Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Zalakaros: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Zalakaros

Poslední aktualizace před 7 let
M
MichalZNováček
Přidáno před 7 let
Zdravím karavanisty, byl někdo v termálech v Zalakarosu ? Konkrétně mě zajímá možnost kempu společně s termály. Chystáme se na asi poslední výjezd v této sezoně 17.11 - 20.11. Je možné v tuto dobu v Zalakarosu kempovat podobně jak v Sarváru. Máme karavan a budeme 2 dospělý a 2 děti.
Jozef1Jozef1Nováček
Přidáno před 7 let

Citovat

MichalZ napsal:

Zdravím karavanisty, byl někdo v termálech v Zalakarosu ? Konkrétně mě zajímá možnost kempu společně s termály. Chystáme se na asi poslední výjezd v této sezoně 17.11 - 20.11. Je možné v tuto dobu v Zalakarosu kempovat podobně jak v Sarváru. Máme karavan a budeme 2 dospělý a 2 děti.


Kemp je vzdialený 1km od termalu.

Automatické sloučení 09.11.2016 07:15:
Kemp je vzdialený 1km od termalu.
Upravil Jozef1 dne 09.11.2016 07:15, před 7 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jozef1 napsal:

Citovat

MichalZ napsal:

Zdravím karavanisty, byl někdo v termálech v Zalakarosu ? Konkrétně mě zajímá možnost kempu společně s termály. Chystáme se na asi poslední výjezd v této sezoně 17.11 - 20.11. Je možné v tuto dobu v Zalakarosu kempovat podobně jak v Sarváru. Máme karavan a budeme 2 dospělý a 2 děti.


Kemp je vzdialený 1km od termalu.

Automatické sloučení 09.11.2016 07:15:
Kemp je vzdialený 1km od termalu.
Ahoj dá se stát i na placeném parkovišti na náměstí cca 300m od termálu.
M
MichalZNováček
Přidáno před 7 let
Díky za tipy, na parkovišti to bude OK v létě ale teď jsem chtěl spíše využít kemp kvůli zázemí, přece jenom s dětmi je to trochu náročnější. Nakonec jsem po hledání našel dva ale oba jsou aktuálně zavřené. Škoda, Aquapark i s termály v Zalakarosu vypadal dobře, necháme výjezd do Zalakarosu na květen. Letos ukončíme sezonu v Sarváru ačkoliv jsem chtěl zkusit tento rok ještě něco dalšího.
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 7 let
Trošku oživím téma Zalakáros a na něco se zeptám ...

Na FB se o Zalakárosi moc pěkně mluví, velký areál, vhodné pro děti ... jenže je tady jedno ALE a poprosím o jeho vysvětlení ...

V Bukfurdo i v Sárváru kam jezdíme je kemp přímo napojen na lázně. Zde se uvádí vzdálenost 150-200m což není až tak hrozné, ALE jak je to s přecházením mezi kempem a lázněmi ? V Buku i Sárváru to mají ubytovaní v kempu neomezené, narozdíl od lidí "z ulice" kteří mají vstup pouze 1x za den :(

Jak je to tady ? Máme batole a možnost jít si do obytky a zpět jak to okolnosti budou vyžadovat je pro nás nezbytnou podmínkou.

Děkuji za vysvětlení
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
Upravil Radek Kaplan dne 27.05.2017 07:39, před 7 let
SmartnumericSmartnumericČlen
Přidáno před 7 let
V Zalakarosu nám to nešlo ven a zpět :-( Na recepci kempu ti prodají levněji lístky, ale bohužel nejde se vrátit. Je to plně odděleno. Prakticky dostaneš to co na recepci, jen levněji. Kemp je přeci jen daleko od termálu. Jinak termály samy osobě pěkné, i pro vyžítí pro děti jak úplně nejmenší, tak velké. A vesnice taky pěkná na procházku, dětské hřiště velké, stánky a pod. Kemp je retro, ale udržovaný, byli jsme tam spokojeni.
Luboš + Jitka + Šimon (6) ... Fiat Ducato Weinsberg METEOR
R
Radek KaplanČlen
Přidáno před 7 let
Díky za odpověď, tak budeme muset ještě chvilku počkat až nám Lukášek povyroste. Letos to vidím opět na klasickou dvojkombinaci Bukfurdo + Sárvár :D
do 3.8.2016 - FIAT Ducato Knaus Traveller C580 2.8idTD 1999

do 21.3.2018 - FORD Transit 350L RIMOR SuperBrig 680TC 2.4TDE 2004

Aktuálně - FORD Transit NobelART A9000 Elegance


Radek 1975 + Lucka 1984 + Andulka 2012 + Lukášek 2016
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: MichalZ, Jozef1, Pepi, Radek Kaplan, Smartnumeric

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,033,088 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16912 sekund | Průměrně za: 0.16912 (0) sekund | Dotazy: 78 | Použitá paměť: 1.83MB/4MB