Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Sluneční střecha - markýza: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Sluneční střecha - markýza

Poslední aktualizace před 7 let
aldakawaldakawČlen
Přidáno před 7 let
dobrý den, měl bych dotaz
u svého karavanu mám klasický předstan, ale stavět předstan, když jsem sám s dítkem na závodech třeba jen jeden den se mi moc nechce
o markýzách vím, ale našel jsem i jednoduché sluneční střechy
třeba http://www.svetkaravanu.cz/slunecni-s...playa-seda
a teď dotaz, je to alespoň trochu kvalitní látka a vydrží to několik sezón nebo je lepší si připlatit a pořídit si markýzu
jak jsem psal, jedu sám s dítkem a jde mi o co nejlehčí montáž
díky
I
IvanPlzenČlen
Přidáno před 7 let
Používám na víkendové stání....
Provedení a materiál zaručuje dlouhodobé používaní :-)
traktorista2traktorista2Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,

na začátku jsem se také bál stavět předstan. Nemusíš se ničeho bát, jde jen o cvik. Sám jsem ho postavil, i bez dětí a že jsem jezdil převážně jen s dětma :-(, bez manželky.

Myslím si, že to co máš v odkaze jsou zbytečně vyhozené prašule a nenahrazuje to předstan ( další odkládací místnost ).
Jde pouze a jenom o cvik. Až se to naučíš, bude ti to trvat do 10 min. :-)

Toť můj názor.

S pozdravem Vlastik.
PROFESIONÁLNÍ SUCHÉ I MOKRÉ ČIŠTĚNÍ
www.cisteni-kobercu-docista.cz !g www.cisteni-aut-karavanu.cz
OBYTNÁ AVIA A15,
VLASTIK (42), MÍRA (39), HONZÍK + KUBÍČEK (11 roků) a ANEŽKA (9 let)
clintkrclintkrČlen
Přidáno před 7 let
Přijde mě lepší postavit předstan,když kolega staví sluneční střechu a já předstan tak to časově vyjde na stejno,ale ta kvalita je úplně jinde,nejde to napnout a když přijde vítr nebo přeháňka tak nedáš ani boky.Za mě vyhozený peníze.
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 7 let
Zdarec, my zas používáme sluneční střechu Berger na všechny kratší výjezdy cca 5 let a drží. Předstan jsme stavěli asi 3x za 8let a to na dovolenou cca 15 - 20 dní.
Vše má své výhody a nevýhody. Předstan je těžký (záleží jaký máš), ale má výhody již popsané.
Slun. střechu navlečeš do kedru, postavíš 3 stojky a vyšponuješ 3 provazy - 5 min.
U předstanu my nemáme za 5 min ani rozbalené komponenty, natož postavenou konstrukci....
Věc šikovnosti a názoru...
VW Caddy, Hobby 400 SFe
F
frantinoČlen
Přidáno před 7 let
Na dovolenou mám velký předstan na víkendy navlékám do kedru lehký 3 metrový předstan protáhnu dva laminátové pruty napnu 4 šňůry a mám další místnost sluneční střechu jsem měl a prodal jsem ji při větru nahouby a když prší stojí v ní voda až se někde nekontrolovaně vyleje
IVRIIVRIČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

frantino napsal:

Na dovolenou mám velký předstan na víkendy navlékám do kedru lehký 3 metrový předstan protáhnu dva laminátové pruty napnu 4 šňůry a mám další místnost sluneční střechu jsem měl a prodal jsem ji při větru nahouby a když prší stojí v ní voda až se někde nekontrolovaně vyleje


To co popisuješ je pravda, můžeš zde dát odkaz nebo blíže popsat tvůj lehký předstan?
VW Caddy, Hobby 400 SFe
bleriot11bleriot11Člen
Přidáno před 7 let
Já vytvořil loni toto a jsem naprosto spokojen.Přesnou cenu si už nepamatuji,ale bylo to pár stovek.Je to Lidl předělávka.
http://www.carava...5&rs=0
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: aldakaw, IvanPlzen, traktorista2, clintkr, IVRI, frantino, bleriot11

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,582,803 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18515 sekund | Průměrně za: 0.18515 (0) sekund | Dotazy: 81 | Použitá paměť: 1.86MB/2MB