 SFe
bydlikem z horbydlikem z horNováček
Přidáno před 7 let
Jezdíme obytkou a plánujeme kombinaci všeho: občas kemp, občas na divoko a občas stellplatz.
Řešíme, která z publikací je vhodnější.
Díky.
L
LaganČlen
Přidáno před 7 let
TO IVRI: Za 400,-Kč máš katalog ACSI poze s uvedením kempů a za 700,-Kč máš k těm kempům přidané i "stelplatzy".
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 7 let
Aha, :^ pravda... taky jsem to hned prolétl !g po netu.
My kupujeme ACSI katalog (seznam kempů) včetně slevové karty! Ceny tohoto jsou 400,- až 430,- Kč.
U nás je to asi zbytečné, v rakousku, itálii, německu do kempu za nás doporučuji,
na stellplatzy musí doporučit někdo jiný.
Na pojištění je CCI, slevy na ni jsme ale nikdy nevyužili.
VW Caddy, Hobby 400 SFe
EmhEmhČlen
Přidáno před 7 let
Už jsme papírovou formu odložili a používáme aplikaci na mobil - motorhome parkings - je tam jak STPL tak veškeré
kempy a na rok to stojí asi 150kč a umí to i navigovat. Pokud to budeš instalovat na mobil tak pozor je tam i neplacená verze, ale ta obsahuje snad jenom 10% toho co verze placená.
Míra + Eliška
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 7 let
Já již několik let jezdím pouze s aplikací od "PRO Mobile" žlutá ikonka, jsou tam stpl ale i kempy, PL,DE,AT,CH,CZ (jen stpl),IT,FR, vyzkoušeno, jsou tam i čerstvé a aktualní recenze na dané místo tak si můžeš vybrat, když ti dá víc míst v okolí, vč. cen a tel do místa.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
P
paragČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

obytnakem z hor napsal:

Začínáme s jezdit s bydlikem a rádi bychom si zakoupili přehled stellplatzů.
Máte doporučení, který je praktičnější? Bordatlas nebo CampingCard and Stellplatzfuhrer?

Bordatlas, info zde:
http://www.mise.c...age_id=214

Campingcard and Stellplatzfuhrer od ACSI, info zde:
http://www.camp.c...?sflang=en


Předem díky za rady.


Ahoj,tak ještě jednou,poprvé se to nějak nepovedlo.
Používáme Campercontact NL do mobilu nebo iPadu.Stojí to cca 6€ ročně a je to super.Mají to Holendři docela zmáknuté.
Ahoj Jarda
bydlikem z horbydlikem z horNováček
Přidáno před 7 let
Díky za rady, tak to vidím, že tištěná verze je už asi dneska přežitek:D . Tak budeme asi instalovat nějakou aplikaci do mobilu. I když při selhání elektroniky - knížka je knížka.
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 7 let
My máme nahrané STPL v navigaci jako POI, už léta, nic neklikám nic nehledám, dám navigovat a hotovo.

Nicméně, BordAtlas si jednou za pár let koupíme a vozíme ho sebou, na takové to počtení kam by se dalo a co tam je, stejne se nám vali ve dveřích i seznam italských Aria di Sosta.... ( např. BordAtlas je v Itálii nepoužitelný, totéž platí pro Francii ).

PS. Kdysi jsem založil toto vlákno ( do háje, už to bude 5 let ) , zkus se podívat, možná ti pomůže v rozhodování

http://www.caravan24.cz/forum/viewthr...ad_id=9985
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
HrochHrochČlen
Přidáno před 7 let
Používáme Bordatlas a jsme spokojeni.
mekiemekieČlen
Přidáno před 7 let
Na stellplatzy používám holandský Camperstop-App. Off-line verze je sice placená (nějakých směšných 5 éček), ale dá se tam proklikat až do úrovně fotek místa a po zvolení, kam chci jet, to předat do navigace (používám Sygic). Za mě spokojenost.
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
Upravil mekie dne 08.03.2017 08:21, před 7 let
H
hymer662Člen
Přidáno před 7 let
Ani v jednom katalogu (ACSI, BordAtlas) nenajdeš informace "kompletní". To ani nejde. To samé v mobilních aplikacích.
Tištěnou formu bych nezatracoval a pro plánování nebo nahlédnutí spolujezdce za cesty do mapy je někdy k nezaplacení.
Když si projdeš jejich stránky (online) uvidíš sám na první pohled, na které země je daný katalog zaměřen. Ten rozdíl je m.j. i v nabídce počtu míst.
ACSI má jednoznačnou východu ve slevách, které uplatníš "bohužel" jen mimo sezónu. Ovšem, když budeš jezdit v daných termínech. tak je to jiné "kafe".
Pro plánování před cestou je vhodnější PC.
Pro pobyty na místě bez dalšího cestování (přesuny) a v sezoně, katalogy bych zařadil i na místo: nekupovat.
Při cestování po Evropě je to jiná, ale i tak vždy tzv. místní aplikace, katalog je o něčem jiném. Např. Francie: údaje v ACSI, Bordu jsou jen okrajové, oproti katalogu co vydává asociace karavaningu ve Francii. Za 6€ neskuteční podrobný katalog včetně podrobných map. ( je to jiný level informací...)
Bord jsem vyzkoušel a leží... ACSI aktivně používáme jen pro slevy.
Jak kolegové již naznačili je mnoho jiných aplikací do mobilu, které jsou obsahem lepší než výše uvedené katalogy.
Přidám: např. Park4night, aplikace, která je postavena na informacích o místech, kde jezdí a byli karavanisté, jelikož to vkládají online a to včetně komentářů. Komentáře jsou úžasné informace, které mí již několikrát pomohly. Moje oblíbená aplikace.
mekiemekieČlen
Přidáno před 7 let
Ta park4night vypadá dost dobře. Existuje i offline verze?
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
jenuldajenuldaČlen
Přidáno před 6 let
omlouvám se za dotaz, nechtěl jsem zakládat další nové vlákno.
Jak je to s informacemi v Bordatlase?
Jezdíme s přívěsem a tak mě zajímá, jestli je tam i vyznačeno, kde jsou povoleny soupravy a kde ne.
díky za reakce.
Honza, Gábina, Honzík a Radek
O
opavaciČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

jenulda napsal:

omlouvám se za dotaz, nechtěl jsem zakládat další nové vlákno.
Jak je to s informacemi v Bordatlase?
Jezdíme s přívěsem a tak mě zajímá, jestli je tam i vyznačeno, kde jsou povoleny soupravy a kde ne.
díky za reakce.


Ano v Boardatlasu jsou povolené soupravy označené - v mapě symbolem a u samotného popisu jednotlivých STPL je značka auta s přívěsem.
Elnagh Nobelart A900g
jenuldajenuldaČlen
Přidáno před 6 let
díky za info.
už jsem to taky dohledal.
příště budu raději rychleji číst než se hned ptát.

ještě se zeptám, jakou máte zkušenost ze stlp v Holandsku, případně stání na divoko .

loni ve Slovinsku se mi zdálo, že se na mě divně dívají z obytek, když jsem chtěl parkovat s karavanem.
Honza, Gábina, Honzík a Radek
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: bydlikem z hor, IVRI, Lagan, Emh, Me2d, parag, Vajglon Hnuson, Hroch, mekie, hymer662, jenulda, opavaci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,668,972 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25273 sekund | Průměrně za: 0.25273 (0) sekund | Dotazy: 123 | Použitá paměť: 2.16MB/4MB