Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Jaké lepidlo na lištu karavanu: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Jaké lepidlo na lištu karavanu

Poslední aktualizace před 7 let
D
DZIZIČlen
Přidáno před 8 let
Chlapi neblbněte mu hlavu věcma, které vám někdo doporučil, ta oprava se dělá na minimálně dalších 10 let a jediné co funguje je Terostat např 2759 většina ostatních věcí má po letech problém, toto je místo které se stále pohybuje (jízda, smršťování teplotou...) a vše ostatní po pár lrtech vykazuje vzlínání.
Pokud je dřevo u šroubků zahnilé, pomohlo mi často - vysušit do kařdé dírky postupně vystříkat jednu tubu levnějšího vteřinového lepidla, strčit párátko, naposledy vystříknout a věřit, že se v okolí ta shnilotina zpetrifikovala, pokud ano dalších 15 let to vydrží. Šroubky koupit nerez.
B
bob7373Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

Discoverfun napsal:

Narzdar, na takovehle lepeni se u nas v nemecku pouziva - Sikaflex 221 bily, ktery tesni a zaroven lepi, je v kartusich a da se koupit v campingovem
prislusenstvi, ja s nim lepim vsechno co je zvenci na karoserii ob. vozu , Serv. klapky, stresni okna pripojovou dosu na proud, nalejvaci hrdlo na
pitnou vodu atd, a u nas je povoleno s tim i lepit zvysene strechy bez dalsiho prisroubovani,da se prelakovat, kartuse stoji zhruba 250 czk a kdyz se
do trysky zasroubuje po pouziti sroubek do dreva, vydrzi zbytek nejmin rok, ja mam tubu porad ve voze pro vsechny pripady !

s pozdravem, Honza, Discoverfun,Erlangen

Jo, u Vás v Německu se to používá, to jsem poznal. Normální člověk to ale nepoužije, páč to hlavně perfektně lepí. Můj karavan tam u Vás opravovali tímhle způsobem, tam kde toto zřejmě neodborně použili to moc netěsnilo ale perfektně lepilo. Při sundávání lišt, které jsou 50x50, bohužel zaoblené vypouštím občas čůrky vody.. Tam, kde to u Vás neopravovali jdou lišty sundat normálně. No, dál to komentovat nebudu.
Podle mě je vždycky potřeba opravovat tak, aby se to dalo normálně rozdělat.
cipisekcipisekČlen
Přidáno před 7 let
Hlavně ne polueretan. Ten se dá odstranit jedině nožem a nedrží na gumě.
hasta la luego
B
bob7373Člen
Přidáno před 7 let

Citovat

Discoverfun napsal:

Narzdar, na takovehle lepeni se u nas v nemecku pouziva - Sikaflex 221 bily, ktery tesni a zaroven lepi, je v kartusich a da se koupit v campingovem
prislusenstvi, ja s nim lepim vsechno co je zvenci na karoserii ob. vozu , Serv. klapky, stresni okna pripojovou dosu na proud, nalejvaci hrdlo na
pitnou vodu atd, a u nas je povoleno s tim i lepit zvysene strechy bez dalsiho prisroubovani,da se prelakovat, kartuse stoji zhruba 250 czk a kdyz se
do trysky zasroubuje po pouziti sroubek do dreva, vydrzi zbytek nejmin rok, ja mam tubu porad ve voze pro vsechny pripady !

s pozdravem, Honza, Discoverfun,Erlangen

Tak to je mi teď jasné, proč tak zuřím, mám v Německu opravený CI , samozřejmě zateklé, při rozdělávání z toho občas vyteče voda - lišty 5x5cm, které už nikde nekoupím. Byla použita kombinace 221 a trochu 2759, možná se to dobře dělalo, určitě spoje vypadají líp, ale rozdělat to bez poškození je porod. Drží to neskutečně, kmitavá pilka s upravenou hranou nabroušená špachtle, šrouby shnilé, které nejdou vyšroubovat. Ten germán co to opravoval by to měl i rozdělat. To co dělali Italové rozdělat vcelku jde. 221 byla na mém autě použita originál pod lišty pouze u lišt na umělé hmotě u alkovny. Pro sebe použiju pod lišty na boudu pouze 2759 - rada od zdejších členů.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,827,872 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.16274 sekund | Průměrně za: 0.16274 (0) sekund | Dotazy: 66 | Použitá paměť: 1.77MB/2MB