Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Caravanman: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Caravanman

Poslední aktualizace před 6 let
S
smekosekNováček
Přidáno před 8 let
Promiňte,jsem ale moc vytočený. Domluvil jsem se s tímto dotyčným pánem na koupi karavanu,jedu za ním 300km,abych se na nej koukal,dohodli jsme se na ceně,a jiných věci a on mi Ho dnes prodal. Někteří lidí nejsou normální,promiňte,ale jsem nasrany. Přeji vám všem ať máte lepší zkušenosti. Ať se vám pane caravanman pěkně spí.
C
caravanmanČlen
Přidáno před 8 let
Vážený pane

Je mi to líto. Bohužel každému, kdo projeví o karavan vážný zájem navrhuji, aby si pro jistotu karavan zálohoval. Právě proto, aby nedošlo ke stejné situaci jako dnes.
clintkrclintkrČlen
Přidáno před 8 let
Za mě,
bez zálohy nebo zaplacení karavanu,auta,zájezdu apod, jsou jenom řeči a taky prodám tomu kdo přijede a zaplatí.
S
smekosekNováček
Přidáno před 8 let
Peníze by dostal v pondělí,je mi líto ,že o vykendu většina lidí nepracuje.A pane caravanman ,nenabízejte na bazošu karavany,které jsou už prodané a všiml jsem si ,že máte i jiné jméno. Je to jedno koupím jiný. Končím tuto debatu,omlouvám se,byl jsem vytočený.
Upravil smekosek dne 18.09.2016 21:09, před 8 let
A
Adria SonicČlen
Přidáno před 8 let
Dobry den, nechci hodnotit tento případ,ale obecně za me a jak se to dela ve slušně společnosti tak je to tak, ze kdyz se dva dohodnou a placnou si, dohodnou si datum vyzvednutí tak to plati a kdyby nikdo přišel, ze mi da víc tak to stejne neprodam, protože jsem si placl.Uz jsem toho prodal dost a vždy jsem se tímto řídil a nikdy me to nezklamalo.Muj názor
C
caravanmanČlen
Přidáno před 8 let
Pro objasnění - pán pod nikem "smékošek" pouze projevil zájem. Ke koupi karavanu však potřeboval svolení od firmy, která karavan měla zaplatit ( jak jsem pochopil, jeho postavení ve firmě je coby zaměstnanec). V době návštěvy tedy nevěděl, zda mu firma koupi karavanu "požehná"a tedy zaplatí. Pokud by si byl tímto krokem jistý, určitě by si karavan zálohoval, ostatní by byly jen formality ( doplatek, termín odběru, atd. atd.). Bohužel tomu tak nebylo.
Vlasta1Vlasta1Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Cipro4 napsal:

Dobry den, nechci hodnotit tento případ,ale obecně za me a jak se to dela ve slušně společnosti tak je to tak, ze kdyz se dva dohodnou a placnou si, dohodnou si datum vyzvednutí tak to plati a kdyby nikdo přišel, ze mi da víc tak to stejne neprodam, protože jsem si placl.Uz jsem toho prodal dost a vždy jsem se tímto řídil a nikdy me to nezklamalo.Muj názor



Naprostý souhlas
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Cipro4 napsal:

Dobry den, nechci hodnotit tento případ,ale obecně za me a jak se to dela ve slušně společnosti tak je to tak, ze kdyz se dva dohodnou a placnou si, dohodnou si datum vyzvednutí tak to plati a kdyby nikdo přišel, ze mi da víc tak to stejne neprodam, protože jsem si placl.Uz jsem toho prodal dost a vždy jsem se tímto řídil a nikdy me to nezklamalo.Muj názor



Naprostý souhlas, navíc poslat zálohu někomu koho neznám jen přes inzerát je v dnešní době dost hazard.
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
JozaJozaČlen
Přidáno před 8 let
tohle vypadá na dlouhý vlákno
haskyhaskyČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj.Někdo tu napsal ......ve slušné společnosti.....Ale mi žijeme ve "slušném" kapitalismu - Kapitalismus je ekonomický systém, v němž jsou výrobní prostředky v soukromém vlastnictví a jsou provozovány v prostředí tržní ekonomiky za účelem dosažení zisku.Takže - prodám tomu kdo přiveze penízky a hlavně tomu kdo dá víc!!!Asi jsem zlej,ale chleba musím platit i já.
Hasky
riki0832riki0832Člen
Přidáno před 8 let
Možná stačilo, než jsi vyjel s penězi 300 km pro karavan, telefonicky ověřit zda vše platí, jak bylo dohodnuto. Tak to dělám já. Stačí jen kdyby prodávající musel nečekaně třeba pracovně odcestovat a byl by jsi nasraný úplně stejně. Tím ale nehájím postup prodávajícího.
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 8 let
Ono je to těžké. Teď jsem prodával vestavbu. A několik slibů po prohlídce bylo. Že určitě si vezmu, 100% zavolám jestli ano či ne.
Nikdo se neozval.
Prostě kdo první příjde zaplatí - má. Popřípadě na zálohu počkám do daného dne.
A samozřejmě v dnešní době není problém. Než někam jedu, tak předem zavolat a domluvit.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

SignBoss napsal:

Ono je to těžké. Teď jsem prodával vestavbu. A několik slibů po prohlídce bylo. Že určitě si vezmu, 100% zavolám jestli ano či ne.
Nikdo se neozval.
Prostě kdo první příjde zaplatí - má. Popřípadě na zálohu počkám do daného dne.
A samozřejmě v dnešní době není problém. Než někam jedu, tak předem zavolat a domluvit.


Naprostý souhlas, to samé jsem zažíval před třemi roky. Také mnoho slibů a nic. Nakonec mě volal zájemce, že si vestavbu určitě vezme viděl ji jen na fotkách ,jen že se nemá pro ni jak dostat. Abych pro něj přijel přes půl republiky, že mi cestu zaplatí. Já důvěřivec jsem to udělal a světe div se vše klaplo, zaplatil na dřevo a přidal i peníze za dopravu. Nevím jestli bych to dnes udělal znovu. Nejspíš ne.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
KatmarKatmarČlen
Přidáno před 8 let
Mám od Caravanmana přívěs, beru od něj sem tam nějaký doplněk a žádný problém, dohoda vždy platila, buď jsem si přijel, nebo jsme si dali někde sraz, vždy férové jednání .... narozdíl od jiných zde působících všeznalých borečků :_
Octavia 2.0tdi - Swift Speedbird 490/4
RobertRobertČlen
Přidáno před 8 let
Platit dopředu (třeba jen zálohu) je nesmysl, podvodníků je příliž. Stejné je to s domluvou. Je to vždy sázka do loterie a je třeba předem počítat s tím, že bude vše jinak.

Domluvil jsem si koupi karavanu (inzerát v mobile.de) v Hamburku. Těsně před odjezdem jsem se ještě ujistil, že je k mání a čeká na mne. Ujel jsem 650km a na místě zjistil, že k mání sice je, ale nemá papíry, to bylo takticky zamlčeno. A jel jsem s prázdnou zpátky. Nutno dodat, že majitel bazaru byl Turek. Jsem ale obohacen o zkušenost, jak obchodují čmoudi. :x
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 8 let
Po svych spatnych zkusenostech beru VŽDY zálohu na mnou prodávané. Samozrejme oproti potvrzeni. Bez zalohy ani ň! Plácnutí rukou je pro mnohé dnes stejne jako plácnutí do vzduchu. Kdybych zálohu nebrala, tak už mě dnes doma ušlapala štěňata, pro které si zájemce "určitě, ale určitě " dojede.
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
midlummidlumČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

smekosek napsal:

Promiňte,jsem ale moc vytočený. Domluvil jsem se s tímto dotyčným pánem na koupi karavanu,jedu za ním 300km,abych se na nej koukal,dohodli jsme se na ceně,a jiných věci a on mi Ho dnes prodal. Někteří lidí nejsou normální,promiňte,ale jsem nasrany. Přeji vám všem ať máte lepší zkušenosti. Ať se vám pane caravanman pěkně spí.

Obdivuji Tvůj klid,to já bych mu ještě rozbil hubu xindlovi a nechal si od něj zaplatit palivo.Příště si kup karavan v Pečkách u p.Zelenky a teprve uvidíš,co je to seriozní jednání,to mi věř.
SadySadyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

midlum napsal:

Citovat

smekosek napsal:

Promiňte,jsem ale moc vytočený. Domluvil jsem se s tímto dotyčným pánem na koupi karavanu,jedu za ním 300km,abych se na nej koukal,dohodli jsme se na ceně,a jiných věci a on mi Ho dnes prodal. Někteří lidí nejsou normální,promiňte,ale jsem nasrany. Přeji vám všem ať máte lepší zkušenosti. Ať se vám pane caravanman pěkně spí.

Obdivuji Tvůj klid,to já bych mu ještě rozbil hubu xindlovi a nechal si od něj zaplatit palivo.Příště si kup karavan v Pečkách u p.Zelenky a teprve uvidíš,co je to seriozní jednání,to mi věř.


Sorry pánové, ale 1) Bez peněz do hospody nelez!!! 2) pokud někam jedu těch cca 300km, tak si předem zavolám, jestli je vše, jak jsme se domluvili, tohle totiž dělají seriózní obchodníci a moudří kupující.

Nikdo z nás u oné "dohody" nebyl, ale všichni jsou zase experti na jasné a finální soudy -> typičtí Češi, po bitvě jsou všichni generálové.

Já s caravanmanem mám dobrou zkušenost a než jsem zaplatil nemalý obnos (záloha + karavan), ujel jsem cca 400km několikrát. Ono se totiž vždy vyplatí dát nějakou tu kačku za palivo, abych osobně "očíhl" obchodníka.....
Nissan Pathfinder + Abbey Aventura 318
Gdysi Bohouš (Wartburg 353W) + Wenzel
RobertoRobertoČlen
Přidáno před 8 let
V dnešních možnostech komunikace se těmto nedorozuměním snad dá snadno vyhnout ...
Je li někdo vážný zájemce a plácneme si , tak když se ozve další ,počkám až co ten první a nebo volám ,že mám kupce a co tedy dělat ... To by asi měla být slušnost.
Když ale vidím ,že se začíná ten "vážný" kroutit tak prodám ...
Osobně když jedu koupit daleko věc , tak volám že vyjíždím a kdy tak asi dorazím , nikdy se mi nestalo ,že by mi to někdo prodal před nosem ....
Taky bych nikdy nevyjel 300 km jen tak na čumendu bez peněz ,věda ,že to budu chtít ...asi ....B)
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

midlum napsal:

Obdivuji Tvůj klid,to já bych mu ještě rozbil hubu xindlovi a nechal si od něj zaplatit palivo.Příště si kup karavan v Pečkách u p.Zelenky a teprve uvidíš,co je to seriozní jednání,to mi věř.


Netvrdím, že to je tento případ (jen má zkušenost s prodejem karavanu a 2 aut), ale až budeš něco prodávat a budeš mít kupující co 100% kupuje, budeš odmítat další zájemce (kteří by to třeba koupili hned) a pak ti dotyčný ani nezavolá že už nemá zájem, tak přehodnotíš to tvoje rozbíjení hub. Stejně jak kupující chce koupit, tak prodávající chce prodat. A je naprosto zřejmé, že caravanmana neznáš. Až ho budeš znát, pak suď !
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,584,897 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21430 sekund | Průměrně za: 0.2143 (0) sekund | Dotazy: 147 | Použitá paměť: 2.36MB/2MB