Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 polní lopatka: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

polní lopatka

Poslední aktualizace před 8 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Klikni na koupit :-)
Koukal jsem na ty lopatky na obuch a je fakt, že já tenkrát měl nějakou jinou, byla hladká a z jednohu kusu, kromě šroubení, možná si to uvědomili a vytvořili pevnější, proč s ní nejde kopat?
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
simchasimchaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Malej problem je ze s obuchem diru nevykopes.
Jinak k sebeobrane se mi osvedcily klicky od zapalovani.
Rychle nastartovat a odjet.
A nekomu staci jenom nastartovat a je po utoku :D. !c

Přesně a kdo tohleto nepochopí, tak doporučuji dokoupit pistoli 9mm, upravený samopal vz.58 a taky ještě neprůstřelnou vestu. Pokud útočníka udrží na vzdálenosti 5-10 m, tak by to mohlo stačit.
Opravdu výživné vlákno.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Hosi, to nejni vlakno o obrane, prosim at se drzime lopatek a jejich vyuziti, dekuji velice.:x
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
J
jk1000Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Me2d napsal:

Klikni na koupit :-)
Koukal jsem na ty lopatky na obuch a je fakt, že já tenkrát měl nějakou jinou, byla hladká a z jednohu kusu, kromě šroubení, možná si to uvědomili a vytvořili pevnější, proč s ní nejde kopat?


jestli reagujes na moji poznamku, ze by se dala vyrobit odolnejsi, tak to jsi spatne pochopil - netvrdim, ze s ni nejde kopat, ja reagoval jen na to, ze jsi psal, ze se ti neosvedcila - to jsme jeste nevedeli, ze kazdy mluvime o jinem kusu/dobe :-)

ale mam pocit, ze ta ohebnost (moznost udelat z toho motyku) je spis na skodu a dalo by se to koncipovat jen jako lopata s naostrenou hranou (treba i nesymetricky brousenou - z jedne strany spis maceta a z druhe spis sekerka) a dalo by se to udelat dost bytelne

nepochybuju se tyhle problemy asi kazdy nechape... jsem jen malinko ulitlej na survival temata a univerzalni nastroje - ostatni prominou
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Ne, reagoval jsem na Jipeho Horala,ale on spíš mluvil jen o obušku i když mi se bavíme o lopatce. Ty máš tu novou od ESP? Pochopitelně pokud by do toho někdo šel tak bych se taky přidal a už bychom byli 2. Není potřeba motyka, když se jinak chytí lopatka je z ní motyka. Prostě klasika pro aktivní řidiče a lidi do nepohody, aby uměla i páčit při vyprošťování auta z bláta, osekat větve a kořeny a případně si vytvořit ony schůdky k vodě vytvořit odtok vody od karavanu apod.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let
Mno, trochu se to motá pátý přes devátý. Přijde mi to jak když vaří Babica. A když nenáme cukr tak tam dáme kopr.
Podle mne máš na hloubení děr a rýn nejlepší fakt tu klasickou originální lopatku československé lidové armády.
Váží ca 1 kilo, je skladná a snad nezničitelná. Na vojně jsem s ní vyhrabal a zahrnul mnoho vlastních hrobů / zákopů
pro ležícího střelce / v terénu plném kamení a byla pořád velmi v pohodě.
A kdybych se s ní uměl bránit, tak jí snad i použiju. Bydlela by ve skříni na šaty a ne v garáži. A určitě by nikomu nevadila
při případné kontrole.
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Klasickou českou pod názvy čsla lopatka, vzor 21. apod. až narazím určitě pořídím i pro kluky kteří mi neustále něco demolují a hrabou a dělají různá opevnění, jen prostě teď je doba kdy nejsou a nebo za 500 a víc a to je jen zlodějina.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,098,910 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16306 sekund | Průměrně za: 0.16306 (0) sekund | Dotazy: 81 | Použitá paměť: 1.88MB/2MB