Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Satelitní antena SNAPE 2: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Satelitní antena SNAPE 2

Poslední aktualizace před 6 let
R
renoltČlen
Přidáno před 7 let
Má někdo zkušenost s automatickou SAT antenou SNAPE 2!)
Hana a HonzaHana a HonzaČlen
Přidáno před 7 let
Měl jsem ji na minulém autě asi 3 roky, byla bez problémů a nový majitel si rovněž zatím nestěžuje. Ovšem nejdále to bylo v Chorvatsku.
Honza a Hana
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 7 let
Mám ji na karavanu asi 3 roky a veliká spokojenost! :^ ( a není to Snape, ale SNIPE !! ) https://www.youtu...U-HBciZlc8
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 7 let
Snipe 2 se prodává od loňska, všichni co píší o několikaletých zkušenostech, mají Snipe , nikoliv Snipe 2.

funkčně je to stejné, jen je jiný ovladač, a masivnější konstrukce. Bohužel ale přechodem Skylinku na HD se zmenšila mapa použití:-(

https://www.youtu...vA-OPULs0k zde Snipe 2
Upravil Jana a Petr V dne 16.12.2016 13:36, před 7 let
R
renoltČlen
Přidáno před 7 let
Omlouvám se Snipe 2, ale podle nového svazku Panevropa to má jet na Astra 3 až v Řecku a Maroku, na Thoru 5 a 6
podobně, vyzkoušel to někdo?
J
JanstiNováček
Přidáno před 7 let
Snipe antenu vlastním cca 1 rok spokojenost, ale programy v HD se mi nikdy nepodařilo spustit
R
renoltČlen
Přidáno před 7 let
Tak jsem ji testoval minulý týden, výsledek nad mé očekávání, jedou všechny HD, přepínání mezi Astra 3 a Astra 1 bez prodlevy, Hotbirt, Thor i ostatní jedou taky. Je to velký pokrok v SAT. Zatím ji mám jako mobilní na trojnožce - kvůli případnému zastínění stromy(není namontována na střeše OA)
leosmalikleosmalikČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj,
Jen , otvírám s dotazem zda již někdo antenu Snipe zkoušel dál, třeba v Řecku,uvažuji zda koupit.
Díky Leoš
Leoš,Petra,Laura (11),
BMW X5 + Burstner Trecento 540TL
CoralekCoralekČlen
Přidáno před 6 let
Zdravím.
Měl jsem tuto anténu. V Řecku jsem nebyl, ale ze zkušenosti vím, že stačí deštivý mračna a už je problém ze signálem.
Když bylo jasno tak šlapala na nejsevernějším výběžku Skotska bez problémů.
Corálek
RadoRadoČlen
Přidáno před 6 let
Mal som túto anténu na jednom voze a nemal som s ňou problém. Snipe 2 má hlavne oproti predchádzajúcemu modelu kovové prevody a nie plastové, na zadnej strane má západku ktorá drží satelit v stabilnej polohe pri jazde. Snipe 2 je tiež možné kúpiť aj s výstupom na dva satelity.Celkom dobrá vec, ak máte vo voze viac TV. To čo je nevýhodou, je že sa satelit pred jazdou musí zložiť, neskladá sa automaticky pri naštartovaní. Kvalita signálu je podľa mňa dobrá, dokonca mi v týchto dňoch fungoval aj keď bol trochu zasnežený. V daždi som ho nemal možnosť skúsiť, tak neviem. Ladí sa jednoducho a rýchle. Napriek tomu si treba uvedomiť, že jeho cenová relácia nehovorí o tom, že by to bola špička v svojom segmente, ale je to podľa mňa dobré rozhodnutie pri zhodnotení pomeru ceny a kvality.
K O C Ú R K O V O
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: renolt, Hana a Honza, PetrN, Jana a Petr V, Jansti, leosmalik, Coralek, Rado

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,689,454 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22400 sekund | Průměrně za: 0.224 (0) sekund | Dotazy: 89 | Použitá paměť: 1.91MB/4MB