Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Vypouštěcí ventil teplá voda: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Vypouštěcí ventil teplá voda

Poslední aktualizace před 7 let
TitzoTitzoČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,

prosím o radu. Kape mi pod autem voda z vypouštěcího ventilu od teplé vody, který je umístěn v podlaze pod umyvadlem. Asi jsem mu ukroutil pružinku páč jsem s ním nesmyslně točil. Mohu ho nahradit novým vypouštěcím ventilem viz.foto (umělá hmota)?? Ten červený původní je od Trumy je měděný a příjde mi že má nějaký přepad možná kvůli tlaku. Upozornuji že mám stare ducato 1991 :)

díky moc za radu.

Tycák
45+46+17+15
Upravil Titzo dne 13.07.2016 19:43, před 8 let
Titzo Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen Obrázek nebyl nalezen
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let
http://www.carava...d_id=20563

nejsi sam neboj :-) ja jsem to vyresil tak, ze jsem stary poctivy kovovy otevrel tema sroubkama nahore a:

1. vymenil jsem pruzinku za silnejsi

2. tesneni dosedaci bylo popraskane kdyz bylo nejaky cas suche a asi se smrstilo. neni divu, je to skoro 30 let uz co tam slouzilo, ja mam rok 1989 :-) a tak jsem sehnal strasne podobny novy z neceho a vymenil.... Od te doby ani kapka.
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
TitzoTitzoČlen
Přidáno před 8 let
Tak ted mi kolega co dělá vodu řekl, že mužu klidně dát ten nový umělohmotný. Ten původní od Trumy v sobě žádný pojistný ventil nemá. Ta je asi na výpusti od studené vody. Tak vymením a dám vědět. Díky za tip na rozebrání původního, ale už jsem koupil nový.
45+46+17+15
floridan79floridan79Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Titzo napsal:

Tak ted mi kolega co dělá vodu řekl, že mužu klidně dát ten nový umělohmotný. Ten původní od Trumy v sobě žádný pojistný ventil nemá. Ta je asi na výpusti od studené vody. Tak vymením a dám vědět. Díky za tip na rozebrání původního, ale už jsem koupil nový.


Nevim jak je to s tim umelohmotnym ale ten stary ma membranu tlakovou prave pres tu pruzinu kdyz se ti zvysi tlak v bojleru vlivem ohrati vody tak si ucurne... ale nesmi prokapavat stale.... jestli i ten umelohmotny funguje jako pretlakovy ventil pak je vse v poradku, jinak se ti muzou nafouknout skoro 30 let stary hadice...
Fiat Ducato 280 Weinsberg Cosmos 1989 2.5TDI 4x4 (Kosmik)
TitzoTitzoČlen
Přidáno před 8 let
Tak jsem ten starej prostřík silikonovým olejem, namontoval zpátky a zatím dobrý. Neteče ani nekape. Tak uvidíme co udělá ted na dofče :) Nejhuř tam prdnu ten novej a bude. Nechci abych vypadal že mi kape z auta nakej sajrat i když to je čista voda. Takže tak :)
45+46+17+15
dracekvodracekvoČlen
Přidáno před 7 let
Mám podobný problém. Začal mi kapat přetlakový ventil.
Vůbec netuším jaký typ boileru mám v autě. Nejspíš bude originílní z roku 1991.
Je to nějaký standardní typ? Jak opravit, nebo kde koupit nový?

https://dracekvo....48_HDR.jpg
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Titzo, floridan79, dracekvo

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
44,371,808 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.17628 sekund | Průměrně za: 0.17628 (0) sekund | Dotazy: 76 | Použitá paměť: 1.82MB/2MB