Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Scudo otočná sedadla: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Scudo otočná sedadla

Poslední aktualizace před 6 let
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, nemáte někdo tip na otočnou konzoli nebo sedačku do Fiat Scudo r.v 2015?

Dík za nápady PETR
MarloMarloČlen
Přidáno před 8 let
No, tak to bych tedy taky ocenil, protože už loni jsem to po jistém pátrání vzdal :|
Taky si nejsem jistý, co by na to řekli v pojišťovně v případě nějaké nehody, že byl proveden neautorizovaný zásah do automobilu (jelikož nic originál jsem na nový Fiat Scudo (nebo jeho dvojníky Citroen Jumpy a Pegueot Expert) nikde nenašel :c
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,

Scopema bude mít myslím (má skoro vždy všechno), ale je třeba ověřit sklad, jelikož se jedná o ne úplně rozšířená vozidla co se otočí týče.
http://www.scopema.com/langGB/pdts_EM...ES.php#top
Také je nutno si připravit nějké zlaťáky, neboť jeden kus se maličko prodraží :|.

V UK je Kirakaravans http://www.kiravans.co.uk/scopema-rib...l-rib-2013, komunikuje se s nimy možná trošku lépe než s Frantíky a dokážou ledacos zařídit.

Zde je PDF zobrazující kompabilitu s různými sedadly Scudo/Expert/Jumpy ....

Italský FASP je pravděpodobně bude mít také, můžeš poptat třeba zde:
http://www.swivel-seats.com/fiat-scud...-2007.html.

:_
4.114683,118.628756
Upravil sipadan dne 16.09.2016 13:25, před 8 let
sipadan Připojili následující soubor:
scopema.pdf [Nejsou k dispozici žádné informace / 209 stažení]
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

sipadan napsal:

Ahoj,

Scopema bude mít myslím (má skoro vždy všechno), ale je třeba ověřit sklad, jelikož se jedná o ne úplně rozšířená vozidla co se otočí týče.
http://www.scopema.com/langGB/pdts_EM...ES.php#top
Také je nutno si připravit nějké zlaťáky, neboť jeden kus se maličko prodraží :|.

V UK je Kirakaravans http://www.kiravans.co.uk/scopema-rib...l-rib-2013, komunikuje se s nimy možná trošku lépe než s Frantíky a dokážou ledacos zařídit.

Zde je PDF zobrazující kompabilitu s různými sedadly Scudo/Expert/Jumpy ....

Italský FASP je pravděpodobně bude mít také, můžeš poptat třeba zde:
http://www.swivel-seats.com/fiat-scud...-2007.html.

:_


Díky za info- zkusím asi italy:-) a to PDF kompabilita - není odkaz, můžeš poslat znova?
CibiCibiČlen
Přidáno před 8 let
Poptával jsem výrobu do něčeho jiného, cena cca 2tis...mohu poslat kontakt.
VW LT 35 maxi
Petr ZPetr ZČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, pošli, díky
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,

já preferuji Scopemu, než-li Fasp.
Fasp ty otoče nemá tak festovní, ale samozřejmě fungují také.

Ten odkaz na kompatibilitu funguje - "scopema.pdf" úplně dole těsně nad podpisem ... Link byl jen na stránky.

Do SZ jsem Ti posal kontakt přímo na exportního managera ve Faspu, tak můžeš "jít" napřímo.

:_
4.114683,118.628756
S
SalmaNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj, uspěl jsi prosím? A jaké cca ceny s poštovným? Máš už hotovo? Právě se do toho taky obouvám, chci na Citroen Jumpy z 2014 na obě přední sedačky, zatím jsem sondoval FASP dodaný z UK ale jeden prodejce mě objednávku zrušil protože to nemá skladem (podle mě kecá bo tam dal za pár moc nízkou cenu omylem, 150 GBP ), druhému zas pořádně nefungují stránky atp, otrava, tak třeba jsi pokročil podstatně dál... :) Díky
Upravil Salma dne 17.11.2016 08:40, před 7 let
josephsjosephsNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj,já jenom k Vašemu tématu otočných sedaček.Do svého Jumpera jsem použil otoče i se sedačkama ze Seata Alhambry.které se nechají sehnat na autovrakovištích.Já jsem dal za obě sedačky i s otočema 3000,-KČMusí se trochu upravit otáčení a to tak,že tyto sedačky se otáčejí pouze směrem k výstupu z vozu,nejdou otočit dovnitř.Stačí jenom ale uříznout dorazový čep na základně otoče
a mohu pak točit sedačkou dokola jak chci.Na sedačky jsem nechal ušít černomodré potahy se žlutě vyšitým znakem Citroen a sedačky z Alhambry jsou velmi pohodlné a vypadají luxusně.Přeji hezký den,Josephs.
Upravil josephs dne 27.11.2016 06:16, před 7 let
MarloMarloČlen
Přidáno před 7 let
Mě by spíš zajímalo, jestli už někdo pořídil (a kde) a úspěšně namontoval ty otoče přímo pro Scudo ?
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
josephsjosephsNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj,já bych se Scudem zajel k někomu kdo má Alhambru a porovnal ,nejen možnost uchycení,ale také jestli to dá výškově.Jestli mám dobře vybavenou dílnu a jsem schopen spoustu věcí udělat,
tak předělat se nechá spousta věcí.Přeji ať se daří,Josephs
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

josephs napsal:

Ahoj,já jenom k Vašemu tématu otočných sedaček.Do svého Jumpera jsem použil otoče i se sedačkama ze Seata Alhambry.které se nechají sehnat na autovrakovištích.Já jsem dal za obě sedačky i s otočema 3000,-KČMusí se trochu upravit otáčení a to tak,že tyto sedačky se otáčejí pouze směrem k výstupu z vozu,nejdou otočit dovnitř.Stačí jenom ale uříznout dorazový čep na základně otoče
a mohu pak točit sedačkou dokola jak chci.Na sedačky jsem nechal ušít černomodré potahy se žlutě vyšitým znakem Citroen a sedačky z Alhambry jsou velmi pohodlné a vypadají luxusně.Přeji hezký den,Josephs.


Tyto sedačky mám nachystané taky,budu je dávat do Boxera.a teď prosím dotaz:dělal jsi na ty sedadla novou kostru k uchycení do podlahy nebo jsi použil tu starou.nekde tady jsem četl,ze na těch starých konstrukcích jsou ty galaxoalhambrosharaňácké sedadla moc vysoko.dik.
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
josephsjosephsNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj,jelikož na právé straně bylo dvojsedadlo,to jsem odmontoval a místo toho jsem namontoval ještě jeden držák sedačky řidiče.Oba originál držáky jsem snížil asi na výšku 18 cm.Ze sedaček Alhambry jsem odmontoval držáky na těch lyžinách,takže k připevnění otoče se použijí 4 šrouby ze zhora.Na ty spodky jsem navařil z každé strany kde přijdou přimontovat lyžiny otoče 4mm silnou
a 50 mm širokou pásovinu.Pak jsem vyvrtal do pásovin otvory pr.10,5mm podle rozteče otočů a pevnostnímy šrouby M10/10G jsem otoče přišrouboval k upraveným držákům.Je možné,že bude zde někdo namítat,že je to zásah do konstrukce.Ale když se podíváme,jak se vrábějí dnešní automobily,jak je vše na úkor kvality ošizeno,tak takto upravené sezení je silně předimenzované.
Přeji hezký den,Josephs
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let
Dík za info.Já mám zas v plánu origo přední sedadla vyhodit(resp.uskladnit) a z pořádných jeklů udělat kostry(držáky sedadla) nové.Jak říkáš,bude to zásah do konstrukce,ale to bych do toho auta nesměl přišroubovat ani garnýže.Čepy mám už taky uřízlé,takže se budeme moct i s mojou točit jak kača v čepici.Přeji také hezký den.!y!)
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
josephsjosephsNováček
Přidáno před 7 let
Ahoj.To je sice hezké,že máš čepy,ale jestli to má trochu vypadat,tak musíš vyrobit aretaci sedačky,u originálu jenom zvednu páčku,otočím se a ta se mi sama zaaretuje.Myslím si ,že kdyby si koupil z vrakáče origo otoče se sedačkou,tak máš ušetřeno spoustu starostí,nastavení zdvihu/výšky/,otočení s aretací,posun dopředu a dozadu sedačky,uchycení bezpečnostního pásu a jenom bych udělal tedy vlastní kostru s možností malého úložného prostoru pod sedačkami.Přeji hezký den,Josephs
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

josephs napsal:

Ahoj.To je sice hezké,že máš čepy,ale jestli to má trochu vypadat,tak musíš vyrobit aretaci sedačky,u originálu jenom zvednu páčku,otočím se a ta se mi sama zaaretuje.Myslím si ,že kdyby si koupil z vrakáče origo otoče se sedačkou,tak máš ušetřeno spoustu starostí,nastavení zdvihu/výšky/,otočení s aretací,posun dopředu a dozadu sedačky,uchycení bezpečnostního pásu a jenom bych udělal tedy vlastní kostru s možností malého úložného prostoru pod sedačkami.Přeji hezký den,Josephs


Asi jsem to blbě napsal.Všechno z obou těch galaxáckých sedadel nechám samozřejmě zachováno(to bych byl superblbej,kdybych to nenechal v originále),já míním vyrábět jenom tu kostru pod tím a jak píšeš,i s úložným prostůrkem.Přeji hezký den.Sheba.
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
josephsjosephsNováček
Přidáno před 7 let
Tak to pak je jiná.Tak Ti přeju ať se dáří,hezký večer,Josephs
ShebaShebaČlen
Přidáno před 7 let
Ovšem tazatel Petr Z chce asi sedadla s otočema homologované.:)
Vozidlo : Ludwik XV (Citroen Jumper L2H1, r.v.2010)
Posádka: Já a moja
MarloMarloČlen
Přidáno před 7 let
I mě by zajímalo, jestli někdo již sehnal a namontoval originál homologované na nové Scudo.

Automatické sloučení 03.12.2017 16:56:
Pokusím se oprášit svůj dotaz.
jestli už někdo sehnal (kde a za kolik) a namontoval nějaké homologované otoče na nové Scudo, Jumpy, Expert ?
vlastnoruční vestavba - Fiat Scudo
Upravil Marlo dne 03.12.2017 16:56, před 6 let
TominoTominoČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Marlo napsal:

I mě by zajímalo, jestli někdo již sehnal a namontoval originál homologované na nové Scudo.

Automatické sloučení 03.12.2017 16:56:
Pokusím se oprášit svůj dotaz.
jestli už někdo sehnal (kde a za kolik) a namontoval nějaké homologované otoče na nové Scudo, Jumpy, Expert ?


aktuálně máme skladem od R.I.B. Scopema 1ks volný. cena 6250,- s DPH /ks Další budou k dispozici snad ještě do konce roku.
v případě zájmu napište na info@krs.cz
Tomino
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Petr Z, Marlo, sipadan, Cibi, Salma, josephs, Sheba, Tomino, Medas

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,021,938 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26302 sekund | Průměrně za: 0.26302 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.21MB/4MB