Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Chemické WC - náplň: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Chemické WC - náplň

Poslední aktualizace před 6 let
I
IvounČlen
Přidáno před 8 let
Nemáte někdo zkušenost s tímto produktem ?

https://www.amazo...B005FIHDNE

Tohle používá prý TOI TOI ve svých budkách.
Weinsberg CaraOne 420
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 8 let
Měl jsem možnost vyzkoušet tento přípravek, měl jsem od kamaráda celé balení.... Funguje a krásně voní!! :^
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
I
IvounČlen
Přidáno před 8 let
Nepamatuješ si jak si to ředil ?
Já někde našel že jeden polštářek naředit v 19 litrech vody. Potom dát 2 litry toho roztoku do kazety.


Citovat

PetrN napsal:

Měl jsem možnost vyzkoušet tento přípravek, měl jsem od kamaráda celé balení.... Funguje a krásně voní!! :^
Weinsberg CaraOne 420
PetrNPetrNČlen
Přidáno před 8 let
Dřív jsem to ze sáčku vysypal do krabičky a dávkoval jsem to odměrkou na Sunar do odpadní nádrže s trochou vody...Ten Tvůj způsob je určitě lepší !) Pak jsem ale do kazety házel celý polštářek najednou - zase tak silné to není, chová se to jako Aqua KEM Blue, který voní po žvýkačkách...
Petr a Iva, BMW X5 + Bürstner Trecento 530 TS
Upravil PetrN dne 13.09.2016 11:45, před 8 let
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Ivoun napsal:

Nemáte někdo zkušenost s tímto produktem ?

https://www.amazo...B005FIHDNE

Tohle používá prý TOI TOI ve svých budkách.


Nevím jestli je to přesně to samé co je v TOI TOI, ale vypadá to přesně tak. Používám již třetí sezonu originál kapsle do TOI TOI . Jeden sáček vysypu do 10 l kanystru, protřepám a stáčím do petek 1,5l. Do WC dávám jednu lahev na víkend. Při delším pobytu měním po třech dnech i když není kazeta plná. Podle mě ten roztok až tak dobře neabsorbuje pachy jako origo karavanová chemie do wc. Jinak jsem s tím absolutně spokojen.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

Citovat

Ivoun napsal:

Nemáte někdo zkušenost s tímto produktem ?

https://www.amazo...B005FIHDNE

Tohle používá prý TOI TOI ve svých budkách.


Nevím jestli je to přesně to samé co je v TOI TOI, ale vypadá to přesně tak. Používám již třetí sezonu originál kapsle do TOI TOI . Jeden sáček vysypu do 10 l kanystru, protřepám a stáčím do petek 1,5l. Do WC dávám jednu lahev na víkend. Při delším pobytu měním po třech dnech i když není kazeta plná. Podle mě ten roztok až tak dobře neabsorbuje pachy jako origo karavanová chemie do wc. Jinak jsem s tím absolutně spokojen.


Jednou jsem dostal orig. tablety do TOI TOI dával jsem 1/2 do kazety a zalil cca litrem vody, vonělo to až, až :_
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 8 let
Chemie od Toi Toi sice krásně voní, ale nic nerozkládá.
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

kucmais napsal:

Chemie od Toi Toi sice krásně voní, ale nic nerozkládá.


Jo je to tak, po sezoně musím vždy rozebrat kazetu wc a pořádně vyčistit. Při vylévání tuhé zůstává tuhým a papír se jen tak rozmočí. Nemít ty kapsle TOI TOI zdarma tak je určitě kvůli jejich vlastnostem nepoužívám.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let
V předchozím příspěvku jsem psal, že jsem s nimi absolutně spokojen a teď píši, že bych si je nevybral. To už je to naše čecháčkovství. Jak je to zadarmo tak je to
tak je to za ty peníze dobré. No prostě jsem také Čech.
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
kucmaiskucmaisČlen
Přidáno před 8 let
:^
Kucmaisi + Abbey Aventura 315
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Miroslav6 napsal:

V předchozím příspěvku jsem psal, že jsem s nimi absolutně spokojen a teď píši, že bych si je nevybral. To už je to naše čecháčkovství. Jak je to zadarmo tak je to
tak je to za ty peníze dobré. No prostě jsem také Čech.



Tak v tom pripade postaci trochu hliny. Nebo se pletu ? :x
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
karelHkarelHČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

kucmais napsal:

Chemie od Toi Toi sice krásně voní, ale nic nerozkládá.

Pri pouziti kefiru, problem odpada :D
M
Miroslav6Člen
Přidáno před 8 let
Zatím ještě většinou dokáži ovládat svůj svěrač. Až to začne být horší tak přibalím na cesty kefír a polní lopatku. :-D
Míra a Zuzka
MB W251 Adria Adora 482 LU
MickMickČlen
Přidáno před 7 let
Pokud by někdo sháněl náplně od Walexu nabízí je zde https://auto.bazo...eho-wc.php udajne je ma v nabidce stale.
Mick Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
T
thomash1Člen
Přidáno před 6 let

Citovat

Mick napsal:

Pokud by někdo sháněl náplně od Walexu nabízí je zde https://auto.bazo...eho-wc.php udajne je ma v nabidce stale.

Ale to nejsou ty co jsou na obrazku
Nemá někdo číslo na toho pána co je posílal poštou za 800 + postovne jěště na jaře jsem si je nechal posilat a už dochazeji jsou dobré pán byl někde z Brna mám i číslo ale hlási to že číslo už neexistuje tak kdyby měl někdo kontakt na pána byl bych rád
Děkuji Tomas
Hymer BMC I 600
R
RudyČlen
Přidáno před 6 let
Průměrně spotřebujeme za sezonu 2 - 3 balení AquaKem Blue Sachets. To je cca 1000,- Kč. Vozit 5 1,5l lahví místo Má skutečně smysl experimentovat s náhražkami? Po neúspěšném experimentu s kyblíkem Amovitu před lety(či jak se to jemenovalo) používáme výhradně AquaKem, a tak to i zůstane.
Upravil Rudy dne 11.12.2017 11:53, před 6 let
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
V nemeckom Kauflande mali toto. Ensan Blue, 2,5 litra za 5,99. Kúpil som, ale ešte nevyskúšal.
copycopyČlen
Přidáno před 6 let
fotka sa nedá nahrať..
2,5 litra za 5.99€
images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/7109jBNvIqL._SL1338_.jpg
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Ivoun, PetrN, Miroslav6, Zdenek a Alena, kucmais, JiPe Highlanders, karelH, Mick, Rudy, thomash1, copy

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,695,880 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22914 sekund | Průměrně za: 0.22914 (0) sekund | Dotazy: 139 | Použitá paměť: 2.27MB/4MB