Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karavany vlastní výroby-Zlaté české ručičky: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karavany vlastní výroby-Zlaté české ručičky

Poslední aktualizace před 7 let
SteMiSteMiČlen
Přidáno před 14 let
"Jj Stemi a ty nám vykládaj že už máš rád klídek"

Sákriš a ještě by to chtělo elektricky vyhřejvanej špacák ( ne křeslo prosím )...to by bylo k tomu klídku super :l
Makarska Rivijera moj drugi dom
Upravil SteMi dne 18.12.2009 08:21, před 14 let
batohbatohČlen
Přidáno před 14 let
mam elektricky vyhřejvaný postele ,a jsou nohy v teple
paja
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 14 let
Milý batohu, mám tomu rozumnět tak, že máš případný zájem o zapsání do našeho spolku?
Vyhřívané postele, to by se líbilo skoro každému, zejména nám starším! Ale pozor na kluky
z plzeňska, jsou sice dobří, ale rádi si dělají legraci-známe je..., ale rádi Tě mezi sebou uvidíme!:he
Lada a AlenaLada a AlenaČlen
Přidáno před 14 let
Mam el.potah sedačky do auta. Už ho cpu do postele ,to bude bahno!t
Láďa + Alena + vnučka Nikola , Karolínka,Viktorka
Me2dMe2dČlen
Přidáno před 14 let
Batohu, člověče rozepiš se trošku, jak jsi to udělal, jaký matroš, nebo nějaký origo výrobek, kdysi mi v posteli chytla vyhřívací dečka:o, nikdo tam naštěstí neležel
...jak říkám člověk něčím nemocen býti musí, neb by snad i zcvoknul, no ne?Me2d
Me2d+Me2dice+2 Medvíďata(12+9)+ český terier PARD + vw t4 california exclusive 5m 2.4d rychlík :-) Nezávislá pomoc při výběru osobního, dodávkového vozu. Richard Junger 777864931
M
merfanČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

vondracek napsal:
Milý batohu, ............ Ale pozor na kluky z plzeňska, jsou sice dobří, ale rádi si dělají legraci-známe je...........! :he


Vondráčku, Vondráčku - Zděndo, Zděndo :o Tak tohle jsem jako nečetl. :c My tady vodsud , samej vážnej kluk ! !M Led dostaneš do postele a šmytec :@:D:he:D!h
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 14 let
Vlasto, já věděl, že vystartuješ, to má být lichotka!! Ahooj!:g:he
harleyharleyČlen
Přidáno před 14 let
Já mám do postele v karavanu k nohám něco lepšího.A nežere to baterku.:i
Upravil harley dne 19.12.2009 11:30, před 14 let
jana a frantajana a frantaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

harley napsal:
Já mám do postele v karavanu k nohám něco lepšího.A nežere to baterku.:i


No jo ,ale zase ti to může sežrat masíčko.!g
harleyharleyČlen
Přidáno před 14 let
Kdybych měl ještě el.vyhřejvanou postel,tak bych se z ní už opravdu nehnul.Vždyť i ta troška zimního chladu má svoje kouzlo a k tomu našemu bydlíkaření přeci patří.:k
LefikLefikČlen
Přidáno před 14 let
Jeje, když Vás tady čtu, tak mě trochu mrzí, že jsem před léty prodal vlastnoručně předělanej na obytňák Škoda RTO lux.Ale asi jsem uďál dobře, páč bych ho v sučasné době všech poplatků asi neutáh. :)
M
merfanČlen
Přidáno před 14 let
Lefíku, taky jsem měl vlastnoručně předělanou pojízdnou poštu Škoda 706 RTO na obytňák. Rádi na to vzpomínáme, ale poplatky by byly ale nyní asi fakt hustý. Ten můj " bydlík " vážil 9 tun. :)
S
stepanČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

merfan napsal:
Lefíku, taky jsem měl vlastnoručně předělanou pojízdnou poštu Škoda 706 RTO na obytňák. Rádi na to vzpomínáme, ale poplatky by byly ale nyní asi fakt hustý. Ten můj " bydlík " vážil 9 tun. :)


... no jo to byl holt český "concorde" RTO-čko byl podle mě poslední opravdu hezký autobus :-)) (s motorem na správném místě :-)))
Upravil stepan dne 21.12.2009 09:42, před 14 let
LefikLefikČlen
Přidáno před 14 let
He, a vspomínáte na tu pérovou sedačku na místě řidiče, ráčna ruční brzda? 3x zatáhnout než se lanovody napnuly. Jo, RTO to byla krásná nadčasová věc pro tenkrát 20tiletýho kluka. Fňuk...
M
merfanČlen
Přidáno před 14 let
A k tomu všemu ten krásnej zvuk motoru, který po odsunutí nápovědy byl přístupný jako na ponku........ prostě balada:^
LefikLefikČlen
Přidáno před 14 let
Po odklopení nápovědy taky krásně hřál a voněl, žaluzie před chladičem, motorová brzda....
LukasLukasČlen
Přidáno před 14 let
Hmm...no tak já se taky hlásím. Ten, kdo nás zná, ví.....já jsem bydlíka koupil už hotovýho, ale je to domácí výroba ze začátku 90-tejch let, na podvozku Metalex, bubny a kola ze škodovky, kyvadlová hydraulická brzda......oprava interiéru.....
S pozdravem
Rapiďáci
Rapiďáci, tel: 725 707 636
M
madar12Nováček
Přidáno před 14 let
Ahoj všem dlouho jsem nic nepsal mám tu pár fotek pokračování stavby.Fotky jsou pořízeny než jsem to zazimoval u kamaráda ,aby to nevlhlohttp://madar12.rajce.idnes.cz/karavan_stavba_1/
S
stepanČlen
Přidáno před 14 let
... krásná práce ,ale popravdě, ač jsem taky kutil, bych se do toho v dnešní době nepouštěl....
držím palce a přeji hezký vánoce..
s.
Lada a AlenaLada a AlenaČlen
Přidáno před 14 let

Citovat

madar12 napsal:
Ahoj všem dlouho jsem nic nepsal mám tu pár fotek pokračování stavby.Fotky jsou pořízeny než jsem to zazimoval u kamaráda ,aby to nevlhlohttp://madar12.rajce.idnes.cz/karavan_stavba_1/


SmekámB):g
Láďa + Alena + vnučka Nikola , Karolínka,Viktorka
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,041,333 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22373 sekund | Průměrně za: 0.22373 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.24MB/2MB