Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 dálnice v Srbsku: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

dálnice v Srbsku

Poslední aktualizace před 6 let
V
VojtechHoNováček
Přidáno před 8 let
ahoj jsem v Řecku dojel jsem přes Rumunsko a Bulharsko, ale cesta nic moc.. Zvažuju zpáteční cestu přes Srbsko, konkrétně dálnice A4 a pak A1. Nevíte někdo jestli je to dobře průjezdný? Říkali mi kamarádi, že tam stojí dlouho na mýtných branách.. to byl důvod proč jsem jel přes Rumunsko ale nebyl to dorej nápad dik vojta
P
petakČlen
Přidáno před 8 let
Jezdím do BG přes Srbsko po dálnici, nudná cesta, ale rychlá, loni při cestě zpět jsem stál jen na srbsko maďarských hranicích, asi hodinu.
mengic333mengic333Člen
Přidáno před 8 let
Mozem potvrdit. Dialnice v pohode, daj pozor na dobre znacky benziniek. Jo, a wc na pumpach je bieda. Madari najviac kontrolovali pri vjazde zo Srbska , ale pol hodky a bol som prec. !y
54!y+45!f+24!u+17!l
M
mariaČlen
Přidáno před 8 let
to Vojtech Ho: Chystám se za dva týdny Ro, Bg. V čem byl přes Rumuny problém? Kudy jste jeli? Dík
V
VojtechHoNováček
Přidáno před 8 let
Díky za dobré zprávy. Abych odpověděl.. Jel jsem Linz Vídeň Budapešť Szeged Arad sjezd na Lugoj.. Do tý doby perfektní. Pak na Turnu Severin, dále na Maglavit Vidim Montana Sofie přechod Kulata pak už zase perfektní Tesaloniky Noe Maudanie pak jenom kousek na Chalkidicki. Nejhorší bylo Bulharsko..pomalé, špatné cesty v Sofii, kde spojili tři dálnice do jednoho staveniště..šílená kolona, milion kamionů, zdržení asi dvě hodiny.
Vojta
M
mariaČlen
Přidáno před 8 let
díky, ale je to kolem Dunaje krásný
V
VojtechHoNováček
Přidáno před 8 let
je je to zážitek ,ale jednou mi to stačilo jako řidič musíš koukat na cestu abys nevěl do díry. mimochodem most stojí přes dunaj 6E stál jdem tam asi. hodinu je to hranice
P
PeterSČlen
Přidáno před 6 let
Som 60+ a ZTP. Každoročne chodíme do GRE cez dialnice Srbska, ktoré je možnosť vybaviť si pre ZTP bezplatne.
1. Má niekto skúsenosti s vybavovaním magnetickej karty? Zlacní to dopravu a
2. možno aj ušetrí čas, kedže predpokladám, že na mítniciach idú s magnet. kartou vo zvláštnom/pravom pruhu ENP Je to tak?

Automatické sloučení 19.04.2018 10:50:
Opravujem info pre ZTP:
Pre cudzozemných ZTP dialnice v SRBSKU nie sú bezplatné. Free len pre domácich ZTP.
Dostal som chybnú info od korisnickicentar@putevi-srbije.rs
Ospravedlňujem sa.
Upravil PeterS dne 19.04.2018 10:50, před 6 let
zemanekpetrzemanekpetrČlen
Přidáno před 6 let
Vojto,není nad vlastní zkušenost.Taky jsem jezdil na jih srbskou dálnicí a do Turecka jsem si na doporučenì z C24 "zkrátil" cestu přes BG.Nikdy více. Zpět už jsem jel přes GR a srbskou dálnici.Šťastnou cestu.Ale jak se řìká "Nikdy nevstoupíš do stejné řeky".
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: VojtechHo, petak, mengic333, maria, PeterS, zemanekpetr

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,673,854 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.21919 sekund | Průměrně za: 0.21919 (0) sekund | Dotazy: 84 | Použitá paměť: 1.87MB/2MB