Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 sardinie na divoko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

sardinie na divoko

Poslední aktualizace před 5 let
T
taz26Nováček
Přidáno před 7 let
Pomalu už začíná doba plánování alespoň u mne.A tak bych chtěl taky trochu přispět.

nevím jestli to tu už nebylo.

Krásné klidné místo na sardinii je zde: 40.749681, 8.157431

Voda a dopad se dá po domluvě s majitelkou baru vyřídit u nich. Popřípadě voda je v na příjezdu v dědině na kopci.
Vstup do vody pozvolný. Večer výhledy na zapadající slunce. Grilování. Míst je tam dost dá se i zajet víc dozadu a mít úplný klid od lidí.
I cesta může být cíl.
K
kinusČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj , tam jsme byli v září místo krásné , ale byli jsme tam jen přes den jelikož je tam cedule zákaz kempování při vjezdu ze silnice . :_
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Kolik stojí trajekt mám 7m auto . dík
Žijeme jen jednou.
Jozef1Jozef1Nováček
Přidáno před 7 let

Citovat

Herman napsal:

Kolik stojí trajekt mám 7m auto . dík


7m auto +2ja 126€ tam 7 hod. jazda
117€ spať 11 hod. jazda
K
kinusČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj Hermane , my jsme byli v září auto 7,3 + kola 2 dospělí + junior , tam 170 , zpět 130 ,- , chceme jet zase před sezonou . :_
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let
Osobně bych předem trajekt nebukoval. Tedy mimo sezónu (a v sezóně bych na Sardinii nejel). Přijedeš do přístavu v Livornu a oběhneš pokladny jednotlivých společností. Ptej se po slevněných tarifech pro campery (Camper Pex u Mobby). Vždy nějaký lístek koupíš a budeš li mít štěstí, tak i mnohem levněji než v předprodeji. Obecně platí, že nejlevnější lístky jsou přes týden, nejdražší v pátek, sobotu a neděli. Ale můžeš narazit na výjimku. Rozdíl v cenách je poměrně velký 80 - 300EUR. Obvyklá cena za slevněné lístky je cca 120EUR za camper + 2osoby. Zpátky totéž. V nejhorším den počkáš, v Livornu je Stellplatz zdarma přímo v přístavu.
P.S. Máš li kola na nosiči, nezapomeň je uvést respektive započíst do délky auta (nebo shodit a uskladnit uvnitř). Při nalodění auta často přeměřují a nepustí tě, pokud máš v lístku uvedenou délku třeba 6,5m a s kolama měříš 6,9 ačkoli je tarif do 7(8) metrů stejný.
Upravil Rudy dne 10.01.2017 14:13, před 7 let
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj byli jsem v červnu, rezervoval jsem přes diferenc.. obytku - 2 dopělí 2 děti , délka 7,3 m hlásil jsem do 7 m , v pohodě , cena tam vč. kajuty na noc 165 €, ve čt, zpět 152 € taky vč kajuty a noční jízda. Denní měli za 92 € ,ale s dětmi by to bylo dlouhé a bez kajuty společnost Sardinia Feries Livorno - POrto Aranchi
ivanoivanoČlen
Přidáno před 7 let
Existuje ešte kemping na palube, t.j. môžem spať v karavane?
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

ivano napsal:

Existuje ešte kemping na palube, t.j. môžem spať v karavane?


Ahoj,
myslím že ano.
Moby z Livorna i Civitavecchia.
:_
4.114683,118.628756
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

kinus napsal:

Ahoj Hermane , my jsme byli v září auto 7,3 + kola 2 dospělí + junior , tam 170 , zpět 130 ,- , chceme jet zase před sezonou . :_


Dej vědět na SZ který měsíc uvažuji o tom podívat se tam , než to obsadí čmoudi .:_
Žijeme jen jednou.
K
kinusČlen
Přidáno před 7 let
Jo jo je to přesně tak jak píše Rudy , pokud chce člověk ušetřit určitě nejezdit na víkend , stelplatz tam je , ale čekat tam den to není nic příjemného Livorno je smradlavé město plné rafinérek ropy a člověk jak dojete tak jse už těší jak bude na lodi a co nejdřív na ostrově , tak obejdu lodní společnosti a beru první lístek za přijatelnou cenu . Co jse týče Camping on the board , tak na ten jsem v Livornu nikde nenarazil ani u jedné společnosti , vždy auto do podpalubí a posádka musela být na lodi . Jinak jsem nikdy nerezervoval dopředu , před a po prázdninách není potřeba . :)
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

kinus napsal:

Co jse týče Camping on the board , tak na ten jsem v Livornu nikde nenarazil ani u jedné společnosti , vždy auto do podpalubí a posádka musela být na lodi .


http://www.mobylines.com/offers/campi...board.html
4.114683,118.628756
R
RudyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

sipadan napsal:

Citovat

kinus napsal:

Co jse týče Camping on the board , tak na ten jsem v Livornu nikde nenarazil ani u jedné společnosti , vždy auto do podpalubí a posádka musela být na lodi .


http://www.mobylines.com/offers/campi...board.html

Máte kus pravdy oba. Mobby tarif Camper pex on board skutečně nabízí ale pouze na trase Piombino - Olbia. Z Livorna opravdu jen v podpalubí.
K
kinusČlen
Přidáno před 7 let
Diky za odkaz . jak jsem pochopil tak opravdu z Livorna naejezdi tak jak rikali lodari.

Dotaz : Jel nekdo timto trajektem ?

Co jsem jse dival nez jsem jel z Livorna je to dal po ose , o neco levnejsi listky ale casove i financne mi vychazelo lepe Livorno .
Upravil kinus dne 10.01.2017 23:54, před 7 let
sipadansipadanČlen
Přidáno před 7 let
Pardon, prohodil jsem si při ověřování záložky "camper" a "camping on the board" v prohlížeči, takže jsm uveřejnil špatnou linku :v ... Jen jsem si pamatoval, že to jezdí ..... Rudy má recht tradičně, díky za opravu.
4.114683,118.628756
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj jen bych potřeboval poradit od těch kteří navštìvili oba ostrovy zda raději Sardinii či Sicìlii.Naše hlediska -na divoko-málo lidí a komerce - 5. a 6. měsíc.Podle fotek vypadá Sardinie líp ........
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

zemanekpetr napsal:

Ahoj jen bych potřeboval poradit od těch kteří navštìvili oba ostrovy zda raději Sardinii či Sicìlii.Naše hlediska -na divoko-málo lidí a komerce - 5. a 6. měsíc.Podle fotek vypadá Sardinie líp ........
Ahoj,projel jsem oba ostrovy Sicilii v květnu a Sardinku v říjnu,je těžké říci co bylo lepší,na Sicilii méně karavanů,méně dobrých míst na divoko,ale v květnu vše kvete-super,sardinie více karavanů a více zákazu stání na divoko.Kdybych měl volit znovu,tak květen sicilii a lipary ,potom jich itálie,překrásné a hodně možností stání do 10e na den v polodivokých kempech.Sardinku září a říjen.:_
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
Díky Pepiku za názor asi zůstanu u původního plánu něco v AL - Drač ,jiźní Itálie a Sicìlie.
mmusilmmusilČlen
Přidáno před 7 let
Už je to pár let, co jsem tento krásný ostrov navštívil. Dá se předpokládat, že situace se od té doby určitě nezlepšila, spíš naopak. Byli jsme tam v červnu. Všude spousta obytek, většinou italských. Cedulkami zákazu kempování tu opravdu nešetří. Panuje tam takový italský folklór. Navzdory zákazu se Italové nastěhují na zakázané místo. Občas přijede policie a všechny vypakuje. Za hodinu jsou téměř všichni zpátky a pokračují v rekreaci. Lze samozřejmě najít i místa bez zákazu, ale je to pracné. Zde se můžete setkat s hordou více opálených obyvatel v obytkách různého typu od luxusních - to vlastnil král, až po vraky. Řev polonahých a špinavých spratků a všudypřítomný bordel je samozřejmostí. V takovém případě rozhodně rychle pryč! Jsou lokality, kde se zdržovat s obytkou je zcela nemožné - Smaragdové pobřeží. Do několika minut po zastavení mimo oficiální parkoviště máte na krku nekompromisní policii a budete mít štěstí, že jste nestačili opustit auto. Všechna nesprávně zaparkovaná auta mají za stěračem "pozdrav". Závěr je takový pokud ano, tak rozhodně co nejvíce mimo sezónu.
M
MiguellNováček
Přidáno před 7 let
Zdravím všechny Sardinie chtivé campery. Na Sardinii jedeme letos po 5té a tradičně mimo sezónu. Jezdíme vždy cca na měsíc a termíny konec května až červen a nebo září . V sezónu bych tam nejel ani za nic! Letos poprvé pojedeme v z Piombina "camping on board" vždy preferujeme noční trajekt a vždy to stiháme tak tak. Vždy si taky kupujeme lístky na trajekt jako amatéři do předu. Tentokrát už naposled ! Stojí nás to !!! dvojnásobek !!! než tady píšou ostatní co si kupují lístky na místě. No co už . Díky tohoto fóra jsem o něco moudřejší. :) Zatím máme dost sjetou horní polovinu ostrova a tak letos začneme prozkoumávat jižní část od Arbataxu směr Cagliari. Spíme občas v kempech a občas na divoko. Nikdy jsme zatím neměli problém s policií a ani s nikým jiným :) No popravďe mám takový pocit , že čím více dolů tím více nikdo nic neřeší. Uvidíme letos v září zda se tam nic nezměnilo. Zdravím všechny Sardinie chtivé. Pro mne Ostrov č.1 v Evropě :)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Ro-Mi, cigi, taz26, kinus, Laky, Jozef1, Rudy, Petr Z, ivano, sipadan, zemanekpetr, Pepi, mmusil, Miguell, David250, Aluman

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,197,866 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.27540 sekund | Průměrně za: 0.2754 (0) sekund | Dotazy: 146 | Použitá paměť: 2.33MB/2MB