Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 přestavba na N1/M1 obytné: TECHNIKA - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

přestavba na N1/M1 obytné

Poslední aktualizace před 5 let
quadtrerosquadtrerosČlen
Přidáno před 8 let
Zdravím,je tu někdo, kdo dokáže udělat přestavbu N1 dodávky na N1 nebo M1 obytný automobil?Mám Citroen Jumper 2004.Pokud se někdo najde, tak prosím do mailu z.vo@seznam.cz samozřejmá je finanční odměna.Díky všem.......
Vestavba Citröen Jumper
M
mariaČlen
Přidáno před 8 let
Připojuji se k dotazu, mě by to také zajímalo.
quadtrerosquadtrerosČlen
Přidáno před 8 let
up

Automatické sloučení 12.05.2016 10:17:

Díky všem za Vaše odpovědi na mail, potřebuji ale někoho, kdo by se o to postaral a přestavbu udělal, vím jak se dělá, ale nemám na to čas a dle mého soudu to nepůjde, citroen nedává (prý) kladné vyjádření, že přestavbu povoluje!!

Automatické sloučení 13.05.2016 08:22:
up
Vestavba Citröen Jumper
Upravil quadtreros dne 13.05.2016 07:22, před 8 let
1
1111111111Člen
Přidáno před 8 let
asi to nebude tak jednoduché,když tu není žádná odpověď od lidí a nebo od tebe, že je to nějak vyřešeno.
L
LotrČlen
Přidáno před 8 let
..a co u profi, tam jsi to zkoušel? Třeba tučanů nebo krsů? dělaji to na svejch autech, proc by to neslo na jiných
Lotr:k
P
PPPmytoČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

Lotr napsal:

..a co u profi, tam jsi to zkoušel? Třeba tučanů nebo krsů? dělaji to na svejch autech, proc by to neslo na jiných


Proč by měl přestavbář dávat krk za něco co nedělal.Určitě to dělají,oficiálně,ale mají atesty a nějaké certifikace.Proto to mohou dělat.Ale cizí?
Pohoda,klídek,sluníčko......cesta kamkoliv.
pnovopnovoČlen
Přidáno před 8 let
Změnu kategorie vozidla N1 na M1 povoluje výrobce vozidla , dle plnění požadavků směrnice 2007/46ES, přílohy IV, ve zněn nařízení č.661/2009 pro vozidla kategorie M1.
Hlavně se jedná o řízení a brzdy.
Já mám R. Mastra a je přetypovaný na M1
copycopyČlen
Přidáno před 8 let
L
LotrČlen
Přidáno před 8 let
nooo..
Lotr:k
Upravil Lotr dne 17.05.2016 20:09, před 8 let
1
1111111111Člen
Přidáno před 8 let
Přesně tak, výrobce pokud to povolí je vyhráno, ale co jsem slyšel, tak Citroen to nechce dávat!!
V
Vajglon HnusonČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

1111111111 napsal:

Přesně tak, výrobce pokud to povolí je vyhráno, ale co jsem slyšel, tak Citroen to nechce dávat!!


No, ono to nechce dávat nikdo, u Forda či Fiatu to není o moc snažší. Proč by to také pro individuání stavby dělali, auto má již majitel koupené, tak nemají žádný důvod. Trochu jinou situaci mají firmy, které vestavby dělají, s těmi se rádi dohodnou, pokud budou u nich kupovat nová auta ... zcela logicky. A když už jsme u toho co kdo slyšel :-) tak tam bývá Citroen údajně nejvstřícnějsí ...
Die Krähen fliegen in Schwärmen, der Adler fliegt allein.
kahounkahounNováček
Přidáno před 8 let
Dobrý den,

naše firma se zabývá přestavbami obytných automobilů l z kategorie N1 do kategorie M1, se zapsáním přímo do velkého TP.

Odpovíme na všechny vaše dotazy, k textu o vašem problému prosíme připojit kopii velkého TP .

email: kahoun.tomas@email.cz ; www.tom-car.cz.


S pozdravem Kahoun Tomáš
majitel
Martin JiMartin JiČlen
Přidáno před 7 let
Zdravím ,včera jsem absolvoval "přestavbu" obytného auta z N1 na M1 a speciální obytný na vozidlo zvláštního určení u pana Kahouna. Vše proběhlo hladce, pán velice ochotný a dnes zapsáno také bez problémů do TP :^ . Martin

email: kahoun.tomas@email.cz ; www.tom-car.cz
jesterkajesterkaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj ,tak jsem absolvoval přestavbu nakladniho auta z N1 na M1 zvlastniho urceni- obytne u pana Kahouna. Vše ok , pán ochotný a zapsáno také bez problémů do TP . Doporučuji
Jesterka Rada :)
Franta REZACFranta REZACČlen
Přidáno před 7 let
A já jak vocas čekám již 4 měsíce na vyjádření od Citroena. Plzeňští dealeři absolutně neschopní. Jen výmluvy a z Prahy to není o nic lepší. Banánová republika.
Franta a Daniela - CITROEN JUMPER
" Život je takovej a jinej nebude....".
P
Pavel KČlen
Přidáno před 7 let
I já se musím připojit k těm úspešným, kteří provedli přestavbu s kategorie N1 na M1 včetně změny výšky vozidla po montáži satelitu přes pana Kahouna Tom -Car, veškeré změny bez problému dnes zapsány v tech.průkazu.
Pavel a Vanda Concorde Credo I 693 H
MTSMTSČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
včera jsem absolvoval na DI zápis vestavby. Změna z N1 nákladní skříňový na M1 zvláštního určení - obytný + změna váhy a výšky. Vše zapsáno bez komplikací.
Velké díky firmě Tom-car, jmenovitě p. Kahounovi za vstřícnost a ochotu a rychlé jednání.
:^:g
Jirka + Alena + Renault Master - MTS-2
https://www.carav...i_id=41587
Hlemyzd MatejHlemyzd MatejČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj všem,
tak už máme také, díky Tom-Car Maršovice, za sebou úspěšnou změnu kategorie z N1 na M1.
Stejně, jako kolega MTS, jsme se setkali s ochotou, odborností a vstřícností pana Kahouna, kterému tímto moc děkujeme!!!
Petra, Václav a pes Františka
chodacchodacČlen
Přidáno před 7 let
taky jsem u pana Kahou předělával Mercedesa C kombi z N1 na M1. rychle, bezbolestně, jen mi trvalo 3 roky, než jsem tam dojel :).
na všechny otázky světa najdeš odpovědi v textech Tří sester
Aleš 776751458, Hanka 777079243
josephsjosephsNováček
Přidáno před 7 let
Dobrý den,co se týče přestavby tak to jde.Postup je tento.S velkým technickým průkazem jsem došel k autorizovanému prodejci Citroen a požádál ho aby napsal žádost na individuální přestavbu mého vozu N1 na - Vozidlo zvláštního určení-SA OBYTNÝ AUTOMOBIL,kategorie M1 a
s kopií mého velkého TP vše zaslal emailem na zastoupení Citroen,Česká Republika,Praha,oddělení homolagace .Když přišlo povolení k přestavbě,tak s tímto potvrzením jsem na našem odboru dopravy podal žádost o povolení přestavby.Jakmile byla přestavba hotová,vypracoval jsem jednoduchý technický popis,co tam je zabudované,z jakých materiálů a v jednoduchém kreslícím programu SketchUp jsem nakreslil rozměry a umístnění komponentů/lůžka,skříňky apod.Plyn Vám musí zabudovat firma.Pak jsem nechal zvážit auto,dojel na emise a přestavbovou STK
a s vážním lístkem a protokoly z STK jsem zajel na odbor dopravy,kde vše přepsaly.V TP se změnila hmotnost pohotovostní a užitečna dle vážního lístku a v kolonce druh vozidla přepsáno z N1 na Vozidlo zvláštního určení M1,SA obytný automobil.Tak to je vše,přeji hezký den,Josephs
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,032,926 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.28513 sekund | Průměrně za: 0.28513 (0) sekund | Dotazy: 142 | Použitá paměť: 2.3MB/2MB