Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Montáž měchů na RIMOR Ford Transit: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Montáž měchů na RIMOR Ford Transit

Poslední aktualizace před 6 let
KopecnyKopecnyČlen
Přidáno před 7 let

Ahoj, jestli máš ty fotky, tak bych také rád viděl. Mám Tranzita s tupláky, listové pružiny a závěs.
Co se týká nivelizace při kempování, o kolik cm se dá zvednout?[/quote]

Ahoj Toníku,
fotky jsem již slíbil Radkovi do čtvrtku, ale vážně nemám čas takže nevím kdy . Budu na tebe a Radka myslet.

Ahoj Tomáš
Člen Asistenční služby Caravan 24 !y +420606709909:t Olomoucký Kraj
Tommy-Marcelka-Mareček (1.5)-Toník (11)-Kubík (13)-Peťula (16) a :i Max
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 7 let
Díky, pokud by měl být problém časově, stačilo by to někdy o víkendu, ten čtvrtek není kritický :D

.

Automatické sloučení 19.03.2017 12:27:
Už je hotovo ... ufff ... byl to trošku boj, muselo se trošku upravovat tažné ale jsou tam, zítra jedu na první delší jízdu tak se uvidí :D

jo a budíky jsem dal místo popelníku do panelu, který jsem si sám nakreslil v CADu a vytisknul na 3D tiskárně :D
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
Upravil Radek Kaplan dne 19.03.2017 13:27, před 7 let
Radek Kaplan Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
H
hroznejpetaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
mám Ford, zakoupený nový letos na jaře. Delší a nízký zadní převis - problémy s nájezdem na trajekt, různé přejezdy s ostřejším zlomem, apod.. Předpokládám, že s měchy bych si pomohl. V případě potřeby nafouknu na max. a zadek se mi zvedne. Ale o kolik? Může mi někdo poradit ze zkušenosti?
Díky
R
renoltČlen
Přidáno před 6 let
na stejném Rimoru jsem měchy měl, žádný přínos, co od toho očekáváš.....??
H
hroznejpetaČlen
Přidáno před 6 let
Chtěl bych přizvednout zadek auta. Např. při nájezdu na trajekt jsem zadkem sednul na silnici a nenajel :-(.
LANALANAČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

hroznejpeta napsal:

Ahoj,
mám Ford, zakoupený nový letos na jaře. Delší a nízký zadní převis - problémy s nájezdem na trajekt, různé přejezdy s ostřejším zlomem, apod.. Předpokládám, že s měchy bych si pomohl. V případě potřeby nafouknu na max. a zadek se mi zvedne. Ale o kolik? Může mi někdo poradit ze zkušenosti?
Díky


Záleží na rozměru a typu měchů od výrobce. Měchy od Rubeny 170/2 ,které používáme při výrobě sad na dodávková vozidla mají výšku od 85 do 220 mm. Rozhodující je i délka převisu vozidla za nápravou a tuhosti listových per. Většinou se výška zadní části vozidla zvedne kolem 10 cm...
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

hroznejpeta napsal:

Chtěl bych přizvednout zadek auta. Např. při nájezdu na trajekt jsem zadkem sednul na silnici a nenajel :-(.



Pokud to máš delší než 7m a ještě na 15" palcová kola tak to máš dost problém . Do 7m by měchy pomohli+ nájezdová kolečka ale nad 7m to by ti musel Lana ten horní úchyt upravit a navařit ca o 5cm , dobré by bylo zda se tam dají dotipovat 16"kola . Hold páni konstruktéři někdy ujedou ,jen aby to pohledově +prostorově vše vešlo . Rozteče náprav moc neřeší ,hlavně at se to prodá .
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 14.11.2017 15:47, před 6 let
Laky Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
R
renoltČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

hroznejpeta napsal:

Chtěl bych přizvednout zadek auta. Např. při nájezdu na trajekt jsem zadkem sednul na silnici a nenajel :-(.


měchy na autě Ti to přizvednou pouze o 3-5cm, což nestačí
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
měl jsem auto 7,43 cm, 15" kola. Když jsem to nafouknul , tak se zadek zvedl skoro o 10 cm. Na trajekt jsem najíždět trochu bokem a nebyl problém. Loďníci jsou na to zvyklí. NEBOJTE SE.
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 6 let
Jsem na tom stejně. Auto ca 7,40, 15" kola, převis jako hrom. Když je někde na parkovišti prudký sjezd přizvednu, když nejde kvůli hrbolu zvednout stabilizační noha, přifouknu a spadne. Když je šikmo parkoviště, dá se jedna strana přifouknout a druhá upustit. Když je auto naložené, přizvednu a vypadá prázdné. Za mě dobrý.
H
hroznejpetaČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
děkuji všem za odpovědi. Mám auto 6,3m; rozvor 3,3m; převis 2m; 30cm nad zemí. Kola 16". Předpokládám tedy, že by mi měchy pomohly. Kdyby zvedli o 10cm, tak dobrý. Pokud by bylo možné ještě upravit držáky, tak ještě lepší. Takže se dál připravuji na montáž měchů.
Zkušenost s nájezdem na trajekt: lodník ukazuje dobrý, dobrý a už jsem seděl za zadek :-(.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Radek Kaplan, Yetti, Kopecny, Ivan a Hanka, Martasik, dede, kutil1, Laky, hroznejpeta, renolt, LANA, Dasa a Jirka, Sapuki

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,375,990 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21131 sekund | Průměrně za: 0.21131 (0) sekund | Dotazy: 105 | Použitá paměť: 2.03MB/4MB