Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Sprchový kout zápach: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Sprchový kout zápach

Poslední aktualizace před 7 let
T
thomash1Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj trápi mě takovy problem auto mame jen krátce je vybavené topením Adle a pri zapnutí topení jde zapach ze sprchového koutu je to zápach jak z kanálu , tak jsem kout rozebral a vše podle mého oka je v pořádku nic zatečeného nic plesniveho jen prach a standartní nečistoty kam se nedostanete.Tak se ptám jestli to vše může pocházet z odpadní nádrže je vyhřívana ale myslím si že je vyhřívaná jen 12v nebo se mýlim je tam někde sifon? měl bych to zalít vodou?
Hymer BMC I 600
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 7 let
Zalitím vodou bych začal. Já sifony mám, ale obsah vody v nich je minimální, takže někdy dojde k odpaření. Obzvlášť, pokud v blízkosti vede rozvod topení. Jinak není od věci prolít odpady nějákým čističem odpadů.
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Mám také pomyslný sifón do odpadní nádrže / kolínko/. A když jeden krát ročně nádrž nevymyji Savem, taky se mně to stává, že to nevoní, i za jízdy. Preventivně všechny vstupy do odpadu špuntuji. Já mám teplovzdušné topení a nádrž mám vyhřívanou teplým vzduchem, trochu popojedu po nerovnostech a voda ze sifónu je pryč. Když stojím a topím, hned preventivně sifon zaleji a ještě zašpuntuji. Sem tam do odpadu naleji trochu Aqua kem blue, co je do záchodu, příjemně to voní.
To vyhřívaní nádrže určitě nemáš na 12 V, to by ti vysálo baterku za pár hodin
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Mam zateplenou odpadni nadrz. Nemohl jsem se zbavit zapachu po vypusteni nadrze nebo pri jizde s poloprazdnou nebo plnou nadrzi.
Roky jsem zkousel kde co a nic. Ted jsem pred odjezdem udelal posledni vec co se jeste dala. Pod koupelnou jsem vytahl hadici od vyhrivani odpadni nadrze a otvor v podlaze jsem zaslepil.
Bylo to presne ono. Ted uz nic nesmrdi. Nadrz je ted pokud by to bylo treba vyhrivana jen elektrickou folii nalepenou na dne nadrze.
Miloš
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Garda napsal:

Mam zateplenou odpadni nadrz. Nemohl jsem se zbavit zapachu po vypusteni nadrze nebo pri jizde s poloprazdnou nebo plnou nadrzi.
Roky jsem zkousel kde co a nic. Ted jsem pred odjezdem udelal posledni vec co se jeste dala. Pod koupelnou jsem vytahl hadici od vyhrivani odpadni nadrze a otvor v podlaze jsem zaslepil.
Bylo to presne ono. Ted uz nic nesmrdi. Nadrz je ted pokud by to bylo treba vyhrivana jen elektrickou folii nalepenou na dne nadrze.



Pokud nejezdíš v zimě ? Jinak bych to neudělal , proto tam jsou špunty a raději bych ji častěji propláchl krtkem nebo něčím podobným . V novém voze už sifony nejsou a voda odtéká líp , jak popisuje Vasu jsou na nic . Pokud jde hadice vzduchu přímo do odpadu tak tam dej na přístupné místo uzavírací klapku na provázek viz katalog . Ale i to je řešení akorát v zimě budeš muset nalévat nemrznoucí tekutiny jako já .
Žijeme jen jednou.
UsaciUsaciČlen
Přidáno před 7 let
Všechny odpadní nádrže a odpady smrdí díky bakteriím a televize je plná reklam na jejich likvidaci. Já roky používám osvědčené staré dobré Savo. Naléváme ho po trochách do odpadu v létě i v zimě preventivně a tím likvidujeme bakterie a tím i případný zápach.
GardaGardaČlen
Přidáno před 7 let
Kdyz jsem psal ze jsem skusil vse tak tomu verte. Klapka na provazek je tam od vyrobce a nepomahala. Jsme cca 6 mesicu v roce na cestach takze to neni jen nejaky sezoni problem a opravdu to byl problem!
Miloš
T
thomash1Člen
Přidáno před 7 let
Já si myslim že jsem to našel cely sprcháš jsem rozebral a nic jsem tam nenašel až na jednu věc je tam na hoře vyvedená hadička odvzušnění teplovodního topení ADLE a když to topí na elektriku tak to nesmrdí jelikož to tolik nevali ale jak přepnu na plyn tak to v nádobce začne dublat a asi i vřít a ty vypary z nemrznouci směsi jsou celkem hodně zapachajicí a to bude ono
Znádobky vedou dvě pruhledné hadičky jedna vede dolu pod podlahu a ta druha je 20cm nahoru a bez ukončení přímo do hrany sprchače tak jsem uvažoval že ji prodloužím a natahnu taky pod podlahu jen nevím jstli tak nečemu neublížím a neuzavřu to odvzdušnění
Jak to máte vy ?
Dík Thomas
Hymer BMC I 600
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: thomash1, Vlasta1, Vasu, Garda, Laky, Usaci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,951 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15241 sekund | Průměrně za: 0.15241 (0) sekund | Dotazy: 78 | Použitá paměť: 1.83MB/4MB