Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Cesta do Řecka: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Cesta do Řecka

Poslední aktualizace před 5 let
PepiPepiČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, jsem týden v Řecku,malé info po cestě,Maďarsko,Srbsko, Makedonie, Řecko - Korfu. Auto viz.avatar,Maďarsko dálniční známka jednoznačně D2. Pohonné hmoty Srbsko 30,-kč/litr, MN 22,-kč/litr,Řecko 30,-kč/litr. Poplatky Srbsko cca 20euro polatky snížili na polovinu, Řecko kategorie 2 kromě dvou mýtnic,před Igoumenitsou auto vyšší než 2,70 kategorie 3. Trajekt Korfu auto 26 euro obytka 36 euro osoba 7 euro. Celá cesta v pohodě. Šťastnou cestu pepa :_
LiberdaciLiberdaciČlen
Přidáno před 8 let
Díky za užitečné informace, přejeme klidnou dovolenou:_
Každá chvíle je ta pravá
rimidavlrimidavlČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Pepi napsal:

Ahoj, jsem týden v Řecku,malé info po cestě,Maďarsko,Srbsko, Makedonie, Řecko - Korfu. Auto viz.avatar,Maďarsko dálniční známka jednoznačně D2. Pohonné hmoty Srbsko 30,-kč/litr, MN 22,-kč/litr,Řecko 30,-kč/litr. Poplatky Srbsko cca 20euro polatky snížili na polovinu, Řecko kategorie 2 kromě dvou mýtnic,před Igoumenitsou auto vyšší než 2,70 kategorie 3. Trajekt Korfu auto 26 euro obytka 36 euro osoba 7 euro. Celá cesta v pohodě. Šťastnou cestu pepa :_


Poplatky v Srbsku jsou nižší již několik let, hlavně si dejte na mýtnicích pozor na zařazení do II.kategorie. V při vydávání lístku Vám automat vydá lístek pro III.kategorii, na to je nutné hned při odevzdání lístku na mýtnici upozornit obsluhu, že jste kategotie II. Obsluha musí ručně opravit kategorii, chvilku to trvá, ale vyplatí se to. Šťastnou cestu všem.
KofakKofakNováček
Přidáno před 8 let
Ahoj z Řecka..Cesta klidná a žádný problém sem nepotkal..Hranice v normálu jako každý rok..Cena nafty na hranicích Makedoni Řecko 0.85€.Hned za čárou tři tábory ale v klidu..Na mýtných poplatcích nás automaticky při placení dávala obsluha do kategorie číslo II..Jsem tu víc jak týden a naprostá pohoda..PS.free kempování na Nikitou za křižovatkou na prostřední zub je oplocený a zákaz obytným autem..Jinak vše normální jako každý rok..Voda již příjemná a teplo..Kdo se chystá sem přeji příjemnou dovolenou..
A
albertČlen
Přidáno před 8 let
Čau,můžete ještě někdo potvrdit nebo vyvrátit že s pláži za nikiti je konec.dik
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 8 let
Obrovská tragédia: V Srbsku havaroval autobus s dovolenkármi, päť mŕtvych Slovákov! Vracali sa z dovolenky na Korfu.

Preto všetci čo sa chystáte na dovolenku, ponáhľajte sa pomaly! Je lepšie prísť neskôr ako nikdy!

Úprimnú sústrasť!
Miloš
T
TompetrČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Kofak napsal:

Ahoj z Řecka..Cesta klidná a žádný problém sem nepotkal..Hranice v normálu jako každý rok..Cena nafty na hranicích Makedoni Řecko 0.85€.Hned za čárou tři tábory ale v klidu..Na mýtných poplatcích nás automaticky při placení dávala obsluha do kategorie číslo II..Jsem tu víc jak týden a naprostá pohoda..PS.free kempování na Nikitou za křižovatkou na prostřední zub je oplocený a zákaz obytným autem..Jinak vše normální jako každý rok..Voda již příjemná a teplo..Kdo se chystá sem přeji příjemnou dovolenou..


Ahoj,
to jako oplotili celou pláž, nebo jen to místo na konci pláže, kde se obvykle stává?
Plánovali jsme, že tam začneme naši letošní cestu Řeckem, ale to je trochu čára přes rozpočet....
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
Dasa a JirkaDasa a JirkaČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj Pepi,
jak to vypadá na Korfu se stáním ? Láká nás tam zastavit cestou z Řecka do Albánie, až se budeme vracet. Dík
Jirka
Jirka, Dáša a Klaudie, minipes Týna
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj 17.6.večer jsem vyrazil do Gr v sobotu dorazil cesta v naproste pohode hu Srbsko Makedoni Gr. Po b3žencî h ani památky, Pro ty cojezdi jako my free tak pláz u Nikiti zrušená jen na koupáni celá plaz oplocena deštnîky. Tak jsme na Azapicu bea h wifi občas v hospodě . Nebojte se cesta v naprostě pohodě
!z!)Smile
pnoepnoeČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, zajímala by mne spíše cesta na zpět. Jaké jsou čekací doby na hranici s HU a ostatních.
Děkuji za příspěvek.
Michal
LMC Breezer 714G Black Edition
KofakKofakNováček
Přidáno před 8 let

Citovat

Tompetr napsal:

Citovat

Kofak napsal:

Ahoj z Řecka..Cesta klidná a žádný problém sem nepotkal..Hranice v normálu jako každý rok..Cena nafty na hranicích Makedoni Řecko 0.85€.Hned za čárou tři tábory ale v klidu..Na mýtných poplatcích nás automaticky při placení dávala obsluha do kategorie číslo II..Jsem tu víc jak týden a naprostá pohoda..PS.free kempování na Nikitou za křižovatkou na prostřední zub je oplocený a zákaz obytným autem..Jinak vše normální jako každý rok..Voda již příjemná a teplo..Kdo se chystá sem přeji příjemnou dovolenou..


Ahoj,
to jako oplotili celou pláž, nebo jen to místo na konci pláže, kde se obvykle stává?
Plánovali jsme, že tam začneme naši letošní cestu Řeckem, ale to je trochu čára přes rozpočet....



Ahoj..Je to oplocený plotem od cesty a někdo tam nafrkal deštníky..Je tam při vězdu značka zákaz kempování..Přijde mě to jak soukromá pláž..Nestojí tam žádný karavan..Včera sem jel okolo při přejezdu na Kavalu a žádná změna..Taky to beru jako první zastávku,vypadá to tam na konečnou pro karavany..
T
TompetrČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,
díky za informace.
Taky chceme letos směrem na Kavalu. Jedete po kempech nebo máte nějaká místa, kde se dá na divoko? Já zatím jen sjíždím mapy a dělám si tečky, koupání... možná na noc... kemp...
Jaká je momentálně v Řecku nálada? Nějaká viditelná změna proti loňsku (minulosti)?
Za týden vyrážíme a napětí stoupá :-)
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
F
ferdasanČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím-vrátili jsme se v pátek,nejdelší čekání bylo na SRB-HU asi 10 minut a ani jsem na celní neotvíral auto.Ale sezona teprve začíná.Tak rychle jsme ještě na HU nebyli odbaveni.Nálada v GR pohodavá.Běženci 0 ,před Evzony prováděly uklid bývalého tábora buldozerem.
KofakKofakNováček
Přidáno před 8 let

Citovat

Tompetr napsal:

Ahoj,
díky za informace.
Taky chceme letos směrem na Kavalu. Jedete po kempech nebo máte nějaká místa, kde se dá na divoko? Já zatím jen sjíždím mapy a dělám si tečky, koupání... možná na noc... kemp...
Jaká je momentálně v Řecku nálada? Nějaká viditelná změna proti loňsku (minulosti)?
Za týden vyrážíme a napětí stoupá :-)


Je tady klid a žádný změny či nálady sem nepostřehl..Možná bych řekl že je tady méně karavanů než jiný rok ale třeba mě to jen příjde..Jsem tu jen na divoko a zatím sem neměl žádný problém.Když pozoruji Bulhary či Turky s karavanama jak si kempují a stolují u auta a policie jen projíždí,tak to tady zatím moc neřeší..Dobrá pláž na parkování je u Saranta a když nejsou vlny tak čistý moře..Když pojedeš na Kavalu podél moře,tak na volný stání je tady toho opravdu mraky..Není se čeho opravdu obávat.
T
TompetrČlen
Přidáno před 8 let
Díky za super zprávy!
Přeju super zážitky.
Všude dobře, tak co doma?

www.mahari.cz - Indické nástěnné dekorace
P
Pepek namornikČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, pokud jedete na divoko do GR, co má význam brát: kola, skutr, gumák s motorem? Dík za názory, Pepik.
My jsme především námořníci, takže to na suchu moc neumíme... No, za těch 6 let a 70.000 km po Evropě už docela jo... !)
Jarda BorekJarda BorekČlen
Přidáno před 7 let
Určitě ber vše co uvezeš . Není problém pouze pokud máš větší gumák na vleku tak musíč najít místo kde ho spustit do vody.
!z!)Smile
B
bandogNováček
Přidáno před 7 let

Citovat

Jarda Borek napsal:

Určitě ber vše co uvezeš . Není problém pouze pokud máš větší gumák na vleku tak musíč najít místo kde ho spustit do vody.


Ahoj,když mluvíte o gumáku,je potřeba VMP na moře, nebo to v Řecku nikdo neřeší.Letos jem pořídil gumák 3,3m a motor 5HP .Dík
V
vladkamarekČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj chtěl bych se zeptat jezdíte do Řecka jen s OP nebo berete PAS pro Srbsko a FYROM (Makedonii)?
T
Tomik KraluČlen
Přidáno před 7 let
My jezdíme pouze s OP.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,671,026 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.24657 sekund | Průměrně za: 0.24657 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.31MB/2MB