Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Nafukovací kajak pro dva: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Nafukovací kajak pro dva

Poslední aktualizace před 6 let
mekiemekieČlen
Přidáno před 7 let
@karel Prokop - na Framuru jsem zatím slyšel jen chválu, ale osobní zkušenost nemám.
Jinak pokud by někdo chtěl kajaky viz obrázek tak mám 2ks - 3500,- Kč i s pádlem a šprickou, 6000,- za oba. Mám je do rezervy, protože jezdíme na Barace nebo na gumáku s motorem, ale když už se o tom tady diskutuje, tak pokud by někomu ještě posloužil....
mirek a hana, VW t5, samodomo vestavba druhá v pořadí
Upravil mekie dne 16.01.2017 18:58, před 7 let
mekie Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
VFVFČlen
Přidáno před 7 let
pro DukeCZ

http://www.master...17688.html

tady máš popis a obrázek. Já jsem za to dal něco kolem 1200 - 1400,- dva litry určitě ne..

Váhu píšou 8 kg, od vody to odnesu sám pod paží, pádla narvu dovnitř. Mně se to zatím vždycky po vyfouknutí podařilo složit do původní krabice. I s pádly. Rozměr balení z hlavy nevím, když vydržíš, jak půjdu kolem garáže tak Ti to změřím, netroufnu si to odhadnout. Záleží, jak kvalitně z toho dostaneš vzduch. Ale jde to, bezpečnostní ventily vyšroubuješ a do obyčejných strčíš přiloženou hadičku nebo brčko z minidžusu a roluješ. Na rychlost balení má vliv i to, jak pečlivě to utíráš..
Hlavně musíš mít s sebou na nafouknutí pumpičku s vhodným ventilkem, ne jako já zapomenout, že před dvěma roky jsem měl půjčenou žabku od sestry a není v krabici.. Ale měl jsem štěstí, soused měl parádní aku kompresorek na nafouknutí čehokoliv a to pak šlo pěkně rychle. Už ho mám taky.
Opravářská sada je super, jak jsem to poprvé vybalil, tak to bylo na jednom místě cvaklý. Zalepil jsem to a od té doby je vše OK.
Vzhledem k věku a zájmu dítěte a ženy to víc nafukuju, balím a nosím, než že by se v tom nějak naplno jezdilo. Ale tak to beru. Fakt je to měkota, kopíruje to zvlněnou hladinu, normálně se to ohne podle vody.
dukeczdukeczČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

VF napsal:

pro DukeCZ

http://www.master...17688.html

tady máš popis a obrázek. Já jsem za to dal něco kolem 1200 - 1400,- dva litry určitě ne..

Váhu píšou 8 kg, od vody to odnesu sám pod paží, pádla narvu dovnitř. Mně se to zatím vždycky po vyfouknutí podařilo složit do původní krabice. I s pádly. Rozměr balení z hlavy nevím, když vydržíš, jak půjdu kolem garáže tak Ti to změřím, netroufnu si to odhadnout. Záleží, jak kvalitně z toho dostaneš vzduch. Ale jde to, bezpečnostní ventily vyšroubuješ a do obyčejných strčíš přiloženou hadičku nebo brčko z minidžusu a roluješ. Na rychlost balení má vliv i to, jak pečlivě to utíráš..
Hlavně musíš mít s sebou na nafouknutí pumpičku s vhodným ventilkem, ne jako já zapomenout, že před dvěma roky jsem měl půjčenou žabku od sestry a není v krabici.. Ale měl jsem štěstí, soused měl parádní aku kompresorek na nafouknutí čehokoliv a to pak šlo pěkně rychle. Už ho mám taky.
Opravářská sada je super, jak jsem to poprvé vybalil, tak to bylo na jednom místě cvaklý. Zalepil jsem to a od té doby je vše OK.
Vzhledem k věku a zájmu dítěte a ženy to víc nafukuju, balím a nosím, než že by se v tom nějak naplno jezdilo. Ale tak to beru. Fakt je to měkota, kopíruje to zvlněnou hladinu, normálně se to ohne podle vody.


Díky moc za odkaz, měřit nemusíš, vydržím, až bude zase v Lídlu. 8 kg je cajk, to vozit můžu :)
F
fifa32Člen
Přidáno před 7 let
VF: Nemáš potíže s nafouknutím, případně můžeš třeba do SZ posat správné pořadí komor? Mám ho taky, ale ještě se mi ho nikdy nepodařilo nafouknout tak, abych se s ním odvážil jinam, než na rybník. Vždycky je nakloněný na jednu stranu ( ne, není to tím, že sedíme na jedné straně :-) ).
VFVFČlen
Přidáno před 7 let
Tak pro úplnost - sbalené i s pádlama se to vleze do krabice 80 x 25 x 16 cm.

Co se týká tvaru, tak máš pravdu, nic moc. Určitě nejseš sám, kdo si myslí, že by to mohlo vypydat líp, ale že by to bylo až tak křivý?.. Prostě je to takovej Jarda Kužel, žádnej Messi.. Za ty prachy prostě nemůžeš čekat LM. Já si to podle komor nepamatuju, je tam návod, mám ho pod člunem v krabici. Ale moc to neřeším, myslím, že nafouknu podlahu (placka- žádný kýl..), potom na střídačku komory dole vpravo a vlevo a to samé nahoře. Když bych si s tím chtěl pohrát, tak si myslím, že by spíš pomohlo to nafukovat pomalu a komory střídat. Prostě nafoukneš jednu a ta druhá se o ni opře a doplní se jenom tak, jak jí to umožní ta protilehlá. A pak je to trochu nesymetrické :) Ono už jenom když to začneš stahovat těma provázkama, tak to pěkně tvaruješ.. Jako když si kolem bříška dopneš kalhoty. Mně spíš pocitově nenadchla ta plasticita..
Ale do vody se s tím nebojím. Stejně jezdím jenom tam, kde jsou kolem mě lidi na matračkách. Spíš mě to až tak nebaví. Letos jsem dal holce pádlo, plaval jsem za ní, občas ji postrčil nebo srovnal. Stačí. Když ji to chytne a bude ji to bavit, poohlídnu se po něčem lepším.

Snad už poslední postřeh - jak jsem psal, ten materiál je taký tenký a měkký. Celkem mám strach, aby se to o něco na břehu nepropíchlo. To je taky takový hendikep. Ale zatím se mi to při používání a skladování v nafouknutém stavu nestalo.
Upravil VF dne 17.01.2017 08:56, před 7 let
BanungBanungČlen
Přidáno před 7 let
Jaký nafukovací kajak vybrat na blbnutí k moři a na řeku?

Vybírám z:
Bestway Ventura - PVC je potažené Nylonem
Intex Explorer K2 - poloviční cena

U exploreru jsem četl, že se na slunci trochu zdeformoval a změknul. Když je to potažené Nylonem, tak se toto zlepší?

Venturu jsem viděl, dělá na mě dobrý dojem.
Explorer jsem zatím neviděl.

Jde mi primárně o to slunce a odolnost proti prodření.
B
BlaskaVitaČlen
Přidáno před 6 let
Je to sice balík , ale za mě BIC YakkAir Full HP2.
Vita
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: ketzlmedi, FiIgo, Rudy, dukecz, VF, hroznejpeta, kutil1, Tandy, Jirka Vospalek, pachta, Karel Prokop, SteMi, mekie, fifa32, Banung, BlaskaVita

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,726,215 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17112 sekund | Průměrně za: 0.17112 (0) sekund | Dotazy: 83 | Použitá paměť: 1.9MB/2MB