Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 možnost vybudování stellplatzu v Brně: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

možnost vybudování stellplatzu v Brně

Poslední aktualizace před 6 let
HrochHrochČlen
Přidáno před 7 let
Tady jde krásně vidět, kolik na fórum chodí cestovatelů a kolik kecalů, kteří sedí doma. Nechápu, jak je možné, že takovýto projekt má zatím pouze 118 hlasů. Je tady snad někdo proti ? Pokud ano, rád si přečtu důvody. Pokud ne, tak proč tam nejsou vaše hlasy ?
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Klikněte zde:

www.caravan24.cz/images/banners/stanibrno.jpg
Fun
Smile
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím.Dal jsem 146 hlas,pokud vám ten projekt vyjde,velice rád jej pak navštívím.!y
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
Martin MrakMartin MrakČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Sheba napsal:

Zdravím.Dal jsem 146 hlas,pokud vám ten projekt vyjde,velice rád jej pak navštívím.!y


já včera večer 95-tej, tak se to přecejen hejbe
Martin
Facebook- Martin Havelka
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let
Už je tam 150 prosím nepolevujte!:^ Klikejte dál
Fun
Smile
C
Chlapi_sobeČlen
Přidáno před 7 let
Tak jsem poslat tu 150 ! :_ :g :^
lkslksČlen
Přidáno před 7 let
151
další prosím :-)
L
Petr LiskaPetr LiskaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Hroch napsal:

Tady jde krásně vidět, kolik na fórum chodí cestovatelů a kolik kecalů, kteří sedí doma. Nechápu, jak je možné, že takovýto projekt má zatím pouze 118 hlasů. Je tady snad někdo proti ? Pokud ano, rád si přečtu důvody. Pokud ne, tak proč tam nejsou vaše hlasy ?


Proč hlasovat o projektech v cizím městě. Neznám potřeby města Brna - nebydlím tam. Na těch stránkách je plno jiných projektů. Nejsou potřebnější než stellplatz? Nevím.
Měli by hlasovat obyvatelé Brna - ostatně z jejich peněz to bude financováno.
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
tak si myslím, že obyvatelé Brna tento stellplatz nejspíš nevyužijí - leda by je nasrala manželka a oni utekli z domova
FunFunHlavní administrátor
Přidáno před 7 let

Citovat

Petr Liska napsal:


Proč hlasovat o projektech v cizím městě. Neznám potřeby města Brna - nebydlím tam. Na těch stránkách je plno jiných projektů. Nejsou potřebnější než stellplatz? Nevím.
Měli by hlasovat obyvatelé Brna - ostatně z jejich peněz to bude financováno.


Protože chceme podpořit dobrý projekt.
Fun
Smile
copycopyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Petr Liska napsal:

Proč hlasovat o projektech v cizím městě. Neznám potřeby města Brna - nebydlím tam.


No veď práve. Keď raz zavítaš s obytkou do Brna, možno ti práve ten stellplatz príde veľmi vhod.
DudlaDudlaČlen
Přidáno před 7 let
ja jsem to nasdilel v jedne skupine na FB a nasbiral cca 50 hlasu
Dusan 76 + Radka 81 = Nikol 05 a Barca 09
Hyundai SantaFe 2,2 CRDi a Burstner Flipper 490 TK
Petr LiskaPetr LiskaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

copy napsal:

Citovat

Petr Liska napsal:

Proč hlasovat o projektech v cizím městě. Neznám potřeby města Brna - nebydlím tam.


No veď práve. Keď raz zavítaš s obytkou do Brna, možno ti práve ten stellplatz príde veľmi vhod.


To ale není anketa o tom co návštěvníkům chybí v Brně, ale o tom, co potřebují obyvatelé Brna.

Cituji ze stránek Brna:

"Na začátku roku 2017 město Brno spustilo první ročník projektu „Dáme na vás“, v rámci kterého mohou občané města rozhodovat o části rozpočtu. Brno je tak prvním statutárním městem v České republice, které zavedlo participativní rozpočet na celoměstské úrovni.
Pro první ročník participativního rozpočtu vyčlenilo město částku dvacet milionů korun. A protože jeden projekt může stát maximálně 2 miliony korun, znamená to, že bude realizováno nejméně deset projektů.
U podaných projektů bude město posuzovat proveditelnost. Tedy zda realizaci projektu nebrání nějaká technická či právní překážka, případně jiný záměr města.
V listopadu 2017 pak občané města v hlasování rozhodnou, které projekty město zrealizuje.
Participativní rozpočet, který je jedním z projektů vznikajících v rámci konceptu Chytré Brno, se snaží vtáhnout občany města do rozhodování o veřejných financích a podpořit rozvoj občanské společnosti."
copycopyČlen
Přidáno před 7 let
Petr Liska: no a? obyvatelia Brna nepotrebujú stellplatz?
Myslíš, že budú radšej, keď sa im na tri dni utáborí (napr.) holanďan s obytkou a talian s prívesom na ulici vo vilovej štvrti, alebo na sídlisku? Zablokuje im parkovacie miesta , a bude vylievať WC do uličného kanálu a hádzať im smeti do ich popolníc?
To je príklad pritiahnutý za vlasy, ale schválne.
ErvinErvinČlen
Přidáno před 7 let
Pan Liška to bohužel nepochopil ale snad se to povede příště. Jinak s tou manželkou mě to napadlo taky , znám ale tižší místa. Jinak všem díky za hlasy třeba se to posune. Za pokus to určitě stojí.:_:_
Manželka Hana , vnuk Daneček 3r.
R
reginČlen
Přidáno před 7 let
Trošku pozadí tohoto projektu:
Na začátku diskuzí o projektech (cca únor/březen) jsem navštívil přímo živou diskuzi a prezentaci počinu "Dáme na vás" v naší městské části. Ptal jsem se, jestli můj zamýšlený projekt splňuje kritéria a mohl bych ho publikovat bez toho, aniž by byl hned na začátku zamítnut. Přítomní zástupci města nejen, že návrh nezavrhli, ale jeden se dokonce při pozdějším rozhovoru zmínil, že by byl rád, kdyby se tenhle projekt ve výběru objevil - už jen proto, že je netradiční a vybočuje ze záplavy parků pro psy, oprav chodníků atd. Proto jsem návrh podal.

I pokud na podzim nedojde ke schválení občany Brna (což já osobně čekám), přece jen půjde o reklamu karavanům a rozšíření povědomí o tomto druhu životního stylu. Uvidí to víc lidí... A to je můj hlavní záměr.

Pokud na radnici sedí někdo, kdo vidí o kousek dál, je možné, že se tento projekt nakonec uskuteční - třeba v jiné formě a v rámci jiných finančních dotací a balíčků.

Prostor, který navrhuju, by s přehledem pojal 12x stání pro obytňáky a 2x stání pro karavany. Ale každý volný plac se nakonec počítá.

Díky za podporu všem, těšme se na podzim (můžete si zatím začít registrovat brněnské "občanství"). Karavanisti sobě. :^
Jiri MajkiJiri MajkiČlen
Přidáno před 7 let
Hlasování je zbytečně složité
!y !@ !r !d :z
V
VlasWČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, šoupnul jsem tam i svůj hlas, i když nevím jestli na ten nový krásný stellpatz budu moci přijet i já s karavanem. Nebo si budu muset koupit obytné auto.
T
TrdelniciČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, i my jsme dali náš hlas a už je jich 206, tak by to mělo postoupit a píší tam, že získal podporu.
JozaJozaČlen
Přidáno před 7 let
tak jsem si - pitomec naivní - myslel, že po takové výzvě se objeví naklikáno 10 000 hlasů - z venku to vypadá, že máme podobný zájmy a místa pro přespání nás zajímají všechny. Těch 223 hlasů, který tam momentálně jsou, to je naše, hodně trapná, vizitka. Tím nikoho nechci ovlivnit, jenom je mě s toho dost smutno .........
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,720,313 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28087 sekund | Průměrně za: 0.28087 (0) sekund | Dotazy: 147 | Použitá paměť: 2.35MB/2MB