Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Albánie - někdo s námi ?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Albánie - někdo s námi ?

Poslední aktualizace před 6 let
SmartnumericSmartnumericČlen
Přidáno před 7 let
Chtěli by jsme letos jet v létě do Albánie 14 dnů. 2+1 ( 6 let ) . Nechce se někdo přidat ? Máme starší bydlík, takže cesta žádná rychlovka. Počítáme spíš na divoko, sem tam kemp na servis.
Luboš + Jitka + Šimon (6) ... Fiat Ducato Weinsberg METEOR
Pepa001Pepa001Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj, letos také plánujeme jet tím směrem, Bosna, Černá Hora a Albánie, spíše se chceme pohybovat ve vnitrozemí , nevím jakou máte představu Vy, ale když se třeba trefíme do stejného termínu a stejné cesty tak klidně můžeme někde společně popojet. Pepa.
Pepa, Alča, Niki (11) VW T4 + střešní stan , karavan N-126n
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Opatrně s tím zajížděním do vnitrozemí na odlehlá místa , bylo nám doporučeno vracet se na noc do vesnice . Pobřeží je v pohodě AL .
Žijeme jen jednou.
ivanoivanoČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Herman napsal:

Opatrně s tím zajížděním do vnitrozemí na odlehlá místa , bylo nám doporučeno vracet se na noc do vesnice . Pobřeží je v pohodě AL .


Žiadne problémy sme nemali ani vo vnútrozemí, ľudia úplne v pohode a odľahlé miesta bez ľudí pochopiteľne tiež. Kde nejsou lidi, nejsou problémy.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Ano souhlas s Ivano,loni Prokletie a na jihu termální řeka a bez nepředvídaných událostì
Sany_62Sany_62Člen
Přidáno před 7 let
Zdarec, v jakým termínu jedete?
Sany (1962) , Lenča (1963),McLOUIS 535g, Yamaha Majesty 250 :q
Pepa z PlznePepa z PlzneČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Ano souhlas s Ivano,loni Prokletie a na jihu termální řeka a bez nepředvídaných událostì


Také se přidávám. Předloni sami dva se psem, 14 dní v Albánii, napůl kempy a napůl kde se dalo. Absolutně žádný problém. Spíše naopak. V čím odlehlejších místech jsme byli, tím vřeleji se k nám místní chovali.
Pepa
S
SeamanČlen
Přidáno před 7 let
Ahojte všichni, prosím vás všechny , kteří jste znalí Albánie, pošlete mi nějaký konkrétní místa na stání - ať už kempy nebo souřadnice na divoko. Plánuji okruh MK - Ohridské jezero a okolí a pak sjet do Al k moři a dom přes BIH. Dva hodně dospělí + pes + čtyřkolka /na káře /. Předem dík, klidně i na SZ.
RUZA017RUZA017Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj,letos pojedem do Albánie již po třetí.
Loni i předloni jsme jeli pod stan do kempu Moscato cca 5km před Himare.
Moscato je rodinný kemp ,který se rok od roku vylepšuje.
Když jse mtam přijel v roce 2015 tak tam byla jedna sprcha,dva turecké splachovací záchody,pár karavanů pár obytek a stany...
Ze země trčelo cca 10 jeklů a to bylo vše...¨
Během našeho pobytu se ale začaly dít věci....
Na jekly se navařily další jekly....
Za chvíli se dělala střecha a to to dělal jen jeden z bratrů a druhý mu občas pomohl...
Když jsem měl chvíli ,tak jsem zašel a přiložil ruku k dílu,při našem odjezdu po 18 dnech nám natočili první pivo.....
Loni když jsme přijeli,tak nám majitel kempu radostí skočil na kapotu,a hned bylo přivítání a měli jsme uchystanou večeři....
Takže už fungovala i restaurace v kempu.
Během pobytu jsme natahovali osvětlení na stromy,udělalo se cca8 lamp,káždá má svůj vypínač.....tam si s tím hlavu moc nelámou...
Přivezl se zásobník na lpg ke kuchyni na vaření....
přidělala se sprcha + dva dřezy na mytí nádobí+ pračka+ umyvadlo před sprchou,a vedle tureckých záchodů se začli budovat 2 evropské splachovací záchody.
Přistavěl se plac na grilování s přístřeškem.
Den po našem odjezdu se otevřelo nové WC.
Letos od ledna jsem pokukoval po karavanech,ale víte jak to je ,člověk jen pokukuje a pokukuje a manželka vždy řekne na co to koukáš,stejně na to nemáme,nejdřív se musí doplatit hypotéka a pak se bude hned dělat jádro!!!!!
Nojo ale když ono to tak láká....
V práci jsme se zmínil před jedním kolegou,který je karavanista,že by jsem chtěl karavan....
Druhý den mi přinesl z domu přídavná zrcátka,že prý se mu tam válí a nepotřebuje je,tak jsem je přivezl domů a vítězoslavně jsem prohlásil koukejte co mám!!!!
A tím to začalo..
Děti tati na co to je??
Nejprve jsem zlákal dceru Elišku ,ta hned jééé tati tedle by se mi líbil,tedle né.......
Je naštěstí po mně.....
No a asi po 2-3 měsících přesvědčování, naprosto nenásilného, a klidného jsme ukecali i manželku.
Prohlásila nojo ,tak jádro ještě počká ,ale hned po karavanu je na programu jádro!!!!!
Takže začalo schánění karavanu....
Následoval jeden večer za druhým u noťasu a hledání....
První co se nám líbil byl sice maličký,ale roztomilý a zachovalý,a dokonce i s předstanem za 54000kč.
Ale bohužel nežli jsem se rozhoupal,a konečně zavolal tak mi pán oznámil ,že před hodinou mu volal pán a zarezervoval si ho.
Takže ten nám utekl...
A nastalo další hledání,které jsem už zúžil na Hobbýky!!!!
Vybral jsem tři kandidáty a na velikonoční pátek jsme se rozjeli s Jančou,nejprve do Loun na Hobby 460 z roku 1993.Mě se moooc líbil,byl zachovalý,prostorný s předstanem.
S majitelem jsem se na rovinu domluvil ,že se jedeme podívat na další dva,a že mu dáme nejdéle v sobotu vědět.
Z Loun hurá do Pelhřimova na další dva Hobbýky,jeden 420 a druhý 510.
Do 510 jsem se hned na první pohled zevnitř zamiloval,zachovalá a prostorná!!!!
Z venku trochu vyšusovaná od sluníčka,ale pořád se mi líbila....dokud jsme se nepodíval zespodu,objevil jsem oloupanou podlahu na jednom místě cca10x40cm a zpuchřelé pneumatiky.......
To mne trochu rozladilo,tak jsme se vrhli na 420 která stále hned vedle.
Ta se líbila Janče ale mě přišla malá a tmavá....
Tak co ted ,babo raď.
Dvě hlavy se daly dohromady a výsledek byl že jsme se s majitelem domluvili,že nám sleví 3000kč na nové pneu,nahlásily moje iniciály,a že ho bereme.
Po cestě domů,se mi to rozleželo v hlavě,a po rodinné poradě jsem zrušil 510 z Pelhřimova,že je zbytečně velká težká a drahá,a že vezmeme Hobbýka 460 z Loun.
Ještě v sobotu jsme zavolal do Loun a řekl ,že ho bereme.
V pondělí večer jsem pročítal vaše forum a všiml ,si že jeden pán se byl podívat v Lounech na karavan 460,a že se jim taky mooc líbil,ale že si všiml že nemá topení....
Čehož jsem si já vůbec nevšiml......
Takže jsem začal v neděli v 10 večer hledat dalšího Hobbýka.
a jednoho jsem objevil.Ukázal ho Janče a ta řekla ano,zavolej tam....
Povídám vždyt je 22:00hod,zavolám tam až zítra.
Odpověď zněla, ale co nejdříve at nám ho nevyprodají!!!!!
Tak jsem v úterý ráno cca v 8:30 volal na 4 Hobbýka v pořadí.
Pán povídá ano ještě ho mám.
Tak jsem se s ním domluvil že odpoledne po 17 hodině přijedeme.
Karavan se nám zalíbil,prolezli jsme ho a s pánem jsme se domluvili že ho bereme.
Ale protože jsem na naší Amazonce neměl kouli,byla objednána až na středu na montáž,tak jsme ho nemohli odvézt.
Ted už jen čekáme až majitel udělá evidenčku a přehlásí karavan na nás,mělo by to být v pondělí, a pak se pro něj rozjedeme.
A už se mooooc těšíme do Albánie poprvé s karavanem.
Odjezd plánujeme 23.6. a návrat na 15.-16.7.
Kdyby se chtěl někdo přidat budeme rádi.
Posádku tvoří 2x41+1x16+1x12+ Amazonka a za ní zapřáhlá Bublina.
Zdraví Růžičci!!!!
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Pepa z Plzne napsal:

Citovat

zemanekpetr napsal:

Ano souhlas s Ivano,loni Prokletie a na jihu termální řeka a bez nepředvídaných událostì


Také se přidávám. Předloni sami dva se psem, 14 dní v Albánii, napůl kempy a napůl kde se dalo. Absolutně žádný problém. Spíše naopak. V čím odlehlejších místech jsme byli, tím vřeleji se k nám místní chovali.
Pepa


Plný souhlas. Vloni na podzim jsme strávili v Albánii pouho pouhý měsíc a moc, moc se nám tam líbilo. Nebyli jsme v kempu, jen volně a absolutně bez problémů. Albánie je země, kde jsme se opravdu cítili v pohodě, bezpečí a příjemně. Kousek Albánie jsme projeli a Ivano i Petr to moc pěkně a pravdivě napsali. :g

Seaman - Koukni se na Parkovací karty - je tam spousta míst, která by se Ti třeba mohla hodit, je tam i fotka místa, popis, GPS a trasa.
Šťastnou cestu a pozdravuj tam od nás !)
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
Upravil bydlikemevropou dne 23.04.2017 21:58, před 7 let
S
SeamanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

bydlikemevropou napsal:

Citovat

Pepa z Plzne napsal:

Citovat

zemanekpetr napsal:

Ano souhlas s Ivano,loni Prokletie a na jihu termální řeka a bez nepředvídaných událostì


Také se přidávám. Předloni sami dva se psem, 14 dní v Albánii, napůl kempy a napůl kde se dalo. Absolutně žádný problém. Spíše naopak. V čím odlehlejších místech jsme byli, tím vřeleji se k nám místní chovali.
Pepa


Plný souhlas. Vloni na podzim jsme strávili v Albánii pouho pouhý měsíc a moc, moc se nám tam líbilo. Nebyli jsme v kempu, jen volně a absolutně bez problémů. Albánie je země, kde jsme se opravdu cítili v pohodě, bezpečí a příjemně. Kousek Albánie jsme projeli a Ivano i Petr to moc pěkně a pravdivě napsali. :g

Seaman - Koukni se na Parkovací karty - je tam spousta míst, která by se Ti třeba mohla hodit, je tam i fotka místa, popis, GPS a trasa.
Šťastnou cestu a pozdravuj tam od nás !)


Díky, mrknul jsem tam a máte to pěkně zpracovaný. :^
SmartnumericSmartnumericČlen
Přidáno před 7 let
Trochu update : konečně máme pevný termín na cestu ( manželka čekala na potvrzení dovolené ) od 30.6. - 16.7. - je to pekelný termín, vzhledem k prázdninám, ale choť jinak dovču neposkládá. Musíme brát co je. Tak pokud by měl někdo společný termín, rádi se spojíme na cestu, pobyt...
Luboš + Jitka + Šimon (6) ... Fiat Ducato Weinsberg METEOR
V
Vaclav KonecnyNováček
Přidáno před 7 let
Dobrý den,
také chceme jet do Albánie 2 + 1 (syn Lukáš 7 let). Vyjíždět ale budeme asi v úterý.
Mohli bychom se třeba někde setkat. :) Václav, Pavlína a Lukášek
RUZA017RUZA017Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Smartnumeric napsal:

Trochu update : konečně máme pevný termín na cestu ( manželka čekala na potvrzení dovolené ) od 30.6. - 16.7. - je to pekelný termín, vzhledem k prázdninám, ale choť jinak dovču neposkládá. Musíme brát co je. Tak pokud by měl někdo společný termín, rádi se spojíme na cestu, pobyt...



Ahoj kamarádi karavanisté.
Také naše podsádka vyráží do Albánie,do Himare. Pojedeme buď 22.6.odpoledne ,nebo 23.6.ráno z vých. čech.
Vůbec nemám představu,jak dlouho nám to s karavanem bude trvat.
Chtěl bych to dát za dva dny.
Zpět domů pojedeme,někdy okol 12-13.července.

Přidala se k nám i jedna prima rodinka z kolínska.

Ale ti si rozdělí cestu na tři dny.

Zdraví Lukáš41+Janča41,Honzík 16+Eli 13.
V
Vaclav KonecnyNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

Vaclav Konecny napsal:

Dobrý den,
také chceme jet do Albánie 2 + 1 (syn Lukáš 7 let). Vyjíždět ale budeme asi v úterý 4.7.
Mohli bychom se třeba někde setkat. :) Václav, Pavlína a Lukášek
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Ruza017 napsal:

Citovat

Smartnumeric napsal:

Trochu update : konečně máme pevný termín na cestu ( manželka čekala na potvrzení dovolené ) od 30.6. - 16.7. - je to pekelný termín, vzhledem k prázdninám, ale choť jinak dovču neposkládá. Musíme brát co je. Tak pokud by měl někdo společný termín, rádi se spojíme na cestu, pobyt...



Ahoj kamarádi karavanisté.
Také naše podsádka vyráží do Albánie,do Himare. Pojedeme buď 22.6.odpoledne ,nebo 23.6.ráno z vých. čech.
Vůbec nemám představu,jak dlouho nám to s karavanem bude trvat.
Chtěl bych to dát za dva dny.
Zpět domů pojedeme,někdy okol 12-13.července.

Přidala se k nám i jedna prima rodinka z kolínska.

Ale ti si rozdělí cestu na tři dny.

Zdraví Lukáš41+Janča41,Honzík 16+Eli 13.



V HIMARE s přívěsem budeš těžko hledat místo na divoko , jen kemp a v sezonu je to narváno . Pro mne nic moc našel jsem klidnější místo . V týdnu jedeme první Řecko lefkádu na rychlovku ,poloponés a zpět přes Albánii .!y
Žijeme jen jednou.
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Ruza017 napsal:

Citovat

Smartnumeric napsal:

Trochu update : konečně máme pevný termín na cestu ( manželka čekala na potvrzení dovolené ) od 30.6. - 16.7. - je to pekelný termín, vzhledem k prázdninám, ale choť jinak dovču neposkládá. Musíme brát co je. Tak pokud by měl někdo společný termín, rádi se spojíme na cestu, pobyt...



Ahoj kamarádi karavanisté.
Také naše podsádka vyráží do Albánie,do Himare. Pojedeme buď 22.6.odpoledne ,nebo 23.6.ráno z vých. čech.
Vůbec nemám představu,jak dlouho nám to s karavanem bude trvat.
Chtěl bych to dát za dva dny.
Zpět domů pojedeme,někdy okol 12-13.července.

Přidala se k nám i jedna prima rodinka z kolínska.

Ale ti si rozdělí cestu na tři dny.

Zdraví Lukáš41+Janča41,Honzík 16+Eli 13.



Záleží kudy pojedete. Jen chci upozornit, že cesta s přívěsem do Himare od Vlore, Orikum, -tam to začne stoupat k Ducat a pak dál samé serpentiny vracečky nahoru a dolu s překrásným výhledem na moře, S přívěsem to chce dobrého a silného tahouna a pozor na přehřátí brzd u auta i karavanu a motoru -podřazovat a pozor přívěs nájezdová brzda brzdí s kopce stále . Jinak opatrně a dobrou cestu. Na tuto cestu to chce být s karavanem vyježděný, ale i tak je to krkolomné.
!z!)Smile
Upravil Jarda Borek dne 11.06.2017 23:48, před 7 let
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jarda Borek napsal:

Citovat

Ruza017 napsal:

Citovat

Smartnumeric napsal:

Trochu update : konečně máme pevný termín na cestu ( manželka čekala na potvrzení dovolené ) od 30.6. - 16.7. - je to pekelný termín, vzhledem k prázdninám, ale choť jinak dovču neposkládá. Musíme brát co je. Tak pokud by měl někdo společný termín, rádi se spojíme na cestu, pobyt...



Ahoj kamarádi karavanisté.
Také naše podsádka vyráží do Albánie,do Himare. Pojedeme buď 22.6.odpoledne ,nebo 23.6.ráno z vých. čech.
Vůbec nemám představu,jak dlouho nám to s karavanem bude trvat.
Chtěl bych to dát za dva dny.
Zpět domů pojedeme,někdy okol 12-13.července.

Přidala se k nám i jedna prima rodinka z kolínska.

Ale ti si rozdělí cestu na tři dny.

Zdraví Lukáš41+Janča41,Honzík 16+Eli 13.



Záleží kudy pojedete. Jen chci upozornit, že cesta s přívěsem do Himare od Vlore, Orikum, -tam to začne stoupat k Ducat a pak dál samé serpentiny vracečky nahoru a dolu s překrásným výhledem na moře, S přívěsem to chce dobrého a silného tahouna a pozor na přehřátí brzd u auta i karavanu a motoru -podřazovat a pozor přívěs nájezdová brzda brzdí s kopce stále . Jinak opatrně a dobrou cestu. Na tuto cestu to chce být s karavanem vyježděný, ale i tak je to krkolomné.



Přesně jak to popisuješ ,přehřáli se mi brzdy i na obytce .Tak nikam nespěchat a zastavit na kafe na vyhlídce a potom i v půlce dolů a nasávat pach brzd - nečekat co to udělá .
Žijeme jen jednou.
RUZA017RUZA017Člen
Přidáno před 7 let
TO:Jarda Borek,Herman

Ahoj kluci ,díky za info ,jel jsem to dvakrát,ale jen solo s octávkou a právě že mám jen 1.9tdi,77kw,takže vůbec nevím co to bude do těch serpentýn nahoru na Logaru s přívěsem 1050kg a naloženým autem dělat???????
Jak píšete pomalu a v klidu ,sem tam zastavit.....
Už když jsem jel solo tak jsem z Logary dolůpodřazoval a brzdil motorem aby si brzdy alespoň trochu odpočly....
a nebo je druhá varianta vzít to z hranic MAk.-Alb.,né doprava, ale do leva podle ohridu na Korče a Leskovik,přes špičku Řecka,Gjirokaster,před ním uhnout doleva přes modrý oko a Sarande a přijet odspodutam to není takové stoupání a klesání....
Ještě pořád nevím pro kterou varinantu se rozhodnout...............
Uvidím jak si Amazonka poradí do kopců i z kopců s Bublinou od Gostivaru nahorů a podle toho se asi rozhodnu.
Jak tu u Vás na fóru říkáte vždyt není kam spěchat ,kde se mi bude líbit ,tam se zastavím.......
A Amazonku s Bublinou nechám odpočnout......
Alespon budu mít více času na poznávání zemí které jsme dříve jen proletěly........
Sám ještě nevím kudy nakonec pojedu...
Jisto mám že přes Hu a Srb po dálnici.
Ale nevím jestli ze Srbska přes Makedonii,Skopje,Tetovo,Gostivar,Ohrid.
Nebo za Gostivarem odbočit doprava ,na Mavrovo jezero a nahoru na přehradu Debar a odtud dolů do Librazhdu.
Nebo jet Novi sad,Sabac,Valjevo,Nova Varos,do MNE,Bijelo Polje,Podgorica,Tuzi,Hani-Hotit-Shkodra,Vlore.
Asi se rozhodnu až po cestě....

Lukáš
SmartnumericSmartnumericČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vaclav Konecny napsal:

Citovat

Vaclav Konecny napsal:

Dobrý den,
také chceme jet do Albánie 2 + 1 (syn Lukáš 7 let). Vyjíždět ale budeme asi v úterý 4.7.
Mohli bychom se třeba někde setkat. :) Václav, Pavlína a Lukášek



SZ

Automatické sloučení 12.06.2017 12:42:

Citovat

Herman napsal:

Citovat

Jarda Borek napsal:

Citovat

Ruza017 napsal:

Citovat

Smartnumeric napsal:

Trochu update : konečně máme pevný termín na cestu ( manželka čekala na potvrzení dovolené ) od 30.6. - 16.7. - je to pekelný termín, vzhledem k prázdninám, ale choť jinak dovču neposkládá. Musíme brát co je. Tak pokud by měl někdo společný termín, rádi se spojíme na cestu, pobyt...



Ahoj kamarádi karavanisté.
Také naše podsádka vyráží do Albánie,do Himare. Pojedeme buď 22.6.odpoledne ,nebo 23.6.ráno z vých. čech.
Vůbec nemám představu,jak dlouho nám to s karavanem bude trvat.
Chtěl bych to dát za dva dny.
Zpět domů pojedeme,někdy okol 12-13.července.

Přidala se k nám i jedna prima rodinka z kolínska.

Ale ti si rozdělí cestu na tři dny.

Zdraví Lukáš41+Janča41,Honzík 16+Eli 13.



Záleží kudy pojedete. Jen chci upozornit, že cesta s přívěsem do Himare od Vlore, Orikum, -tam to začne stoupat k Ducat a pak dál samé serpentiny vracečky nahoru a dolu s překrásným výhledem na moře, S přívěsem to chce dobrého a silného tahouna a pozor na přehřátí brzd u auta i karavanu a motoru -podřazovat a pozor přívěs nájezdová brzda brzdí s kopce stále . Jinak opatrně a dobrou cestu. Na tuto cestu to chce být s karavanem vyježděný, ale i tak je to krkolomné.



Přesně jak to popisuješ ,přehřáli se mi brzdy i na obytce .Tak nikam nespěchat a zastavit na kafe na vyhlídce a potom i v půlce dolů a nasávat pach brzd - nečekat co to udělá .



Kluci dík, už jsme byl varován taky na serpentiny a vracečky, takže počítám, že to bude vyhlídková jízda s pauzami na vychladnutí :-)
Luboš + Jitka + Šimon (6) ... Fiat Ducato Weinsberg METEOR
Upravil Smartnumeric dne 12.06.2017 12:42, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,135,952 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.20578 sekund | Průměrně za: 0.20578 (0) sekund | Dotazy: 161 | Použitá paměť: 2.53MB/2MB