Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Cim jazdite na dovolenky/dlhe trate: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Cim jazdite na dovolenky/dlhe trate

Poslední aktualizace před 7 let
C
CeklisNováček
Přidáno před 7 let
Zdravim.

Chcem sa opytat ked mate obytku cim jazdite na dlhe trate alebo na vylet. Napr idete za znamim cca 600km k nemu na chatu.
Zoberete osobne auto alebo obytku?

Ceklis
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 7 let
ja bydlibusem vsude.... i do prace :-)
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 7 let
Ahoj.
já jezdím na návštěvy ke známým na chaty s karavanem. Zjistím jestli se k němu vejdu a nejsem líný zapřáhnout. Za ten pocit vlastní postele mě to stojí. Jestli je to 600 km nebo 50 km je mi jedno.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
Osobákem už jsem jezdil jen do práce a na nákup.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
SlawczoSlawczoČlen
Přidáno před 7 let
My co sme caravan positiv+, tak jazdime skoro vsade obytnym autom. Napríklad ist na svadbu, alebo nejaku oslavu caravanom je super napad, aspon mas kde prespat opicu. Nasi znami si "pochvaluju" ked prideme na navstevu, ze nepouzivame ich sprchu, postelne pradlo a podobne.
Slawczo, Tina, Zuzka, Vilko - Burstner Viseo
MikeyMikeyČlen
Přidáno před 7 let
Záleží, za jakým účelem a hlavně na jak dlouho. Když jedem k přátelům přes noc, bereme obytku velmi často, aby si nemuseli dělat starosti s nabším ubytováním. Když jedeme se psem víc než 10 km, bereme obytku vždy, protože v jiných autech prostě zvrací. A když je hezké počasí, jedeme někam k vodě nebo do přírody, tak často také. Občas, když jedu za příbuznými na návštěvu do Německa, protože se tím vyřeší to ubytování, často beru psa a také má obytka menší spotřebu než moje Alfa. Jinak v zimě vlastně vůbec, to je auto odhlášené, zazimované v garáži a nakonec ani na něj nemám zimáky.
C
CeklisNováček
Přidáno před 7 let
Tak som si dobre myslel.
Nas to tiez vzdy taha s obytkou. Ziaden stres.
B
BlankaLevaNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

SignBoss napsal:

Osobákem už jsem jezdil jen do práce a na nákup.
My někdy, když je nákup větší, tak i na něj s obytkou.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Ceklis, floridan79, Miroslav6, Franta REZAC, Slawczo, Mikey, BlankaLeva

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,811,266 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18672 sekund | Průměrně za: 0.18672 (0) sekund | Dotazy: 85 | Použitá paměť: 1.9MB/4MB