Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 BESKYDY s karavanem u sjezdovky?: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

BESKYDY s karavanem u sjezdovky?

Poslední aktualizace před 7 let
swift 65Oswift 65OČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, kamarádi lyžníci:_:z,
Můžete někdo doporučit nejaké osvědčené lyž.středisko v Beskydech,kde by se nechalo stát s karavanem u sjezdovky a byla možnost el.přípojky,buď ofiko,nebo po domluvě s obsluhou???Doplnění vody a vylití odpadu by také nebylo k zahození....našel jsem jen kemp Machůzky,ale to je kemp....je mi jasné,že mé požadavky se hodí více méně právě jen do toho kempu.......ale co kdyby nějaké takové místečko někde bylo...:x
Za případný tip předem moc děkuji....:)
Martin!y Monča!o-Hyundai Santa Fe 2,2Crdi+Swift Charisma 650:_
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

swift 65O napsal:

Ahoj, kamarádi lyžníci:_:z,
Můžete někdo doporučit nejaké osvědčené lyž.středisko v Beskydech,kde by se nechalo stát s karavanem u sjezdovky a byla možnost el.přípojky,buď ofiko,nebo po domluvě s obsluhou???Doplnění vody a vylití odpadu by také nebylo k zahození....našel jsem jen kemp Machůzky,ale to je kemp....je mi jasné,že mé požadavky se hodí více méně právě jen do toho kempu.......ale co kdyby nějaké takové místečko někde bylo...:x
Za případný tip předem moc děkuji....:)
ahoj máš tam SZ:_
jenuldajenuldaČlen
Přidáno před 7 let
zdravím,
pokud by šlo, tak bych se připojil a požádal o info. O Machůzkách taky uvažujeme.
díky
Honza, Gábina, Honzík a Radek
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Pepi napsal:

Citovat

swift 65O napsal:

Ahoj, kamarádi lyžníci:_:z,
Můžete někdo doporučit nejaké osvědčené lyž.středisko v Beskydech,kde by se nechalo stát s karavanem u sjezdovky a byla možnost el.přípojky,buď ofiko,nebo po domluvě s obsluhou???Doplnění vody a vylití odpadu by také nebylo k zahození....našel jsem jen kemp Machůzky,ale to je kemp....je mi jasné,že mé požadavky se hodí více méně právě jen do toho kempu.......ale co kdyby nějaké takové místečko někde bylo...:x
Za případný tip předem moc děkuji....:)
ahoj máš tam SZ:_
Ahoj,v beskydech je mnoho parkovišt u sjezdovek převážně na rovině a zadarmo,vždy je tam WC.Od Vsetína na V.Karlovice ,Hrozenkov-Kohutka ,špatný výjezd nahoru(karavany-nedoporučuji)obytky -řetězy,dále Karolinka v pohodě 20m od sjezdovka (1000m),parkoviště na rovině-restaurace ,V.Karlovice na kruháku do prava -Kyčerka (to co v Karolince),Dále V.Karlovice Bambuch (2 sjeydovky vhodné pro děti-nejlevnější)bufet-parkování na rovině u vleku.Tady jsou i upravené tratě v délce cca 15km na běžky.Dále je Razula,1000m sjezdovka,bufet,restaurace,servis,dětské hřiště,pořád směr slovensko,poslední je Horal -hotel parkuje se 500m pod hotelem u sjezdovky za hotelem Javorník,tady je i termál-bazeny,vhodné pro děti,sjezdovka 600m mírná louka,lyžařská škola,bez servisu,WC v hotelu.Všechny sjezdovky(kromě Kyčerky)jsou vidět z cesty směr slovensko.Ve V.Karlovicích je i kemp přímo u sjezdovky Machůzky,taky je vidět z cesty.pokud bude zájem o beskydy na Rožnovské straně ,nebo souřadnice atd-není problém SZ.čau pepa
jenuldajenuldaČlen
Přidáno před 7 let
děkuji za informace. přesně toto jsem viděl v mapách, tak jsem si jen nechal potvrdit. díky
Honza, Gábina, Honzík a Radek
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

jenulda napsal:

děkuji za informace. přesně toto jsem viděl v mapách, tak jsem si jen nechal potvrdit. díky
Ahoj dnes jsem zašel na vlek v Karolince,el.není problém po domluvě s obsluhou ,zásuvka normální je potřeba se postavit co nejblíže budovy,prodlužovák vlastní cca do 50 m.Jinak kazeta se dá vylít na WC,ALE!!! NESM'I NIKDO POZNAT že jste tam byli,(hodně modrého a hodně spláchnou)hlavně neucpat.Né všichni to dodržují,Ještě el.jen na dobití né na topení.Jinak toto jde tady asi domluvit na všech sjezdovkách,:_:z http://www.becva.cz/

Automatické sloučení 11.01.2017 14:57:

Citovat

jenulda napsal:

zdravím,
pokud by šlo, tak bych se připojil a požádal o info. O Machůzkách taky uvažujeme.máš tam SZ:_
díky
Upravil Pepi dne 11.01.2017 14:57, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: swift 65O, Pepi, jenulda

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,046,761 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15758 sekund | Průměrně za: 0.15758 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.8MB/4MB