Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Camping Adria Ankaran Slovinsko: INFORMACE PRO CESTOVÁNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Camping Adria Ankaran Slovinsko

Poslední aktualizace před 6 let
B
BurnsČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj,

nebyl jste někdo v tomhle kempu? Zázemí, moře, ceny atd.

Díky
RudyHRudyHČlen
Přidáno před 8 let
Ahoj, nebyli jsme tam, ale co se lze dočíst tady http://www.euroca.../?l=region tak bychom to velmi zvažovali......
V
VerkoČlen
Přidáno před 6 let
Ahojte. Tento kemp nas celkom zaujal. Ma niekto blizsie info? Treba na jul-august rezervaciu? Dakujem za info
J
jirka zdenaNováček
Přidáno před 6 let
Ahoj, byl jsem tam asi před pěti lety a nebyl jsem moc spokojený. Pláž byla špinavá a výhled na ropnou rafinerii do Koperu nebyl taky nic moc. Jezdíme na kole a jediná cesta mimo Koper byla směrem do Itálie podél pobřeží což bylo hezké i koupání v zátokách stálo za to, ale to je asi tak vše. Pokud používáte sprchy a sociálky, tak při známce od jedné do pěti bych dal čtyrku. Výlet auten do Piranu bych zase doporučil. Co se týče Slovinska a kempů u moře tak jsem nenašel žádný, který by mi vyhovoval.
L
LakyČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

RudyH napsal:

Ahoj, nebyli jsme tam, ale co se lze dočíst tady http://www.euroca.../?l=region tak bychom to velmi zvažovali......




Málo informací o kempu ,ceník jen toto
Orientační cena 35.10 EUR - ale nevíš za co fotky nic naříkajíc , jen na Guglu nějaké jsou , velký areál se stromy ale stát u vody na dohled asi těžko.Atrakcí tam bude dost bovling, restaurace atd.Můj šálek kávy to není ,pokud nestojím u vody nebo v ní .
Žijeme jen jednou.
HarviciHarviciČlen
Přidáno před 6 let

Citovat

Burns napsal:

Ahoj,

nebyl jste někdo v tomhle kempu? Zázemí, moře, ceny atd.

Díky


Doporučuji Kemp Lucija v Portoroži. Nechá se stát i naproti na stpl v Marině.
PipPipČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, byli jsme tam loni začátkem srpna. Jeli jsme na blind...a bylo narváno. Je to borový hájek rozdělený na parcely s číslem, takže jde reservovat. Pak je tam ještě plácek pro obytňáky, víceméně bez ladu a skladu...a tam jsme se nakonec chytli. Parcely přímo u moře jsou tam též, ale mám pocit, že je mají zabrané místňáci na celou sezónu. Jinak kemp jako takový je v pořádku. Sociálek je tam několik a kapacitně bez problémů. Je tam obchůdek, bufet restaurace a bar s živou hudbou. Vzhledem k tomu, že čistota moře není žádný šlágr, tak bazén s mořskou vodou je na místě. Nad kempem je větší supermarket a několik celkem slušných restaurací za příznivé ceny. Jinak lokálci jsou velmi přátelští a to byl další důvod proč se nám tam líbilo...
Filip + paní Thajková a MB Viano Fun
Ro-MiRo-MiČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, my jsme byli koncem června, bez žádné registrace. Místa bylo dost. Je to poměrně velký kemp. Sprchy a záchody takový průměr. Dobrá vybavenost kempu, obchod, bazen, nějaké dětské nafukovací hrady, možno využít krytého bazénu a sauny, avšak za peníze. S ACSI kartou jsme myslím platili za 2 dospělé a dítě do 20ti EUR, přesně si už nepamatuji. V moři jsou chaluhy, ale kdo není náročný, tak mu to nevadí. Jinak moře bylo čisté a teplé. Hezký výlet do Koperu a celkově všichni v kempu přátelští. Určitě zařadím na seznam kempů, kam se v budoucnu zase vrátim.
Romča + Míra + Kubík pes Márty a Raf, Rimor Europeo 98
Mirek a JirinkaMirek a JirinkaČlen
Přidáno před 6 let
1-den + 1-dna * 50+, Fiat Ducato 2,5D-Frankia (1994),člun ADVENTURE Fotky s našich cest jsou na http://tvsat.rajc...
hamonyhamonyČlen
Přidáno před 6 let
Ahoj, byli jsem tam pred par dnama, mimo sezonu fajn stani, ale v sezone nevim, to more neni zadna slava. Me treba ten pristav nevadil, pozoroval jsem ten cvrkot, ale v lete bych tam byt nechtel. Maji slusny wellness.
V
VerkoČlen
Přidáno před 6 let
Dakujeme za info. Este je dost casu na vymyslanie dovolenky :^
P
Petra a JirkaNováček
Přidáno před 6 let
Dobry den, kemp je moc hezky. Cisto, restaurace, obchod... More a plaz ovsem nic moc, jak uz je napsano vyse. V kempu je ale bazen se slanou vodou a ten more trosicku vynahradi...
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Uživatelé, kteří se účastnili diskuse: Burns, RudyH, Petra a Jirka, hamony, Verko, Harvici, Pip, Ro-Mi, Mirek a Jirinka, Laky, jirka zdena

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,027,949 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.19253 sekund | Průměrně za: 0.19253 (0) sekund | Dotazy: 100 | Použitá paměť: 1.99MB/4MB