Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Cesta do Řecka: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Cesta do Řecka

Poslední aktualizace před 5 let
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
Koukal jsem se na tabuli s cenama přímo na mostě na Google mapy a je tam cena 12,90.
Tak nevim. Jsem z tono nějaký zmatený. Asi to rozlousknu až v červnu přímo na místě. :D
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 7 let
Tu su aktualne ceny na most Rio/Antirio: http://www.gefyra.gr/en/prices/Aplh-D...-Dieleush/
a tu su ceny trajektu: http://www.patrasinfo.com/rio-antirri...o-by-ship/
Nepozeraj sa na stare snimky z Googlu!
Miloš
tektronictektronicČlen
Přidáno před 7 let
Miloš :g
Marco Polo
R
RoomsterČlen
Přidáno před 7 let
My letos s karavanem do Albánie, kde je plno míst na divoko a poté do GR na divoko na výběžek před Igoumenitsa a zase zpět do Albánie. Již několikrát jsme byli v Albánii, je to super a upozorňuji bezpečněji jak u nás. V GR několikrát na divoko na Sithonii - Orange plage (se stanem) a před Toroni totéž, všude plno karavanů, nikdy jsme neměli žádný problém, nikdo si nás nevšímal. Už se těšíme jak na národní parky v ČH a Albánii, tak k moři. Jedeme ke konci července na 25 dní, tak třeba se někde potkáme. :):)
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Tak jste už někdo v Řecku????
!z!)Smile
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
Jááááááá !!!! Duchem už teď a tělesně 10.6. :D
P
paragČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jarda Borek napsal:

Tak jste už někdo v Řecku????


My jsme již 20 dní,nyní momentálně na Peloponés u města Githia.Sluníčko,kolem 25st.a voda svěží-20-21st.Návrat domů koncem června.
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Tak si to tam užívejte. My začínáme již brzo na Sithonii, Epirius, Pelopones, a na konci srpna domu.

Automatické sloučení 24.05.2017 22:33:
Nejste někdo na Sithonii??? Tam budu v červnu začínat.
!z!)Smile
Upravil Jarda Borek dne 24.05.2017 21:33, před 7 let
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 7 let
Dnes jsme přijeli do Řecka oblast hory Zagorie, vše bez problémů žádné fronty a na OP včetně dětí.
L
LakyČlen
Přidáno před 7 let
Doporučte místo na Lefkadě na divoko.
Žijeme jen jednou.
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Máte někdo čerstvé info jak vypadá cesta do GR. Nové úseky dálnic atd.?
!z!)Smile
T
TompetrČlen
Přidáno před 7 let

Citovat

Jarda Borek napsal:

Máte někdo čerstvé info jak vypadá cesta do GR. Nové úseky dálnic atd.?


doporučuji sledovat forum Řecko autem http://diskuze.recko-autem.cz/viewtop...175#p22175
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Ano znám sleduji myslel jsem ted osobně kdo jel.
!z!)Smile
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
Dnes jsme dorazili do Řecka a momentálně jsme na Olympské riviéře. Cesta úplně v pohodě, žádné čekání. Nejdelší zdržení bylo v Bělehradě, kde byla zácpa a na GR - MK hranicích cca 15 min. Upozorňuji že jsme vyjížděli v pátek ráno z Prahy. Silnice se oproti loňsku nezměnila prakticky vůbec. V MK objížďka před tunelem za Stobi jinak vše v pohodě. Přes den bylo 30 stupňů a teď je 22. Teplota moře nic moc - asi 2 cm.
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Dík za odpověd užívejte už se těším .

Automatické sloučení 14.06.2017 08:07:
Tak jsem mluvil s kamarádkou dojela včera do Řecka stojí mezi Kavalou a Asprovaltou. Cesta v pohodě. Jela ze Segedu přes Rumunsko a Bulharsko Temešvár -Calafat, Vidin přes most a na Sofii a do Gr.
!z!)Smile
Upravil Jarda Borek dne 14.06.2017 07:07, před 7 let
StandaOpaStandaOpaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj všem,
zdravíme ze Sithonie.Jeli jsme z Opavy v neděli 10.6. ,prespali kemp Dunav Bělehrad,
v pondělí večer na Sithonii. Cesta v pohodě. Čekali jsme 40 min.v Horgos, jinak 15 -25 min.
Dálnice v některých úsecích pro obytku nic moc,
děravé.
Sythonie poprvé, nádhera.
Děkuji všem na fóru za informace, z kterých jsme zde čerpali, zvláště jeden člen poskytl další soukrome zkušenosti.
Postupně objizdime dokola.Bylo 30 st.dnes ochlazení 24 :^ale super. Moře stale na 2 cm.

Automatické sloučení 16.06.2017 14:16:
Ahoj všem,
zdravíme ze Sithonie.Jeli jsme z Opavy v neděli 10.6. ,prespali kemp Dunav Bělehrad,
v pondělí večer na Sithonii. Cesta v pohodě. Čekali jsme 40 min.v Horgos, jinak 15 -25 min.
Dálnice v některých úsecích pro obytku nic moc,
děravé.
Sythonie poprvé, nádhera.
Děkuji všem na fóru za informace, z kterých jsme zde čerpali, zvláště jeden člen poskytl další soukrome zkušenosti.
Postupně objizdime dokola.Bylo 30 st.dnes ochlazení 24 :^ale super. Moře stale na 2 cm.
Standa
Upravil StandaOpa dne 16.06.2017 13:16, před 7 let
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 7 let
Skúste na Sithonií aj kemp Paradisos.
40.025363, 24.017046
A pokiaľ tam pôjdete, tak pozdravujete Janisa a Evku...(česko-grécky pár, sú tam celé leto)
https://www.google.sk/maps/@40.026859...3456?hl=sk
Miloš
Kofa72Kofa72Nováček
Přidáno před 7 let
Zdravím a také podávám informací z cesty do Řecka. Vyrazil jsem ve středu s karavanem směr Chalkidiki. Komplikovala to trochu 4 hodinová fronta na hranici Hu-Srb v 5h. ráno ve čtvrtek. Potom v Srbsku kousek za Velika Plana na mě troubil nějaký motorista ,že mám něco s kolem. Zastavil jsem, nic jsem neviděl tak chci jet dál, ale on zastavil taky a trval na tom svém. Tak jsem ještě nastartoval, vytočil kolo do strany a když jsem se vrátil ke kolu, vidím jak si klečící chlap u kola nenápadně zasouvá do ponožky na noze nějaký sprej. Skočil jsem do auta a odpal pryč... Na benzínce jsem potom všechno zkontroloval. Zjistil jsem, že mi něčím ten magor postříkal kolo zevnitř i s brzdou.. Tak jsem ten sajrajt pořádně vytřel. Dál bylo už vše v pohodě a ve čtvrtek jsem byl v cíli.
Knaus 450
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
Aktuální cena přejezdu mostu Rio/ Antirio na Pelopones soupravy auto + karavan 20 € a trajekt 16€.
P
paragČlen
Přidáno před 7 let
Včera návrat z GR,na Srbsko Maďarské hranici směr GR asi tak 50 aut.Nás zkontrolovali jako za komunistů,prolezli celé auto a všechny skříňky chtěli otevřít.Byli jsme tam asi 15 min.ještě že před námi byli jen 2 Srbové s osobákem.Pokud to tak dělali i na opačné straně, tak to bylo min.na 5hodin a více.
Bylo to asi ve 14hod.
Ahoj Jarda a ať nečekáte dlouho!!!
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,031,671 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30600 sekund | Průměrně za: 0.306 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.24MB/4MB