Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Karavany vlastní výroby-Zlaté české ručičky: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Karavany vlastní výroby-Zlaté české ručičky

Poslední aktualizace před 7 let
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
íPo přečtení příspěvků v "Avia karavany" na mě jako balzám zapůsobilo, že není ještě
konec dobám ve kterých platil výrok "zlaté české ručičky" a že výsledky činností, kdy skoro
každý uměl všechno a když něco chtěl mít, tak si to musel udělat sám, nebo vzájemnou
výpomocí, můžeme stále obdivovat.
Sice jsem svůj karavánek vlastní výroby koupil, vlastnoručně za 4 měsíce práce uvnitř předě-
lal a zmodernizoval, ale stále obdivuji jeho stavitele-výrobce, který již v roce 1986 postavil
vozidlo, které je považováno každým za tovární výrobek a jen droboučké přehlédnutelné
detaily prozrazují omyl. Je v něm plyn.topení, rozvod 220/12 V, kotoučové brzdy, dvojitá podlaha
i rozvod vody. Ten jsem omezil jen na umývárnu, kterou jsem zvětšil a přidal chem.WC.
Jsem přesvědčen, že takových karavanů jezdí ještě hodně, sám jich dost potkávám a že
řada těch, kteří tyto stránky navštěvují podobná vozidla vlastní a užívají. Rád bych se
s nimi seznámil, abychom si byli radou, pomocí a skupinovou příslušností radost sdílející.
Nenechme to jen Aviákům, napište něco o svých miláčcích, bude-li nás dost založíme
spolek, nebude-li nikdo, alespoň jsem to ZKUSIL!:^!M
Upravil vondracek dne 14.10.2009 22:12, před 14 let
R
Richard AviatikČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj Vondráčku,
pěkná slova, napadlo mě, proč se rozdělovat, my Aviatici a majitelé obytných přívěsů dělaných svépomocí. My už spolek máme a bude i sraz. Myslím, že i bez Avči by jsi byl vítán:r
midlummidlumČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

vondracek napsal:
Po přečtení příspěvků v "Avia karavany" na mě jako balzám zapůsobilo, že není ještě
konec dobám ve kterých platil výrok "zlaté české ručičky" a že výsledky činností, kdy skoro
každý uměl všechno a když něco chtěl mít, tak si to musel udělat sám, nebo vzájemnou
výpomocí, můžeme stále obdivovat.
Sice jsem svůj karavánek vlastní výroby koupil, vlastnoručně za 4 měsíce práce uvnitř předě-
lal a zmodernizoval, ale stále obdivuji jeho stavitele-výrobce, který již v roce 1986 postavil
vozidlo, které je považováno každým za tovární výrobek a jen droboučké přehlédnutelné
detaily prozrazují omyl. Je v něm plyn.topení, rozvod 220/12 V, kotoučové brzdy, dvojitá podlaha
i rozvod vody. Ten jsem omezil jen na umývárnu, kterou jsem zvětšil a přidal chem.WC.
Jsem přesvědčen, že takových karavanů jezdí ještě hodně, sám jich dost potkávám a že
řada těch, kteří tyto stránky navštěvují podobná vozidla vlastní a užívají. Rád bych se
s nimi seznámil, abychom si byli radou, pomocí a skupinovou příslušností radost sdílející.
Nenechme to jen Aviákům, napište něco o svých miláčcích, bude-li nás dost založíme
spolek, nebude-li nikdo, alespoň jsem to ZKUSIL!:^!M


Skvělý nápad a hezký příspěvek-jako vždy od Tebe.:g
milan59milan59Člen
Přidáno před 15 let
Ahoj všichni.
Já to mám obráceně, mám postel na kolečkách továrenské výroby (skládací 1978) ale vypadá to jako zbastlené na koleně. Není to sice nic pro potěchu oka, ale funguje. Když jsem takhle večer poslouchal bubnování deště do střechy a ráno vyšel ven, rozhlédl se po stanařích (nic proti, také jsme jezdili pod stan) a viděl čerstvé strouhy okolo stanů a sedící osoby na bobku jak vykukují ze stanů, poopravil jsem si slova klasika:
Ať si kdo chce co chce říká, ať si matka slzy utírá, ke správnému muži patří karavan jako k velbloudovi hrby. A nezáleží na tom, zda je bydlík nový, či značně použitý.
Upravil tronic dne 03.07.2009 15:56, před 15 let
L
lesiČlen
Přidáno před 15 let
Ja mám tiež doma vlastnú výrobu a robili ho zlatý český ručičky už v roku 1978, na slovensku som druhý majiteľ. Síce som sa s ním už dosť aj narobil pri opravách a výmenách (má už svoje roky), ale verím, že s ním ešte zopár kilometríkov aj s mojou rodinkuo (tento rok asi aj so psom) spravíme. Síce po tých novších a krásnych pokukujem, ale som rád, že máme aj toto. Po tých skúsenostiach pri búrkach v Chorvátsku v stane je toto úplne o niečom inom. Teším sa i tento rok a príjemný pobyt prajem aj všetkým ostatným. Či v novom, či v starom. Či v kúpenom, či vo vlastne vyrobenom.:_
M
mirekČlen
Přidáno před 15 let
Ahoj Zděndo,
já samozřejmě tvůj nápad taky podpořím ,karavan doma dělaný mám ale to ví tady už každý od dob kdy jsem scháněl topení,které už taky mám připravené ale nezabudované času málo,a jestli nás aviatici vezmou k sobě tak klidně,jinak jak píšeš pánbů zaplat za ty zlaté české ručičiky i když si myslím že dneska už těch hodně zlatých ručiček točí volantem u pěkných kupovaných autíček ona doba se změnila dneska už se dá daleko věcí koupit a není už taková potřeba všechno vyrábět,ale na druhou stranu já se rád bavím s lidma kteří jsou podobně postižený jako já,je přece lepší se chlubit jak sem to vyřešil a vymyslel já,než se chlubit sice něčím možná i lepším ale seriovým.
Takže jestli je možnost hlásím se do klubu.
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
!M:heKonečně se začínáme vzpamatovávat-HURRRÁ!! Podle odhadu starých a zkušených nomádů
je nás tady zaregistrovaných stejných jako my alespoň 200-250! Mlčící většino, vzhůru, zvedněte
hlavy, mobilizace!!:o. Určitě klidně a rádi uvítáme i ty, kteří jezdí ve starších, menších karavanech
tovární výroby, protože už dávno na nich mnoho věcí předělali, dodělali, vylepšili a hlavně
toho všeho jsou aktéry zlatěvlastnoručními.
Vás všechny buditelsky povolávám k procitnutí!!!

P.S.To se týká i mladých kamarádů Stunika a Tomíčka, aby si nemysleli, že mají vystaráno!!
Rovněž tak Pepíka Šlechty!
Upravil vondracek dne 07.07.2009 14:33, před 15 let
TomicekTomicekČlen
Přidáno před 15 let
Sice si myslím že mám na karavanu vše originál ale máš pravdu že je postaršího data výroby. Tak se tímto také hlásíme do klubu "DODO".
R
Richard AviatikČlen
Přidáno před 15 let
Taky mě velice těší, kolik lidí má karavan vlastní výroby. Já bych nic sériového nechtěl, toto je daleko originálnější. Jsem zvědavý, kalik DODŮ se tady ještě najde. Jak Aviatiků, tak majitelů originálních přívěsů.
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
V Tvé laskavé pozvání na Aviatický sraz samozřejmě se zrychleným tepem doufám, rovněž
doufám, že nás bude více, spřátelení zlatých ručiček všech druhů 3x ZDAR!!:_
R
Richard AviatikČlen
Přidáno před 15 let
Moc se na Tebe a na vás všechny těším, snad mě za to ostatní Aviatici nebudou kamenovat:D. Pravděpodobně se bude konat někdy v září na Bolkově farmě, to bude sraz celého Avia-klubu, ale jestli chceš přijet 24-27.7. na sraz čtyř karavanů do Jižních Čech, jsi vítán a ostatní také.
JarekJarekNováček
Přidáno před 15 let
Ahoj,koupil jsem před pár léty malý karavan.Vlastně byla to pojízdná prodejna zhotovena firmou. Přes zimu jsem zlikvidoval police a udělal část nové podlahy.Na jaře pak odstranil starý nátěr a znovu celý přestříkal.Rovněž jsem smontoval nový nábytek a nainstaloval nové el.rozvody.Šlo to pomalu,chtěl jsem ho mít pěkný. Teď ten karavan na přespání stačí,ale po pár výjezdech začínám zvažovat o úpravě nábytku.Chci v tom karavanu totiž ještě převážet kola. Tím se hlasím do klubu DODO. :) Jarek
Upravil Jarek dne 08.07.2009 10:17, před 15 let
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
Jménem přípravného výboru, jehož jsem se jednohlasně zvolil předsedou, nebo raději
rovnou prezidentem Tě vítám do DODO!:g
josef slechtajosef slechtaČlen
Přidáno před 15 let
No pravda je ta, že mám karavan tovární výroby ale je už 27 let starý. Pravda je ta že je to jak se starým člověkem, je to opotřebované furt něco zlobí a musí se to opravit v nejhorším případě vyměnit. Každý rok na něm předělavám a opravuji . Je pravda že jsem v důchodě a že si s prací krátím kolikrát dlouhou chvíli. Ale kdybych byl mladší a měl dnešní zkušenosti, tak bych si radši připlatil a měl to bez problému. Protože v dnešním životě je problému dost. Takže se hlásím do DODO:) Josef.
M
mirekČlen
Přidáno před 15 let
Jarku ,dej bacha at nedopadneš jak já,pro samý vylepšování nemáš čas na ježdění,jak mě říká moje drahá polovička ,kutil domácí furt něco vylepšuju ale přiznám se ne vždycky se to povede a pak si řekneš ted končím a na příštím výjezdu zas přemýšlím co udělat, je to asi nemoc ani nevím jestli se to dá léčit,ale hlavně ať nás to všechno baví.
ještě jedna otázka na našeho pana presidenta Zděndu ,
je správně DODO to je pokud se nepletu dodělej doma,
nemělo být UDO uděláno doma:_
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
To je Mirku velesprávná připomínka, přiznám se, že jsem se konečně dozvěděl, co to DODO
vlastně může znamenat, přišel s tím Tomíček, považujme to zatím za pracovní název, který
ve vhodné době nahradíme něčím daleko honosnějším!:g
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let

Citovat

Richard Aviatik napsal:
Moc se na Tebe a na vás všechny těším, snad mě za to ostatní Aviatici nebudou kamenovat:D. Pravděpodobně se bude konat někdy v září na Bolkově farmě, to bude sraz celého Avia-klubu, ale jestli chceš přijet 24-27.7. na sraz čtyř karavanů do Jižních Čech, jsi vítán a ostatní také.


To bych moc chtěl, ale je to v datumovém střetu s Potlachem osady vych....., kam jsem
přihlášen a slíbil jsem to už vnoučatům, ale díky za pozvání. Tak jindy..:|
Upravil vondracek dne 09.07.2009 19:19, před 15 let
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
Seznam "nás" ":

1/ Zděnda Vondráček-prezident /už jsem se zvolil!/ XX/Richard Aviatik-chargé d´affaires
spřátelené mocnosti
2/ Vorel - kolega
3/ lesi - kolega
4/ Mirek - kolega
5/ Tomíček - kolega
6/ Jarek -kolega
7/ Josef Šlechta - kolega
8/ Smusta - kolega
9/ Dlesek - kolega
10/Harleyy-kolega
11/Stemi-kolega a spolutramp v době bronzové!
12/Jana a Franta-kolegové a znalci ostropestřce!
13/Petr V-kolega
14/Stunik-kolega znalec léčivek
15/Merkur-kolega
16/Sisatej-kolega
17/Madar12-kolega
18/Me2d-kolega a budoucí zmocněnec pro podsekci
19/Zdenekgr-nový kolega
20/Ivos-nový kolega
21/Tony-nový kolega
22/ Lukas-nový kolega
Upravil vondracek dne 23.12.2009 18:07, před 14 let
vondracekvondracekČlen
Přidáno před 15 let
Tak kluci a děvčata- DO TOHO!! Nějak nepřibýváme..:v
smustasmustaČlen
Přidáno před 15 let
No já bych se také nesměle přihlásil. I když jsem z odnože aviatiků, tak na mém autě je tovární jen podvozek a to po těch letech už také ne stoprocentně. Jsem sice proti prezidentovi ještě jogurt, ale už dost pamatuji(zatím).Takže pokud klub DODO tak jsem váš.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,043,342 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.22295 sekund | Průměrně za: 0.22295 (0) sekund | Dotazy: 131 | Použitá paměť: 2.2MB/2MB