Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Gmund-Sole-Felsen -bad: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Gmund-Sole-Felsen -bad

Poslední aktualizace před 5 let
P
Petr a JanaČlen
Přidáno před 8 let
Nepovedlo se mi nikde najít zda při ubytování v kempu a zokoupení celodenní vstupenky lze vícekrát opustit během dne lázně nebo je vstupenka pouye jednorázová.
Děkuji
EmhEmhČlen
Přidáno před 8 let
Myslím, že ven opustit areál nesmíš. Aspoň tedy nás nepustili. Pokud by jste měli zájem mám ještě dva lístky platné do 01.02.2017 včetně saunového světa. Přenechám za 20euro/kus
Míra + Eliška
P
Petr a JanaČlen
Přidáno před 8 let
Děkuji za info lístky se mi nevyplatí při ubytování v kempu mám 20%slevu na celodenní vstupenku která stojí 21,50.
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, není problém aby tě pustili ven. Pouze si to musíš na recepci domluvit. Většinou jedna z paní na kase ke češka.
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
K
KoralovciČlen
Přidáno před 5 let
Ahoj! Dá se před těmito lázněmi stát obytkou přes noc? díky
ivoiivoiČlen
Přidáno před 5 let
Dá sa tam stáť a nocovať s obytňákom. Vedľa hlavného parkoviska je stellplatz (zadarmo) a aj kemp.
https://www.campercontact.com/de/oste...erme-gmund
KubrticeKubrticeČlen
Přidáno před 5 let
Potvrzuji Stellplatz zdarma, byli jsme tam asi před měsícem. Přípojka tuším za 3 eura a voda za euro. Je tam i výlevka.
Hezký koupání :)
Martina
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Petr a Jana, Emh, Ro-Mi, Kubrtice, ivoi, Koralovci

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,023,837 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.09936 sekund | Průměrně za: 0.09936 (0) sekund | Dotazy: 73 | Použitá paměť: 1.79MB/4MB