Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 PB láhev 5Kg - plnění: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

PB láhev 5Kg - plnění

Poslední aktualizace před 6 let
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 6 let
Také koukám po 5kg lahvích do karavanu na jaro-podzim dostačující a lehčí než 10kg a navíc vlezou do grilu. Kvůli grilu bych raději propan a jediný koho jsem našel, že dodává propan v 5kg je Tomegas - ja jejich distribuční síť je dost řídká:-) a jestli jsem to správně pochopil tak si láhev koupím (už ji nelze vrátit) a pak jen měním.
Je nějaká jiná možnost cca 5kg lahve s propanem? Díky.
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
5 kg propan má i Flaga (v Teplicích za 250,- Kč výměnným způsobem)
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 6 let
Jo Flaga má propan 5kg ale pouze v plnírnách cca 4 místa na celou republiku. Nejblíže mám Hustopeče, ale i tak jezdit plnit 1-2ks cca 80km nic moc(spíš to nic než moc:)
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Na to si přišel kde ? U nás taky plnírna není, jen prodejní místo a propan kupuju.
Tady máš mapu http://www.ceskyp...ocator-cz#!/catid=1
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
JardaK2JardaK2Člen
Přidáno před 6 let
Info mám z info linky Flagy s tím že na prodejní místa dodávají v 5kg pouze propan-butan, pár míst dle té mapy jsem v okolí vč. Bauhausu zkusil a propan nemá nikdo.
Tak buť máš štěstí a nebo ti prodávají PB jinak nevím.
Jarda,Hanka,Anetka,Tomášek a Kačenka, VW CADDY CROSS 4motion - Burstner Belcanto 490TK
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 6 let
Tak jsem to nyní ověřoval a u nás mají jen a pouze čistý propan. Chtěli mít k prodeji i PB ale to jim v 5 kg lahvích prý Flaga není ochotna vůbec dodat. No tak teď si vyber :D
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
kalivodakkalivodakČlen
Přidáno před 6 let
Nová 5 kg láhev Tomegas plněné pouze Propanem.

http://www.tomegas.cz/indexa.php?arti...megas.html

Automatické sloučení 30.08.2018 23:55:
Prosím o radu, kde mohu naplnit 5kg německou lahev. Mám starší německé auto, ve kterém byly dvě lahve. Ideálně Kolín, Kutná Hora, Praha, Havlíčkův Brod, Chrudim, Pardubice.

Díky předem!
Tomáš (25 let) a Standa "hundrtka" (25 let, MB 100 La Strada)
Upravil kalivodak dne 30.08.2018 23:55, před 6 let
D
Dravec TeamNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj Jardo.
Pokud je to ještě aktuální, pošlu Ti telefonní kontakt na maníka co dováží propan do Brna. Mění 10Kg i 5Kg bomby a cenu má 300 za 10Kg, 150 za 5kg. Už jsem to pár klukům zde zajistil.
Jen se raději zeptám mohu li kontakt předat.
Díky za pochopení i strpení. Mirek.
Pavka01Pavka01Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

kalivodak napsal:

Nová 5 kg láhev Tomegas plněné pouze Propanem.

http://www.tomegas.cz/indexa.php?arti...megas.html

Automatické sloučení 30.08.2018 23:55:
Prosím o radu, kde mohu naplnit 5kg německou lahev. Mám starší německé auto, ve kterém byly dvě lahve. Ideálně Kolín, Kutná Hora, Praha, Havlíčkův Brod, Chrudim, Pardubice.

Díky předem!


Jakoukoliv německou lahev naplní kousek od Čáslavi v obci Drobovice.Další možnost je Kolín,výpadovka na Ovčáry,po levé straně je malá pumpa.
Bezproblémů PB i propan.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,691,310 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16869 sekund | Průměrně za: 0.16869 (0) sekund | Dotazy: 83 | Použitá paměť: 1.87MB/4MB