Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Legoland v Německu: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Legoland v Německu

Poslední aktualizace před 7 let
S
stanacČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím všechny.Prosím o radu.Nebyl jste někdo letos v Legolandu v Německu?Chystám se s rodinou v září obytňákem a nevím do čeho jdu.Každá rada dobrá.Díky moc za info.Staňa
VendysVendysČlen
Přidáno před 8 let
Já tam letos byl. Byl jsem s rodinou v Legoland kempu. Bylo to super. Jestli můžu doporučit tak alespoň na dva dny a nejlépe pondělí až čtvrtek. Pátky a víkendy jsou dost plné.
V ceně ubytování jsou i vstupenky do Legolandu a parkovací karta na parkoviště. Tu jsem nevyužil. Z kempu je krásná asfaltová cesta lesem až k zábavnému parku. Sociálky a umývárny zdarma a čisté .
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 8 let
doporučuji na jejich stránkách zaplatit dopředu termín a tím ušetříš dost peněz, platili jsme 2 vstupy a noc ve vesničce legoland online 105E a jednotlivě vyjde 150E jen vstup na jeden den a kemp cca 35E. Kousek je i STPL za myslím 7E taky v poho s možností zákl.servisu. Jinak jsem byl z celého legolandu velmi zklamán za ty prachy, nic moc a to jsme tam byli taky ve všední den a stejně bylo dost lidí a pršelo.
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
VendysVendysČlen
Přidáno před 8 let
Počasí je základ a proto je blbost kupovat vstupenky cca 7 dní dopředu. Já koupil vše v den odjezdu. Stálo to 144 Euro a byl jsem 3 noci v kempu a dva dny v zábavném parku (2 dospělé + 2 děti) . Počasí bylo super okolo 29 stupňů ,takže když se člověk někde namočil byl za chvilku suchý. Nejdelší čekání bylo cca 3 minuty na lodi ve vodě. Jinak všude na ostatních atrakcích žádné fronty a hned se šlo na řadu. Ideální návštěva je pondělí-čtvrtek . Nesmí být nikde státní svátky a žádné prázdniny, to je pak všude narváno.
pnoepnoeČlen
Přidáno před 8 let
Taky jsem letos byl, koncem května na 3dny v kempu, dva v Legolandu, bylo to přes týden. Kemp suprový s plným komfortem. Samotný Legoland, upřímně katastrofa. Čekání na atrakce běžně 45min. pak jízda 3min a znovu čekat jinde 45min až hodinu!
Nemyslím si, že je pravidlem zda jedeš v týdnu a bude méně lidí. Extrémně mnoho lidí jako v Praze u orloje. Vyšlo nám hodně teplé počasí, po odjezdu týden vytrvalých dešťů, což si nedovedu představit být v Legolandu.
Děti si užili a to bylo hlavní, o to přece jde !)
LMC Breezer 714G Black Edition
S
stanacČlen
Přidáno před 8 let
Díval jsem se na jejích oficiální stránky.Mají tam kemp a asi 7km STPL.Tak nevím který je lepší.Asi bych dal přednost jejich kempu,je přímo u areálu,ale nevím jestli je to ten kemp co oněm mluvíte.Tři noci nabízí za 252 eček.
VendysVendysČlen
Přidáno před 8 let
karavan_vojtakaravan_vojtaNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj, je to ten co píše Vendys. Tady odkaz v češtině http://www.legoland.de/cs/ubytovani/l...d-kempink/, je to kempink přímo v té prázdninové vesničce.
Jinak jsem tam byl letos i loni. Vždy mimo prázdniny, svátky a víkendy. Mohu potvrdit, že loni stačil pátek a zároveň bylo nějaké volno a fronty u atrakcí byly na dlouho. Jinak vždy max. 5 minut. Jinak kemp jak bylo popsáno.
Jirka, Martina, Martin (9)
P
ppeppeČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

stanac napsal:

Mají tam kemp a asi 7km STPL.


STPL je přímo u parkoviště
M
MartinsNováček
Přidáno před 8 let
Zdravím, STPL u parkoviště již rok, dva není, je možné jen parkovat a hodinu po zavření z parkoviště vyženou. Osobní auta i obytná parkují za stejnou cenu i když odděleně. Nejbližší STPL je v Gunsburgu za západním mostem u koupaliště Waldbad Heidenheimer Strasse 6. Tam se dá parkovat i naproti u tenisových kurtů zdarma. Je možné přespat na Autohofu vedle Legolandu, mají tam sice napsán poplatek 8€, ale nikdo jej od osobáků a obytńáků v dubnu nevybíral. Pak je také možné přespat na P+R parkovišti vedle B16 a odbočky Deffingen.
M
mstrČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

pnoe napsal:

Taky jsem letos byl, koncem května na 3dny v kempu, dva v Legolandu, bylo to přes týden. Kemp suprový s plným komfortem. Samotný Legoland, upřímně katastrofa. Čekání na atrakce běžně 45min. pak jízda 3min a znovu čekat jinde 45min až hodinu!
Nemyslím si, že je pravidlem zda jedeš v týdnu a bude méně lidí. Extrémně mnoho lidí jako v Praze u orloje. Vyšlo nám hodně teplé počasí, po odjezdu týden vytrvalých dešťů, což si nedovedu představit být v Legolandu.
Děti si užili a to bylo hlavní, o to přece jde !)


IMHO před návštěvou jakéhokoliv zábavního parku je dobré si vygooglit přehled svátků a prázdnin v okolí - zrovna na konci května jsou v Bavorsku Svatodušní svátky a děti mají volno. Takhle plánuji už několik let a problémy s čekáním nemáme.

https://www.schoolholidayseurope.eu/c...ml#whitsun
P
ppeppeČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Martins napsal:

Zdravím, STPL u parkoviště již rok, dva není, je možné jen parkovat a hodinu po zavření z parkoviště vyženou.


Tak to by mě nikdy nenapadlo, že ho němci zruši. Omlouvám se za chybné info.
S
stanacČlen
Přidáno před 8 let
Díky za informace.V září tam vyrazíme a potom dodám aktuální info.Ještě jednou díky všem.Staňa
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
v září jsme byli 2x a vždy si to užili. V pátek úplná pohoda a v sobotu to ušlo. Kemp zabukován přes internet. Chce to ovšem sluníčko.
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 7 let
Navazuji na toto vlákno s dotazem:
Opravdu je v ceně ubytování kempu německého Legolandu na e-shopu započtena cena vstupného pro VŠECHNY ubytované osoby?
Můj nejstarší syn porovnával ceny vstupného a tvrdí mi, že to je moc levné.
Dá mi někdo ze zkušenějších odpověď?
Chci vyvézt vnoučata a nerada bych nějaké neplánované překvápko. Děkuji!
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
VendysVendysČlen
Přidáno před 7 let
Ano v ceně ubytování v kempu je volný vstup do zábavného parku pro všechny ubytované osoby.
zuzi777azuzi777aČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Vendys napsal:

Ano v ceně ubytování v kempu je volný vstup do zábavného parku pro všechny ubytované osoby.

Děkuji za potvrzení! :-)
Zuzka , Honza , Honzík : 53+57+ 12.
====
Až nám bude těžko , zakloníme hlavu a koukneme se na nebe...uvidíme tam sice úplný hoxxo, ale otevřeme si dýchací cesty a budeme mít víc kyslíku ! :-)
malinamalinaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
na prohlídku a absolvování všech atrakcí minimálně dva dny, po předchozí rezervaci jsme najeli do kempu dopoledne, navštívili park, přenocovali, druhý den park s nocí a ráno svěží domů...

https://www.legol...mp;dis=100
radek argosradek argosČlen
Přidáno před 7 let
Bylo tu dost napsáno ale jedna věc tu není a to dost podstatná. V Legolandu nebo i v jiných parcích po Německu si můžeš koupit několik druhů karet ( vstupenek) po poslední návštěvě Legolandu a kupování lístků na pokladně na poslední chvíli, mně zaskočila neskutečná cena. Tuším že to bylo asi kolem 180 EUR. Jenže prodávají celoroční kartu do několika parků po Německu asi za 180 EUR. Někam jsem dobře založil leták s podrobnostmi. Bylo tam několik druhů karet a mimo jiné jedna byla VIP a s tou si nemusel ani čekat ve frontě a šel jsi rovnou dopředu,
ale byla samo sebou dost drahá, ale ty další jsou celoroční a na všechny parky za dobrou cenu.
Letos si jí chci koupit, tak buď to najdu a písnu info, nebo to někdo už máte a můžete se podělit o podrobnosti.
Jinak jsem zastánce v týdnu a musí být na to počasí. Už jsem tam párkrát byl a bez počasí a o víkendu bych nejel.
Vždy nás nejvíce pobaví stříkání po lidech z lodě. Vždy jsme totálně mokrý a na to je potřeba teplo a sluníčko.
M
mstrČlen
Přidáno před 7 let
Karta se jmenuje Merlin, existují dvě úrovně a možnost koupit samostatně a nebo jako rodinou, viz http://www.merlinjahreskarte.de.

každý park pak ještě nabízí svoji vlastní kartu, například Legoland DE https://www.legoland.de/ticket/jahres...vergleich/.

Na Merlin kartu je kemp v Legolandu ještě levnější.

Samotná karta v poslední době dost zdražila, ještě v roce 2014 stála obdoba dnešní Merlin Premium karty méně než polovinu dnešních cen, takže je dobré si propočítat, zde se ještě vyplatí s ohledem na předpokládané využití - vstupné do Merlin parků je občas k dispozici se slevou, například Heide park https://www.heide-park.de/tickets/tag...ckets.html, Legoland má občas akci ke každé vstupence pro dospělého dítě zdarma.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,050,439 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.18918 sekund | Průměrně za: 0.18918 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.24MB/2MB