Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Spoiler střešního okna: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Spoiler střešního okna

Poslední aktualizace před 7 let
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, spoiler střešního okna používáte ? Kromě toho, že docela dobře vypadá, je i praktický ? Nebo naopak ?

http://www.functi...r-all.html


.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
surficisurficiČlen
Přidáno před 7 let
Funguje to!)
SapukiSapukiČlen
Přidáno před 7 let
Mám ho a dobrý:-)
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj. Důležité je, aby výrobce zjistil, co "chybí na trhu" a co by se dobře prodávalo. A může to být jakákoliv blbost. A je spokojen. Čáo, Pepa
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 7 let
Jojo Pepe, zivot se sklada i z blbosti, ktere nas delaji spokojenymi.
U tohoto spoileru mi slo o ziskani info zda treba nedela na strese hluk. Jinak se mi libi jak je za nim Heki pekne schovany .
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj spojlery mám taky(udělal jsem si radost),jestli je to dobré nebo né to neumím posoudit,ale určitě to není horší.Když jsem kupoval novou Laiku,tak ta měla(jako mnoho jiných značek)nucenou cirkulaci vzduchu a to při jízdě bylo na čepici,proto jsem dal spojlery a nasadit těsníci gumy na lemy oken,vše se rapídně zlepšilo,nejezdím už v čepici.čau pepa :_
surficisurficiČlen
Přidáno před 7 let
Tak ještě jednou.Spojler jsem vysochal z polystyrenu a olaminoval.Na střechu přilepil PU tmelem.Když tam nebyl dělalo to okno neskutečnej bordel.Teď mužeš jet třeba 140km rychle a je klid.Aloha.
Vlasta49Vlasta49Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

surfici napsal:

Tak ještě jednou.Spojler jsem vysochal z polystyrenu a olaminoval.Na střechu přilepil PU tmelem.Když tam nebyl dělalo to okno neskutečnej bordel.Teď mužeš jet třeba 140km rychle a je klid.Aloha.


Taky nad tím přemýšlím - surfící nenašlo by se foto?
L
LadasČlen
Přidáno před 7 let
Mohu jen doporučit! Dával jsem ho z důvodu zatekani za jízdy v silném dešti do koupelny stalovetracím oknem. Od té doby je klid a zmenšil se i průvan skrze okno za jízdy.
HatitiHatitiČlen
Přidáno před 7 let
Mno .... spoiler .... Mám!

Původní, originál stál za ...
Až jsem 2x okno urval, tak jsem to doladil ...
Plastovým patníkem! Bylo to Zdara a funkci to plní jako vojín Kefalín - tedy na 112,5%! :D
!y+!u+!i+:i+:i
"Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká aby byl a je, tak má bejt to co je a nemá bejt to co není, jak tomu v mnoha případech je!" :^
(Pan Jan Werich)
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: JiPe Highlanders, surfici, Sapuki, Doskocil, Pepi, Vlasta49, Ladas, Hatiti

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,840,635 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.15817 sekund | Průměrně za: 0.15817 (0) sekund | Dotazy: 94 | Použitá paměť: 1.96MB/2MB