Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 polní lopatka: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

polní lopatka

Poslední aktualizace před 8 let
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
E? Vyjádřete se prosím, malé, skladné, hrabací, vyprošťovací, kopací, řezací, sekací, obranné a ještě bůhví jaké vlastnosti mající polní vojenské lopatky. Jen prosím diskutující o podložené informace vašich zkušeností spojených s cestováním.
Chtěl jsem si koupit normální českou vojenskou lopatku a ejhle armyshopy plné replik a originály se vytratily ze skladů, máte tedy někdo velmi dobré zkušenosti s nějakou jinou a fakt výdržnou i na sekání větví a dřeva? !t
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
P
ppeppeČlen
Přidáno před 8 let
Já teda mám starou dobrou čsla, ale vím, že se používají ještě ruský polní lopatky co jsou hodně stejný jako ty naše. A ty snad nikdo jako repliku nevyrábí :-) tak zkus mrknout i po nich.
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj. Já mám v autě již velmi, velmi dlouho lopatku z druhého odkazu, tu typ NATO, mám to na eventuální odhrabání sněhu v zimě od auta, kdyby bylo potřeba, a používám to i u karavanu. Je malá - složená, rozložená pevná i dostatečně velká k potřebným úkonům. Nemohu si ji vynachválit. Čáo, Pepa
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Díky chlapi, já nechci odkazy, mám prolezlý net skrz naskrz, zajímají mě opravdu jen vlastní zkušenosti. Chci ji opravdu používat a ne jen vozit, tuto Nato (WH,US) jsem měl a vydržela tak prd a furt se kroutila a viklala, na osekání větví nepoužitelná blbě se drží. Třeba čsla, je pevná a od Cold steel lopatka vypadá velmi dobře, jen kdyby ji třeba někdo měl a makal s ní :-)
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
G
gutČlen
Přidáno před 8 let
Nechal jsem koupit tuto lopatku http://www.zbozi....m-8877030/ to jsem teda koukal když mi ju ukázali. Podle mne je to lopatkové miminko tak jsem ji daroval.
Koupil jsem větší ale ještě nepoužil,kupoval jsem ji na případné zakopávání voňavých pokladů.na kopání díry na srovnání karavanu a na zmrzlý sníh.
B
bob7373Člen
Přidáno před 8 let
Mím vzor 21, - starej rejček a nemá chybu, ty skládací ptákoviny strčí do kapsy
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Jojo stará dobrá čsla lopatka, jen není k sehnání a za zrezlé staré nesmyslné ceny a nemá nabroušené hrany.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
Mám asi 15 let skládací lopatku Fiskars, vozím ji na dovolené do divočiny na motorce, už vykopala pár struh kolem stanů a pomohla vyprostit několik zapadlých motocyklů. Skladná, bytelná, cena vyšší. Srovnání s jinou nemám, resp. jen s lopatkami Extol, to je čína, kvalita o mrakodrap níž...
allfaallfaČlen
Přidáno před 8 let
Tady je klasická za 250,- to snad jde.
http://www.army-shop.cz/produkty/lopa...da/31.html
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
To samozřejmě jde, ale nelze objednat, bo dostupnost je neověřitelná a všude je to stejné, prostě nejsou, jen virtuálně. Ale jde mi opravdu spíš tu mít vlákno o používání lopatek při našem cestování a kutání přímo vámi karavanisty, já zřejmě půjdu do Cold steel lopatky nebo by se musela naskytnout skládací výsadkářská celokovová čr. Jooo a málem bych zapomněl na lopatku GLOCK, ále těch penězzz. Je parádní a glocku se dá i věřit, myslí to vážně...
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Zdenek a AlenaZdenek a AlenaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Me2d napsal:

To samozřejmě jde, ale nelze objednat, bo dostupnost je neověřitelná a všude je to stejné, prostě nejsou, jen virtuálně. Ale jde mi opravdu spíš tu mít vlákno o používání lopatek při našem cestování a kutání přímo vámi karavanisty, já zřejmě půjdu do Cold steel lopatky nebo by se musela naskytnout skládací výsadkářská celokovová čr. Jooo a málem bych zapomněl na lopatku GLOCK, ále těch penězzz. Je parádní a glocku se dá i věřit, myslí to vážně...



Co se týká využítí lopatky, tak já hlásím, že jsem ji zatím na nic nepotřeboval :D
Zdeněk 69 Alena 61, vnuk Péťa 19 občas i Matěj 12
I
IvanGSČlen
Přidáno před 8 let
Tady mají slušný výběr lopatek:
http://www.alfatactical.cz/index.php?...amp;sort=4
zdenek a Irena Lbczdenek a Irena LbcČlen
Přidáno před 8 let
Tuto českou vojenskou lopatku vozím stále v bydlíku, občas ji používám v kempu, když tvořím schůdky ve břehu k vodě. Kdysi jsem si s ní ve stanu tvořil "chladničku" na potraviny. To už je ale dávno. :_
Všude dobře tak co doma, cestujeme s autobytem RAPIDO...
J
jk1000Člen
Přidáno před 8 let
Nabizim jinou alternativu - kup si nejdriv teleskopicky obusek - o jeho uzitecnosti na cestach neni sporu. Vyhradne kalenou verzi - doporucuji tuhle maximalni velikost v leskle barve (leskly vzhled pripomina cepel mece a ma vyssi odrazovaci ucinek nez cerna verze, takze nemusi dojit ani na pouziti, tim spis v tehle velikosti).
http://www.obrana...b-26h.html

K tomu si koupis tuhle hracku a mas motycku, lopatku i sekerku na trochu lehci praci.
http://www.obrana...bs-01.html
V kombinaci s dlouhy obuskem mas lopatu i se slusnou nasadou...

Delali k tomu i skutecnou sekerku, ale pry se to nedarilo udelat v rozumne kvalite, takze uz se neprodava.

Z dalsich uzitecnych veci napr. baterka - velmi odolne provedeni na par clanku CR2032, sviti pouzitelne. Mam ji permanentne na obusku - krasne oslni "hosta" a v pripade problemu staci svihem vytahnout obusek z druhe strany a doufat, ze si to rozmysli.
http://www.obrana...verze.html

Pak je pekne pacici kladivo, ale bohuzel ho troubove odmitaji prodat bez scanu prukazu policie - tezko chapat, kdyz si pro vylamovani zamku totez koupim kdekoliv jinde bez omezeni.
http://www.obrana...lozky.html

Ale je i jednodussi varianta, ktera by jako kladivo poslouzit mohla (nevlastnim).
http://www.obrana...busku.html

Klips na opasek nekupovat, je to smejd, co se okamzite zlomi. Zakladni pouzdro je vetsi, ale velmi kvalitni.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
Díky, obušek s sebou vozím i s tou baterkou ještě když to byl Gellnarshop, tenkrát jsem tam sjednal i 20% slevu, je to ady někde v sekci sebeobrana, lopatku jsem měl a byla nepožitelná, téměř okamžitě se ohla, sekerka je moc tlustá, tak max na zatloukání. Obuch s baterkou je pecka a letos jsem ho dokonce i použil, přesně s tím oslněním:he
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
JiPe HighlandersJiPe HighlandersČlen
Přidáno před 8 let
Malej problem je ze s obuchem diru nevykopes.
Jinak k sebeobrane se mi osvedcily klicky od zapalovani.
Rychle nastartovat a odjet.
A nekomu staci jenom nastartovat a je po utoku :D. !c
Jitka a Pepa, vestavba MaLiBu 640 Charming
( Ducato L4H2 Maxi, 2.3 180 k, aut.)
Pavka01Pavka01Člen
Přidáno před 8 let
Bigošskou lopatku jsem viděl před třemi týdny v Lešanech.Hned za bránou je menší krámek.Horní parkoviště je louka kde se dá stát přes noc a vklidu.
J
jk1000Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

JiPe Highlanders napsal:

Malej problem je ze s obuchem diru nevykopes.
Jinak k sebeobrane se mi osvedcily klicky od zapalovani.
Rychle nastartovat a odjet.
A nekomu staci jenom nastartovat a je po utoku :D. !c


kdybys cetl pozorne, zjistis, ze o kopani diry obuskem nepadlo ani slovo ;-)

jeste ke kvalite te lopatky na obusek - mozna by se nasel sikovny zamecnik, ktery by umel vyrobit odolnejsi - umim si predstavit takovou, ktera zastane jak kopani, tak funkci sekerky/macety - zavit na obusku je standardni, staci navarit odpovidajiciho samce - no kdyby se tu nekdo nudil, ja bych mel zajem ;-)
allfaallfaČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Me2d napsal:

To samozřejmě jde, ale nelze objednat, bo dostupnost je neověřitelná a všude je to stejné, prostě nejsou, jen virtuálně. Ale jde mi opravdu spíš tu mít vlákno o používání lopatek při našem cestování a kutání přímo vámi karavanisty, já zřejmě půjdu do Cold steel lopatky nebo by se musela naskytnout skládací výsadkářská celokovová čr. Jooo a málem bych zapomněl na lopatku GLOCK, ále těch penězzz. Je parádní a glocku se dá i věřit, myslí to vážně...


To jsem netušil. Píšou že mají skladem zánovní. Objednávat jsem nezkoušell.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,035,078 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22712 sekund | Průměrně za: 0.22712 (0) sekund | Dotazy: 134 | Použitá paměť: 2.24MB/2MB