Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vykradení bydlíku v Itálii: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vykradení bydlíku v Itálii

Poslední aktualizace před 7 let
LANALANAČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
nejedná se pouze o vykrádání obytných aut v zahraničí. Byli jsme na skvělém vševestavbovém sletu a v neděli ráno jsem zjistil, že máme vyskočené pojistky na předních dveřích Fiata. Vždy když opouštím auto tak zabezpečuji dveře našroubovanýma plechama v horním rohu dvéří aby neměl zloděj šanci je otevřít. Když jsem se ptal na recepci kempu ,tak neměli hlášený žádný další případ nechtěné návštěvy. Aby toho nebylo málo, tak jsme se zastavili u Makra v Hradci Královém a po návratu k autu opět vyskočené pojistky dveří. Musí to být asi snadné pro zloděje odemknout si přední dveře u Fiata. Člověk si již nemůže být jistý bezpečím nikde.

LAďa a NAďa
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 8 let
Ono stačí se podívat na youtube, tam těch ukázek je několik...bohužel

Třeba https://www.youtu...lNyYRSM7Uk
---Specializujeme se na obytné vestavby KNAUS a elektroinstalace obytných vozidel ---
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 8 let
Díkec Dakare za upřesnění.Nechci citlivé detaily vykradačů ale udělal jsem si mechanické zabezpečení dveří ve spodní části tak aby nebylo lehce dosažitelné po rozbití bočního okna a jak se ti tuneláři do aut dostávají mne zajímá.Na starší dodávce mě dvakrát vrazili šroubovák do zámku dveří ,otočili a bylo.Nic jsem tam nemněl takže utřeli nos ale já musel zaslepit zámky a pak byl už klid.Petr
clintkrclintkrČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
měl jsem na dodávce vevnitř na dveřích nanýtované obyčejné zarážky z Hornbachu za cca 30kč,zacvaknul zevnitř a nikdo se neměl šanci,leda rozbít okno a to by nás doufám zbudilo.Když jsem byl mimo auto,tak zarážky vždy zacvaklé a na šoupačkách dole 2x oka a přidával jsem zámek.Nic profi,ale v jednoduchosti je síla,spaní totálně v klidu a v bezpečí.
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

clintkr napsal:

Ahoj,
měl jsem na dodávce vevnitř na dveřích nanýtované obyčejné zarážky z Hornbachu za cca 30kč,zacvaknul zevnitř a nikdo se neměl šanci,leda rozbít okno a to by nás doufám zbudilo.Když jsem byl mimo auto,tak zarážky vždy zacvaklé a na šoupačkách dole 2x oka a přidával jsem zámek.Nic profi,ale v jednoduchosti je síla,spaní totálně v klidu a v bezpečí.


taky mam od vykradeni v italii opatreni. nekteri z meho okoli se mi smejou ale ja klidne spim i doma :-) jinak to proste nejde...

www.jpeg.cz/images/2016/10/11/XNlVp.jpg
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
J
Jakub SatekČlen
Přidáno před 8 let
Dodatečné zámky u dodávek ... https://www.youtu...636P5mj1gc
---Specializujeme se na obytné vestavby KNAUS a elektroinstalace obytných vozidel ---
VasuVasuČlen
Přidáno před 8 let
My jsme po dlouhé době byli na civilizovaném jihu a měli jsme také strach o otevření předních dveří. Narychlo jsem vytvořil zajištění horolezeckou smyčkou a karabinou. Pevnost v tahu 600kg, je to rychlé a hlavně viditelné pro zloděje. Bohužel, když rozbije okno, jde vše.
Vasu Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
MajliMajliČlen
Přidáno před 8 let
Používám jednodušší způsob nouzového zajištění a to pomocí bezpečnostních pásů. Provlíknu madlem ve dveřích a zacvaknu jako když si zapínáš pás. Podle tvého obrázku by to u tebe mělo jít taky.
W
walibukČlen
Přidáno před 8 let
Kam sa rúti vyspelá Európa a Taliansko? Spali sme pri Livorne u jednej Angličanky ktorá si zobrala za muža Sarda, teda akože Taliana zo Sardínie. To keby ste počuli ich nárek nad Talianskom, to ako keby som počul Slováka , alebo Čecha nadávať na svoju krajinu. Byrokracia, úplatkárstvo, šikanovanie drobných podnikatelov štátnou správou, rozkrádanie verejných fondov, nefungujúce zdravotníctvo a zlodeji. Plakali za časmi, keď mali otvorené bránky aj dvere do domu, vo dne v noci, autá nezamykali a bicykel opreli kde chceli a tam ho našli aj o dva dni. Tak čo sa zmenilo? Po revolúcii vo východnom bloku k nim prišlo mnoho drobných zlodejov a nejme rumunských cigáňov a tí kradnú všetko, úrodu v záhradke, benzín z auta, náhradné koleso, bicykel, nákup z potravín, vykrádajú garáže, dielne, domy. Nie Černosi, alebo Araby, ale najme cigáni z Rumunska a Albánska, možno z úcty k nám nevymenovali aj niekoho z bielych východoeurópanov.
Podarilo sa mi za socializmu ísť dva krát na devizák do Rakúska, autá vo Viedni nezamykali a často som videl v zapalovaní klúčik, keď si šofér len odskočil na pár minút niečo vybaviť. Dnes??? Nechali ma prespať vo veslárskom klube v Tullne, v šuplíku tam mali asi 1000 šilingov, len tak, v šuplíku. Dnes by ma už asi nenechali prespať, majú svoje skúsenosti a nekradnú tam len cigáni.
Takže Rosia vperiod, zvýšte si životnú úroveň a dúfam že sa zvyšok východoeurópskej čvargy presunie k Vám.
Skoro som zabudol, minulý rok dcéra so zeťákom chystali s dodávkou cestu po Balkáne, nabalili auto u mňa v práci a v noci ho zaparkovali pred domom, že skoro ráno vyrazia. Skoro ráno bolo auto vykradnuté. U nás na Slovensku, v Bratislave. Tak sme dorábali na dodávku visiace zámky a zháňali spacáky, varič a .....skoro všetko.
Toto je môj individuálny pohlad na problematiku, je velmi osobný a tým asi aj neobjektívny.
T
tomas_Člen
Přidáno před 8 let
Mate někdo namontovány ty fabky?
VasuVasuČlen
Přidáno před 7 let
Tak jsem dnes podle MAJLI zkoušel zajistit dveře bezpečnostním pásem ! Protáhl jsem bezpečnostní pás madlem dveří a zacvakl do zámku. A teď jako zloděj jsem pomalu otevřel zámek dveří a pomalu tahal ven a pás sice trochu těžko, ale povoloval. Lehce bych přeřezal pás a jsem v autě ! Takže za mně po vyzkoušení tuto metodu NE ! Každý pás, když pomalu taháš, tak povoluje.
bydlikemevropoubydlikemevropouČlen
Přidáno před 7 let
Pánové zdravím a také přidám svoje vylepšení našeho bydlíka : http://www.carava...&rs=40

tady je to na tomto odkaze. Je to jen o předních dveřích do auta obytnou část už mám také upravenou kdo bude mít zájem napište. JE to tak trochu PATENT a nemusí ho mít všichni

Zdravíme : do Ittálie jedeme letos tak se uvidí jak na tom budeme, nedělám si iluze jak jsem už tady uváděl pro nás to je otázka, ne kdy, ale kolikráte nás za naší cestu někdo vykrade. Zatím to po pobytu 650 dní nonstop bylo jednou.
Bobeška + Zdenda + Flíček Dethleffsíček :_
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

bydlikemevropou napsal:

Pánové zdravím a také přidám svoje vylepšení našeho bydlíka : http://www.carava...&rs=40

tady je to na tomto odkaze. Je to jen o předních dveřích do auta obytnou část už mám také upravenou kdo bude mít zájem napište. JE to tak trochu PATENT a nemusí ho mít všichni

Zdravíme : do Ittálie jedeme letos tak se uvidí jak na tom budeme, nedělám si iluze jak jsem už tady uváděl pro nás to je otázka, ne kdy, ale kolikráte nás za naší cestu někdo vykrade. Zatím to po pobytu 650 dní nonstop bylo jednou.


NO není to špatné , účel to splní , ale když jsi to měl už rozdělané tak jsi tam měl dát posuvné menší zámky . Vypadá to lépe a lépe se ovládají . Koupil jsem je v Hornbachu za 260kč -1.ks , měli i na zamykání ale ta cena jako v E schopu originál .
Žijeme jen jednou.
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

tomas_ napsal:

Mate někdo namontovány ty fabky?


Ty fab zámky používají v dodávce kluci na depu jenž mají dvoukřídlové dveře nebo vestavby camp.:^
Na boční přední jsou také FAB ale jiné , jen kuatý otvor ve dveřích a zámek s průvlečnou matkou zevnitř . Je to dost náročné na montáž utrefit míry a vyřezat otvory do sloupku dveří.
Trochu jsme změnili vlákno - téma .
Žijeme jen jednou.
Upravil Laky dne 14.10.2016 22:48, před 7 let
MajliMajliČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vasu napsal:

Tak jsem dnes podle MAJLI zkoušel zajistit dveře bezpečnostním pásem ! Protáhl jsem bezpečnostní pás madlem dveří a zacvakl do zámku. A teď jako zloděj jsem pomalu otevřel zámek dveří a pomalu tahal ven a pás sice trochu těžko, ale povoloval. Lehce bych přeřezal pás a jsem v autě ! Takže za mně po vyzkoušení tuto metodu NE ! Každý pás, když pomalu taháš, tak povoluje.


No, asi to bude tím, že máme každý jiný model auta a tím i jiné madlo na dveřích. Já mám takové masivnější a tak když ho obepnu pásem tak je úplně napnutý a dál už nepovolí aby šli ještě pootevřít dveře. Je natažený zkrátka až na doraz. :_
Když už by ten pás někdo přeřezal a ten se navinoval, tak je to taková rána, že by probudil i mrtvýho :D
G
gutČlen
Přidáno před 7 let
Tak mě napadlo, co kdyby jste pás omotali kolem kliky víckrát jestli to délka dovolí.
merlimerliČlen
Přidáno před 7 let
My sme si dali nainstalovať na všetky dvere zámky HeoSafe http://www.heosol...p=heosafe, na garáž zámok Fiama a sme relatívne v klídku. To my tí zlodeji museli vybiť okno a liezť do auta cez črepy a tomu sa už naozaj dá ťažko zabrániť. Taká dobre vyvičená kobra by pomohla aj v takomto prípade, hm, ale kde ju zohnať? :)
T
TandyČlen
Přidáno před 7 let
Proč zrovna kobra???
Na co kobra???
Ono takove nenadále stretnutie s nahněvaným gepardom múže taky docela pokazit pěkný den.
Na slovači seženeš například zde: http://zvierata.s...k/exoti/2/

A tady si múžeš koupit tri prekrásne tigríky: http://ostatne.zo.../strana/2/
Jak překvapivé, jak roztomilé stačí jen když trochu povyrostou

Ale ona i taková fretka když se vytočí umí plivnout do oka, jen tak mlaskne a že jich je v ponuce docela dost.

Anebo tady, symaptické, taky na Slovensku:
http://www.top-ba...daj-86601/
A hned budeš mít v budce o opici víc...

A co teprve klokan? Takový klokan když se nahněvá, ten strčí do kapsy i tygra. To bys nevěřil co dokáže klokan. Doběhne a naprosto přesně kopne.

A když jsme u toho běhání, co třeba pštros, ten hravě doběhne i Sagana a ten to s bicyklem nějak umí.

Ale to nic není, to pravé je zde:
http://zvierata.s...e--ponuka/
ponúkají priatělského leva a pozor...na Slovensku,....žádný problém.
Si představ, někdo ti rozbije okno a za oknem je priatělský lev. Hned jak lupiči povolí okno, povolí mu i svěrač.
To múže být větší překvapení než u vánočního stromku.

Takže nevěšet hlavu, kobra jako japonec až na konec.
Tatifer
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

bydlikemevropou napsal:

Pánové zdravím a také přidám svoje vylepšení našeho bydlíka : http://www.carava...&rs=40

tady je to na tomto odkaze. Je to jen o předních dveřích do auta obytnou část už mám také upravenou kdo bude mít zájem napište. JE to tak trochu PATENT a nemusí ho mít všichni



Zjistil jsem, že tažné lano udělá stejnou práci - provléct skrz madla předních dveří a háky zaklesnout do sebe. Pasuje to nachlub - lano je napnuté, ani jedny dveře nejdou z venku otevřít.
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 7 let
V jednoduchosti je krása,mám to jak "bydlík" a inspiroval mne k tomu kolega z Brna který tam měl místo napínáku řetízek na domovní dveře.Lacné,účiné,jednoduchá montáž a manipulace.Mám to přes dva roky jen patentová práva si musìm se Zdenou ještě vyříkat.Lidé bastlete(i když né všem na c24 se to líbí, hlavně prodejcům drahého vybavení).Petr
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,728,015 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22498 sekund | Průměrně za: 0.22498 (0) sekund | Dotazy: 148 | Použitá paměť: 2.37MB/2MB