Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Domácí pekárna VS měnič: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Domácí pekárna VS měnič

Poslední aktualizace před 8 let
P
petakČlen
Přidáno před 8 let
Tak bohužel to jsem nedělal já, ale PetrK ze Šumperka, já šel tou cestou měniče
a ta je pro mě velmi neúspěšná. Zavolej Karlovi Prokopovi, on Ti řekne jak se to dá nejlíp
udělat a pak teprve začni předělávat. Já to prvně udělal podle svého a pak teprve
volal Karlovi a to byla velká chyba.
madmax1200madmax1200Člen
Přidáno před 8 let
otazka,ktera cesta je rozumnejsi.Mam spatne zkusenosti s renovaci starsi klimatizace,ale s ohledem na naklady spojene s nakupem menice sinus 3000w,kdy zacinam nekde na 16 tacech mne lepe vychazi klima motorova (kompresorova)....nehlede k tomu,ze k motorum mam mnohem blize nez k elektrice.Nespecham na to.Resim to kvuli ctyrnohym obranarum.Tzn.ze pokud to zvladnu do pristi sezony,budu spoklojen.Tu prestvabu na silnejsi altik jsem stejne chtel a jak jsem koukal na tve fotky,tak jen dobre,protoze mam alespon hotovou pripravu na zdvojenou remenici,ktera vypada 2x 6tidrazkova.Takze altik i vodni pumpa hotova ,nehlede k tomu,ze jsem si uz rovnou pri teto vymene udelal rozvody.Tak nejak si mne nacnul,ze se dam zrejme tvoji cestou,protoze ani ja nemam k menicum duveru.
Fiat Hobby 600 2.5TD,Opel Arena 2.5D,Renault Trafic 2.1D,MB W 124 2.5D,Fiat Ducato 230 2.8D ..... neni nad stare dehtové astmatiky :-P
Karel ProkopKarel ProkopČlen
Přidáno před 8 let
petak: :^
P
petakČlen
Přidáno před 8 let
madmax - to jsem nedělal já, to nejsou moje fotky to je PetrK, já jsem se ho na to jen ptal,
protože má taky zapojenou klimu přes měnič. Má ji puštěnou na 600 W a nestačí vychladit
auto, tak proto montoval motorovou, dělal si to sám a je nadmíru spokojený.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Tommy, floridan79, Karel Prokop, Me2d, sipadan, Zdenek a Alena, Vasu, hombredavid, madmax1200, petak

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,725,161 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.12446 sekund | Průměrně za: 0.12446 (0) sekund | Dotazy: 65 | Použitá paměť: 1.75MB/4MB