Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Pečící trouba: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Pečící trouba

Poslední aktualizace před 6 let
simchasimchaČlen
Přidáno před 8 let
http://www.mujcar...ouba-OMNIA

Už to někdo, nebo nějaká kuchařinka zkoušela? Zajímavé.
VasuVasuČlen
Přidáno před 8 let
Je to původně okopírovaná pečenka s hezčím desingem. Můj kolega se ženou v ní pečou vše od bábovky, buchet, či chleba. Já jí mám také, ale jsem k tomu pečení trochu líný.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, na Aukru jsem "vydražil" tuto původní za 350 v českých. Když byla před třiceti lety za pár peněz (regulovaných Státním cenovým úřadem), tak jsem si ji nekoupil. Peču v ní hlavně koláče, jak doma, tak v karavanu. Kvasový chleba peču doma v troubě, v karavanu (ale i doma) hnětám v Bosch MUM 4405, jedna Boschka doma, druhá v karavanu, v karavanu peču chleba v pekárně, ne v této pečence. Doporučuji těm, které to baví, navíc - nemohu chodit, něco dělat musím. http://stemi.rajc...guje_Dosk/
Čáo, Pepa
tuaregtuaregČlen
Přidáno před 8 let
My co máme v karavanu pořádný kamna i s troubou tohle neřešíme:he
!yZdeněk 53,!o Milada 52,:i Buddy 3,5, Oskar 1, Hyundai ix35, 2,0 CRDi, 4x4, 135 kw, automat - Superb I, 2.5 Tdi V6,120 kw - Superb II, 2.0 TDi, 125 kw, DSG - Swift Corniche 15/2
tuareg Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
Jana a Petr VJana a Petr VČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

tuareg napsal:

My co máme v karavanu pořádný kamna i s troubou tohle neřešíme:he


no promiň, ale dotaz byl zda to již někdo vyzkoušel, na to kdo to neřeší se tazatel neptal.
B
babi a dedaČlen
Přidáno před 8 let
To se jako chlubíte???
Na Vaši troubu dotaz nebyl.....ale musím uznat,že je pěkná....
A
adalbertČlen
Přidáno před 8 let
Mohl by někdo poslat foto kompletní sestavy staré pečenky.
Našel jsem doma pouze mísu a víko.
Nevím jak vypadá spodní část, pokud tam nějaká je.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, dám sem kompletní foto všech (třech) dílů staré pečenky a také výkres spodního dílu, ale až zítra, pečenku mám v karavanu i když na dvoře, ale vydrž. Spodní díl tvoří jakýsi disk, vlastně mezikruží z ocelového (lidově železného) plechu tl. asi 2,5 mm se zvednutými okraji vevnitř otvoru i zvenku po obvodě. Rozměry budou na náčrtku (od ruky), který sem dám do dalšího mého příspěvku. Čáo, Pepa
Zatím závdavek, co mám na disku.
Upravil Doskocil dne 16.09.2016 19:39, před 8 let
Doskocil Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
RobertRobertČlen
Přidáno před 8 let
Spodní část - ten lemovaný kulatý plech - je na Pepově fotce vlevo dole.
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
MajliMajliČlen
Přidáno před 8 let
Používáme novodobou remosku,
https://www.onlin...8784P.html
skvělé je na tom těch 475 W, vydrží to i ten nejslabší jistič v kempu. :_
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj. 24 x 135 (=3240 na splátky) bych ještě jako důchodce, dvakrát propláchnutý Bečvou, kdy musíte vyhodit všechno, nejen to, co nepotřebujete, tak bych ještě třeba akceptoval, ale najednou 2699 v českých by otřáslo mým rozpočtem z důchodu. Proto si vždy položím dvě otázky, na které si vždy odpovím ANO. První otázka je: Potřebuji to nutně? Druhá zní: A obejdu se bez toho? Bohužel, jsme někteří zde mezi vámi "socky", kteří zde ani nemají co dělat. Pro mne je důležité, aby zbylo na naftu, ať mohu sem tam zapřáhnout a odjet alespoň 30 - 100 km s karavanem. A tak jsem rád, že mám tu "starou" pečenku. Fotky sem dám, ale nejprve teď musím přidat druhý stupeň kvašení kvasového chleba, odpoledne si budu péci chleba (v troubě). Čáo, Pepa
Upravil Doskocil dne 17.09.2016 06:45, před 8 let
Doskocil Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
H
hymer662Člen
Přidáno před 8 let
Používíme: Coleman Camp Oven ( 25 USD ) , a je jedno zda zdroj tepla je plyn nebo elektrika nebo otevřený oheň, apod...
Od masa až po pečivo...
např. ukázka:
https://www.youtube.com/watch?v=Rvxx-...vxx-G0HUUg
https://www.youtube.com/watch?v=LfVRD...fVRDhTqDeE
Co dodat?... funguje skvěle.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj - slíbená "stará" pečenka v obrazech. Podložka, která se dává na hořák je vyrobena z ocelového (železného) plechu tl. 1 mm, vnitřní otvor má průměr 38,4 mm a vnější průměr je 153 mm. Ohranění má výšku 5 mm, tedy celková výška disku je 6 mm. Vnější ohraněný okraj zapadne do prolisu ve dně pečící nádoby. Jídla v tom nedělám, vozím si vlastnoručně vyrobené hotovky, více k hotovkám na www.ccolomouc. Když někoho baví vařit a péct, tak co. Pátý obrázek mi to nechce vzít. Je tam foto původního návodu k použití Čáo, Pepa
Upravil Doskocil dne 17.09.2016 09:31, před 8 let
Doskocil Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
C
croatiaczČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Doskocil napsal:

Ahoj - slíbená "stará" pečenka v obrazech. Podložka, která se dává na hořák je vyrobena z ocelového (železného) plechu tl. 1 mm, vnitřní otvor má průměr 38,4 mm a vnější průměr je 153 mm. Ohranění má výšku 5 mm, tedy celková výška disku je 6 mm. Vnější ohraněný okraj zapadne do prolisu ve dně pečící nádoby. Jídla v tom nedělám, vozím si vlastnoručně vyrobené hotovky, více k hotovkám na www.ccolomouc. Když někoho baví vařit a péct, tak co. Pátý obrázek mi to nechce vzít. Je tam foto původního návodu k použití Čáo, Pepa


Zlatá Remoska
J
Jirka WČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Jana a Petr V napsal:

Citovat

tuareg napsal:

My co máme v karavanu pořádný kamna i s troubou tohle neřešíme:he


no promiň, ale dotaz byl zda to již někdo vyzkoušel, na to kdo to neřeší se tazatel neptal.





:g:g:g
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 8 let
Nechala jsem si hlinikovou pečenku potáhnout teflonem. Už začíná bohužel opryskavat, ale účel to splnilo. Fotku mi nejde vložit. http://rajce.net/...
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
haskyhaskyČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj.Jak tu někdo napsal-stará dobrá věc v novém kabátu.Už v 70 letech jsem jezdil s rodiči a dobře si pamatuji že ji máma dost často používala na maso a bylo to super.Určitě bych ji doma někde našel.Tak že za mě dobré.
Hasky
A
adalbertČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Doskocil napsal:

Ahoj - slíbená "stará" pečenka v obrazech. Podložka, která se dává na hořák je vyrobena z ocelového (železného) plechu tl. 1 mm, vnitřní otvor má průměr 38,4 mm a vnější průměr je 153 mm. Ohranění má výšku 5 mm, tedy celková výška disku je 6 mm. Vnější ohraněný okraj zapadne do prolisu ve dně pečící nádoby. Jídla v tom nedělám, vozím si vlastnoručně vyrobené hotovky, více k hotovkám na www.ccolomouc. Když někoho baví vařit a péct, tak co. Pátý obrázek mi to nechce vzít. Je tam foto původního návodu k použití Čáo, Pepa


Díky za vyčerpávající info.
JardaklidekJardaklidekČlen
Přidáno před 8 let
Asi to bude dobrá věc. Osobně s ní nemám zkušenost, ale koupil jsem jsi něco podobného na aukru http://archiv.auk...2989067465
a nemohu jsi to vynachválit. Nejen na pečení koláčů, ale i kachny. V létě podnikám delší cesty a díky této přenosné troubě vydržím na cestách cca 50 dní jen s dvěma 11kg plynovými lahvemi. Běžně jednu lahev vyprázdním za čtrnáct dní, což v místech, kde českou nemohu vyměnit, by byl problém a tímto ho řeším. Prostě to položím na gril a peču a šetřím plyn pro lednici.
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 8 let
Ještě něco k pečence-asi ta nejpůvodnější někdy ze 70tých let byla z Al ("nezdravého hliníku") :D ! a nadělala nám už tehdá po dlouhá léta neocenitelné služby i mnoho radostí..upekla naprosto vše a ve velmi slušné kvalitě (na plynu). Zde je pár dobových návodů i s recepty
nd06.jxs.cz/936/221/417282bc39_99365242_o2.jpg
nd06.jxs.cz/379/158/f3a05cc79d_99365241_o2.jpg
nd06.jxs.cz/114/744/ee5b1cf91f_99365240_o2.jpg
nd06.jxs.cz/542/810/9a98350adb_99365239_o2.jpg
Makarska Rivijera moj drugi dom
Upravil SteMi dne 19.09.2016 05:02, před 8 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,048,333 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24805 sekund | Průměrně za: 0.24805 (0) sekund | Dotazy: 144 | Použitá paměť: 2.31MB/4MB