Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karavany vlastní výroby-Zlaté české ručičky: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karavany vlastní výroby-Zlaté české ručičky

Poslední aktualizace před 7 let
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 14 let
Všem karavanistům, obytnoauťákystům, gumákystům a hlavně pak přátelům a sympatizantům
"Zlatých českých ručiček", aviatikům , "sladkým" vestavbystům a jednomu mně obvzlášť milému
maxistanystovi si dovoluji popřát krásné prožití svátků, do roku 2010 hodně zdraví a fůru
bezpečných a nádherných kilometrů!

Ahoj Zděndast)!M
Upravil vondracek dne 23.12.2009 19:31, před 14 let
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 14 let
Pro madar 12 -Ale práce na tom máš ještě hodně a hodně, obdivuji Tě. Čím to potahneš/povrch/, čím to potáhneš
/na silnici/, kolik myslíš, že bude vážit?:^
Upravil vondracek dne 26.12.2009 17:07, před 14 let
M
madar12Nováček
Přidáno před 14 let
Ahoj všem potěšilo mně ,že se vám moje stavba líbí.Když jsem začínal ,tak byla položená zásadní otázka.Koupit hotovej se starými věcmi cena kolem 100000 kč nebo postavit s novým vybavením.Volba padla na stavbu s rozpočtem do 70 000 kč.Teď přes zimu budu v garáži vyrábět vnitřní stěny a skříňky.Pro Vondráčka potah boky bublinkový plech síla 0,8 mm ,střecha a čela hladký síla 0,8 mm.Spojení bude lepením lepidlem na autoskla + spoj zástřik spešl tmelem.Hmotnost by měla být kolem 800 kg.Výbava v zadní části palandy proti vchodu koupelna se sprchou vepředu klasika sezení a vpravo kuchyň.Rozvod teplá studená voda.Největší položky jsou lednice tu mám koupenou novou Dometic za 8600 kč a topení to ještě nemám.Jo a nádrž na 70l za 1600 kč .Přeji Všem hodně štěstí a zdraví do Nového roku ahoj
R
Richard AviatikČlen
Přidáno před 14 let
Ahoj madare12, prosím Tě, mohl by jsi mi nějak specifikova kde jsi sehnal ten bublinkatý plech?? Když se kouknu do nějakého karavanobchodu tak jsou na tom strašné ceny... Kolik Tě to prosím stálo za metr??

Předem děkuji za odpověd´
RichardCool
M
madar12Nováček
Přidáno před 14 let
Ahoj ,tak plech jsem sehnal v Komaxu Velvary bublinkový za 170 kč bez daně.Problém je jen ,že se už vyrábí v rozměrech 1*2 m.Ale dá se s nima domluvit,že to udělají i na metry(POZOR nedomlouvat se s paní na prodejně ta je neochota sama ,ale je tam s ní starší pán a s ním se dá mluvit).Jinak máš pravdu v karavan shopech mi to spočítali na 45000kč a z Komaxu to vychází na 6000kč a to je rozdíl.
R
Richard AviatikČlen
Přidáno před 14 let
Děkuju moc za typ, 170Kč to je krásná cena!t
Tím více děkuju za tu radu "jak na ně", kdybych to hledal na netu tak zjistim že mají dva na jeden metr a šel bych dál.
Jsem ovšem zvědav na kdy to přeplechování padne, obávám se že si to budu dávat jako Novoroční předsevzetí až příští rok:x
RichardCool
M
mojaNováček
Přidáno před 14 let
Pro Stemi . Na ta jména nikdy nezapomenu. Soudruh Hlavsa a ten trochu hodnější Vranik. (106)
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

moja napsal:
Pro Stemi . Na ta jména nikdy nezapomenu. Soudruh Hlavsa a ten trochu hodnější Vranik. (106)


Tak ještě jednu vzpomínku na dobu hluboce minulou, tedy někdy kolem r.1975, kdy jsem vymyslel trochu jiný typ skládačky a vlastnoručně na zahradě vyrobil rovnou dvě. Věděl jsem předem, že to nebude nic lehkého přihlásit na DI VB Nymburk (tehdy po celém kraji a možná ČSSR) s velmi obávaným a proslaveným technikem, soudruhem...kurňa, teď mi to jméno vypadlo, ale možná se někomu vybaví ?
No abych to nenatahoval, dělal jsem samosebou komplet i šasi/svařenec z Jackl profilů atd. ,tehdy jak víme, bylo unikum sehnat cokoliv. Měl jsem z toho prostě strach- nespal jsem, jak to u těch všemocných mocipánů na DI nakonec dopadne.
Paradoxně dobře, předložil jsem pár paragonů na použitý materiál (víceméně stejně znárodněný/kradený) a pouze výměna odrazek tzv.schváleného typu, za ty co jsem si tenkrát horko těžko posháněl v Zittau DDR (toho si všiml asi nejdříve-byly o malinko menší)...byl průšvih největši !
Vůbec ho nazajímalo jak to pruží-jak to jede-brzdí atd., "poslední slovo" byla jen ta výměna a zaplaťpánbů se tomu už dnes můžu jen zasmát.
Karavánek nám pak sloužil bez problémů a kam jsme přijeli, budil zvýšenou pozornost, ještě dlouhá léta


SUPER vzpomínka i když ne zrovna z těch žádoucích - už jsem na to jaksi zapoměl (pomalu mám nárok), ale jsem rád, že to jméno "soudruh Hlavsa" zůstalo nevymazáno v hlavách jiných, jak vidno jeho proslavenost byla nebetyčná a zkušenosti s ním leckomu dávají za pravdu i s tak značným odstupem času...a díky za připomenutí :_
Makarska Rivijera moj drugi dom
Upravil SteMi dne 13.01.2010 04:35, před 14 let
SteMi Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 14 let
Pro "Doskocil":

Musím uctivě, jsi o rok starší a máš o 3 roky starší karavan vl.výroby než já.
Rád Tě přivítám v našem spolku "Zlatých českých ručiček" a hned mám na Tebe dotaz!
Na malinké fotce v Tvém avataru máš v pravé části jakousi šikmo vedenou obrubu.
Zajímalo by mě, co to je! Spustím-li fantazii..., že by ta část byla nějak vyklápěcí? Můžeš
prosím svého miláčka blíže popsat, jistě to zajímá nejen mě.!g
Díky Zděnda
:he
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 14 let
!M!M Tak už to od kolegy "Doskocil" vím, je to karavan "Kapr", koho to zajímá, kliknutím
na fialový foťáček v jeho profilu se zobrazí několik fotek, je to velmi zajímavé a originální
řešení, počítám, že nejvíce se bude líbit Me2d-ovi.:g
RobertRobertČlen
Přidáno před 14 let
Rád bych viděl, jak to vypadá i v přepravní verzi. Škoda, že tam taková fotka není. :|
Robert a Hanka, Fokus + karavan Home-Car
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let
JO Kapr se mi moooc líbí, snad se dočkáme bližšího popisu a fotek jak to třeba vypadá uvnitř ve složeném stavu? Rozhodně nevypadá jako lehoučký karavan a ten favorit:^
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
JarekJarekNováček
Přidáno před 14 let
Plánek na výrobu Kapra vyšel před více jak 20-i léty v časopise Udělej si sám.
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let
A kdyby ho někdo takhle při zimním večeru našel... to by bylo co? Já bych určitě velmi rád nastudoval!d
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let
A dokonce jsem právě zjistil, že je o něm celá kniha od Tůmy a Cafourka - Obytný přívěs Kapr-1 z roku 1980 až budu mít volno skočím do knihovny:D
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 14 let
...tož se připojuji do zástupu nedočkavých, aj mne to zajímá a podle mne by to mělo vypadat nějak takto ? B)
Makarska Rivijera moj drugi dom
Upravil SteMi dne 18.01.2010 08:24, před 14 let
SteMi Připojili následující obrazek:
kapr.jpg Obrázek nebyl nalezen
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 14 let
Poslal jsem majiteli SZ s prosbou o další informace.B)
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

SteMi napsal:
...tož se připojuji do zástupu nedočkavých, aj mne to zajímá a podle mne by to mělo vypadat nějak takto ? B)


Přečtěte si můj článek - Jak jsem se stal karavanistou - a tam je popsána reakce "veřejnosti" na Kapra, když jsme přijeli 4. srpna 1984 poprve do kempu Přehrada v Mostkovicích = Plumlovská přehrada (2.8.1984 údělení SPZ). :r
PS: To je naprostá pravda
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 14 let
To jsem rád, že jsi toto vlákno objevil, v září bude opět sraz, tak budeme velmi rádi, když
se budeš účastnit. Jednak proto, že máš nebvyklý karavan, ale hlavně můžeš zájemcům
předat spoustu praktických rad a zkušeností a to my všechno-jak říká "mirek"-sosáme!
:^!M:^
DoskocilDoskocilČlen
Přidáno před 14 let
Přátelé, musím Vás zklamat, kapra prodávám velmi levně, jedině že by s ním nový majitel přijel (ještě není jistý),
kupuju přívěs TEC 500, je to náhlé (doufám že ne unáhlené) rozhodnutí, budou Vám muset stačit obrázky,
jedině, že by to někdo z Vás koupil do muzea, je po velké opravě (během předchozích tří let) a zateplení (právě kvůli Šikláku), přijedu asi (když řeknu asi, myslím tím určitě) tím větším. (1200 kg). :r
Upravil Doskocil dne 05.03.2010 14:42, před 14 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,026,011 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.26202 sekund | Průměrně za: 0.26202 (0) sekund | Dotazy: 133 | Použitá paměť: 2.23MB/4MB