Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 vykradená obytka: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

vykradená obytka

Poslední aktualizace před 7 let
Z
zalmanskiNováček
Přidáno před 7 let
Na Silvestra ve 4,50 byl v Brně - Černých Polích na dvoře rodinného domu vykraden obytný automobil Ducato.Zcizeno- Televize GRUNGIG 22´´typ GFB5620 v ČR se neprodává.7´´ monitor couvacích kamer,GPS garmin 1490,GPS 7´´ Junsun v ČR se neprodává(Čína) ,LED osvětlení s DO.Skládací grill CADAC.Brzy se to objeví v Brněnskéch zastavárnách.
franta 1953franta 1953Člen
Přidáno před 7 let
Tak to je mě fakt líto, já jsem z Husovic. Proč tam nemáš alarm ?
Z
zalmanskiNováček
Přidáno před 7 let
Protože su šulin a nenapadla mě ta drzost.Venku alarm používám.Aji dlóhé kurt s ráčnó od dveří ke dveřím.Podle záznamu kamer došel borec ke dveřím zkusil 3xklíč a bylo hotovo.Poliši zjistijó prd protože jim neni do xichtu vidět.Pak všechno vybrakovali 1/2 hodiny si to tam chystali a pak začali vynášet věci do auta asi zaparkovanýho poblíž.Vůbec je nesralo že je zabírají kamery a při každým pohybu se rosvítí světlo na baráku.A jedno světlo svítí stabilně na dvoře celou noc.No su nasrané ale hovnec nabečím.Tak jelikož su marod aspoň sháním co je novýho v GPSkách.A co koupit.Moc se mě líbí ten CAMPER 760 aji pro to že na to běží couvací kamera.Tak uvidím.Moc zdravím dolů pod kopec do Husovic z Antala Staška.
U
upotreblenciČlen
Přidáno před 7 let
Parkujeme také na volném prostranství. Jen díky zajištění co mám na všech dveřích dodávky se mě tam ještě nedostali. Jestli je něco vyrušilo nebo to vzdali, nevím. Odolalo vše.
T
tomas_Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

upotreblenci napsal:

Parkujeme také na volném prostranství. Jen díky zajištění co mám na všech dveřích dodávky se mě tam ještě nedostali. Jestli je něco vyrušilo nebo to vzdali, nevím. Odolalo vše.


Mohu se zeptat jaké je to zabezpečení, že bych se inspiroval. Kdyžtak do SZ
díky Tomáš
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

tomas_ napsal:

Citovat

upotreblenci napsal:

Parkujeme také na volném prostranství. Jen díky zajištění co mám na všech dveřích dodávky se mě tam ještě nedostali. Jestli je něco vyrušilo nebo to vzdali, nevím. Odolalo vše.


Mohu se zeptat jaké je to zabezpečení, že bych se inspiroval. Kdyžtak do SZ
díky Tomáš


ja jsem to vyresil jako poradnej redneck.... ale funguje to, vetsina potencialnich corkaru chodi obloukem pac by to dalo moc prace.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
floridan79 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
T
tomas_Člen
Přidáno před 7 let
Tohle je dokonale funkční, ale chtěl bych něco trochu elegantnějšího
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Floridane, nechci ti brat iluze, ale to co tam mas je k .... k nicemu. Maly pakovky a ten zamek z detsky pokladnicky lezi na zemi. To ze se ti tam jeste nikdo nepodival, neni zasluhou tve snahy. :_
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Floridane, nechci ti brat iluze, ale to co tam mas je k .... k nicemu. Maly pakovky a ten zamek z detsky pokladnicky lezi na zemi. To ze se ti tam jeste nikdo nepodival, neni zasluhou tve snahy. :_


nojo ale kolik fetek a morgosu chodi s malejma pakovkama v kapse? :D maj u sebe leda kudlu a starej plochej sroubovak kterej ti vrazej do zamku... Samozrejme kdyz nekdo pujde pripravenej primo pro me auto neudelam nic i kdybych ho mel zamcenej v garazi a jeste pod proudem... Ale nesouhlasim s tim ze je to k hovnu, urcitej odstrasujici ucinek to ma. budi to dojem ze s vloupanim bude vic prace.... a tihle neradi pracuji... navic oka jsou dost prostorna pro zamek velikosti Stalloneovy pesti, jen kdyz jsem to porizoval koupil jsem prvni visaci zamky na stejnej klic co jsem videl... Vzdy tam muzu dat tlustsi z poradny kaleny oceli na ktery uz budou potreba pakovky takovy ze se s nima nebude uz tahat ani ten pripravenej.... zvlast aby zjistil ze mam v aute akorat tak zubni kartacky se zmrzlou tubou zubni pasty, spacak a par taliru, priboru a hrncu !h

porad lepsi tohle nez tam nemit nic a pak bejt nasranej ze aspon tohle jsem tam mel dat a mozna by.....
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
vcatvcatČlen
Přidáno před 7 let
ahoj,uvažuji o malém senzoru ktery by byl v zrcátkách nasměrován k zádi vozu a napojen na houkačku nebo sirénu.kdo by se priblížil k oknum nebo ke dveřím seplo by a začalo houkat.así blbý co?:o
https://pl.aliexp...898b2b2c56
Home Car CL641
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

vcat napsal:

ahoj,uvažuji o malém senzoru ktery by byl v zrcátkách nasměrován k zádi vozu a napojen na houkačku nebo sirénu.kdo by se priblížil k oknum nebo ke dveřím seplo by a začalo houkat.así blbý co?:o
https://pl.aliexp...898b2b2c56


Ahoj, už se to tu někde řešilo. Já jsem použil sadu parkovacích senzorů - dva v předním nárazníku a dva v zrcátkách. Po sklopení na noc alespoň vím, že se někdo motá kolem auta. Zadní senzory mám taky z trvalého + přes vypínač. Neřeší to problém odstaveného auta ale když v tom spíš tak je to dobrý. :_
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 7 let
vcat:
Jo, máš pravdu. Dát na zrcátko pohybově snímač se záběrem 140° fakt není dobrej nápad a jako hlídání je to k ničemu. Musela by tam být úplně jiná optika - nejspíš jenom jedna fresnelova čočka a ta by ten snímaný prostor musela snímat jenom z úzkého prostoru..
To už by byla lepší fotozávora v neviditelném pásmu (například infradioda). Ale bez příslušné optiky (a hlavně správně seřízené) by jsi se stejně neobešel.. Dobrý by na to byl i infračervený laser (jednodušší optika), ale všechny tyhle úvahy jsou o tom, že to nebude mít úplně malou spotřebu.. Takže na doma dobrý, ale když to má jet dlouhodobě z akumulátoru a nemá to moc žrát, tak je to problém..
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Florián je kanec jako nápad je to inspirativní.
Dovedl bych si představit, že do mezery mezi dveřmi se našrubuje pásovina , která se po zavření dveří třeba klíčkem vyklopí z mezery, na ni se nasune plotna přes dveře. Velikost plotny dle uvážení majitele zespodu nalepit filc ať se nepoškrábe lak .Zámek by šel chránit proti přestřižení návarkem na plotně. Pokud zámek nebude potřeba bude vše schované .

Gut
UsaciUsaciČlen
Přidáno před 7 let
Parkuji také u rodinného domu. Ihned běžím zapnout alarm, máme Jablotron, ale pokud není zapnutý je fakt k ničemu. Díky za upozornění SUPER.
Mirek a VlastaMirek a VlastaČlen
Přidáno před 7 let
....Ahoj pocházím z Black fieldu, nejluxusnější čtvrt po Jiráskové čtvrti ...nikdy tam problémy nebylii , ale posledních 10 let naší menšinový obcane z Cejlu objevili naše zahrádky a rádi zkouší šroubovákem pevnost vchodových dveří...posílám pozdrav a pevné nervy, Miros. ....
P
petr a petra 1Nováček
Přidáno před 7 let
zabezpečení je super ale přední okna jsou zase jen dodávka takže kam se nedostanou přes zámek dlaždice to jistí
R
ramtlah1Člen
Přidáno před 7 let
Zasílám pozdrav Brno - Slatina Před třema rukama jsem dopadnul hůř, zmizel mne zde z pozemku celej karavan. Nikdo nic neviděl nikdo nic neslyšel i když se tam bydlí. Principově mne to vadí do dnes a tak nějak jsem se s tím nesmířil, ale nic nenadělám. Pokud se razantně nezmění zákony a postoj ke zmetkům bude toho jen přibývat. Dělám bezpečnostní dveře,zamykejte si i když jste doma přes den. Hrozně moc zákazníků je vykradených i přes den jelikož ti zmetci zkoušej, kdo je zamčenej a kdo ne .Pokud nemáte dveře zamčený, bez poškození a během vteřiny v tichosti je zloděj uvnitř.Vezme si z předsíně klidně klíče od auta, peněženku a pod. a pozor buďte rádi ,že ho v předsíni nepotkáte, fakt je toho teď moc a policajti vám řeknou ,že to nestačí ani sepisovat
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
U nás je klid "holky" maj špatnou pověst která se velice rychle roznesla!t Už maj osum zářezů ve svým rajonu a jdou po psech i když háraj
prcek61 Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
LANALANAČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

prcek61 napsal:

U nás je klid "holky" maj špatnou pověst která se velice rychle roznesla!t Už maj osum zářezů ve svým rajonu a jdou po psech i když háraj


Pěkní hlídači.
Mám známého karavanistu, který jezdí s dobrým hlídačem a obranářem. Již z dálky cítí člověka a dává to hlasitě najevo. Cestou po dálnici v HR zastavili a přespali na osvětleném parkovišti u benzinky. Ráno bylo nemilé překvapeni, že v noci je vykradli a pes ani neštěkl. Měli pootevřené střešní okno a tím jim tam pustili plyn a uspali je i se psem.
prcek61prcek61Člen
Přidáno před 7 let
ano proto na cesty detektor plynu akorát jak se dostali k tomu střešnímu oknu že by měli dron???
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,038,896 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24141 sekund | Průměrně za: 0.24141 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.31MB/4MB