Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Datový roaming v EU: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Datový roaming v EU

Poslední aktualizace před 7 let
I
IvounČlen
Přidáno před 8 let
Tak jinak:
1) nic jsem nezkoumal. Psal jsem ostatním ža zde odkazovaná karta je zrušená.
2) dotazoval jsem prodejce se ohledně karty PLUS dotaz na jinou věc co prodává.
3) 10 dní žádná reakce na cokoliv.
Já si myslím, že není na tom nic nepochopitelného a netřeba vyvozovat z toho něco jiného. Tak mi přišlo normální podat o tom zprávu ostatním. Od toho to tady snad funguje, nebo ne?


Citovat

TomTP napsal:

Citovat



Nevím kde bereš tu informaci o 24h, ale po 10 dnech by to za odpověď stálo.....





Myšleno jako stále, neustále, nonstop..... A není lepší koupit než to zkoumat ?
Weinsberg CaraOne 420
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Aukční nabídka vypršela. To je běžná a normální věc na které aukční servery fungují. Myslel jsem, že máš o ní zájem, proto jsem ti dal odkaz na aktuální. Nevěděl jsem, že chceš jen informovat. Omlouvám se. :_
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let

Citovat

ScooterMarty napsal:

Prosím je tohleto ta karta o které tady píšete? Nemám ebay, tak bych ji vzal tady...
https://simcard.spainsur.com/orange/4...redit.html

Kluci kromě toho, že se dohadujete, můžete mi někdo kdo ji máte říct, jestli je to ona? Díky.
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
No jo, dohady, to je tady, ani člověk neví jak :D Podle popisu je to ona. Ale stojí teda baťoh (+ ještě poštovné). Hlavně nezapomenout poslat dle popisu registrační údaje.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
I
IvounČlen
Přidáno před 8 let
Už se ozval a doporučil mi tohle:
http://www.ebay.c...Tags=bu=bu

EUR 4.25 za kartu s kreditem 5 EUR
Už jsem ji objednal.


Citovat

ScooterMarty napsal:

Citovat

ScooterMarty napsal:

Prosím je tohleto ta karta o které tady píšete? Nemám ebay, tak bych ji vzal tady...
https://simcard.spainsur.com/orange/4...redit.html

Kluci kromě toho, že se dohadujete, můžete mi někdo kdo ji máte říct, jestli je to ona? Díky.
Weinsberg CaraOne 420
I
IvounČlen
Přidáno před 8 let
Omlouvat se nemusíš.
Já jen ať v tom máme jasno.
Skončila akce, tak ať to ví i ostatní. Zarazila mne nulová reakce po takové době.
Ale je tam karta jiná, kterou jsem objednal.


Citovat

TomTP napsal:

Aukční nabídka vypršela. To je běžná a normální věc na které aukční servery fungují. Myslel jsem, že máš o ní zájem, proto jsem ti dal odkaz na aktuální. Nevěděl jsem, že chceš jen informovat. Omlouvám se. :_
Weinsberg CaraOne 420
I
IvounČlen
Přidáno před 8 let
Tak mi karta došla v pořádku a je aktivní.
Přihlásím se do systému, změnil jsem heslo vše jako na drátku.
Pouze ale do doby, než jsem ji chtěl nabít.
Nabíjení jsem našel ( podle informací v tomto vláknu) zde :
https://areapriva..._term=faqs

Zadám platbu jak zde bylo zmiňováno : Pago con banca electrónica nebo i tu první možnost Pago con tarjeta de crédito

při každé mi to napíše: No ha sido posible realizar la recarga. Muchas gracias

V překladu nebylo možné dobíjet. děkuju mnohokrát

Zkoušel jsem 2 karty z RB a i FIO. výsledek stejný. Nevíte v čem je problém ? Děkuji
Weinsberg CaraOne 420
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 8 let
Platil si uz tymito kartami na internete? Velakrat su karty blokovane na internetove platby, elebo je nastaveny limit na taketo platby 0.00, Treba si zavolat na infolinku banky, alebo skocit do pobocky, pripadne sa na kartu a limity pozriet v Internet-bankingu.
Miloš
I
IvounČlen
Přidáno před 8 let
V kartách problém není. S kartama platím několikrát týdně. Pochopitelně přes internet.
Ani by mi ta karta nepřišla z ebay. Tam je karta taky potřeba. Dokonce jsem dělal 2 platby včera a OK.

Citovat

milosduris napsal:

Platil si uz tymito kartami na internete? Velakrat su karty blokovane na internetove platby, elebo je nastaveny limit na taketo platby 0.00, Treba si zavolat na infolinku banky, alebo skocit do pobocky, pripadne sa na kartu a limity pozriet v Internet-bankingu.
Weinsberg CaraOne 420
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 8 let
Este ma napadlo, skus iny prehliadac Mozzila, Google, Explorer, Opera...
Miloš
I
IvounČlen
Přidáno před 8 let
ano zkoušel jsem různé jak v PC tak i v mobilních zařízeních.
Stále nic.
Po platbě se zobrazí, viz příloha.



Citovat

milosduris napsal:

Este ma napadlo, skus iny prehliadac Mozzila, Google, Explorer, Opera...
Weinsberg CaraOne 420
Ivoun Připojili následující obrazek:
Obrázek nebyl nalezen
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 8 let
Mě to dobíjení taky nešlo, ale používal jsem kreditku, tak jestli to nebylo tím.
Nakonec jsem použil https://topup.ora...
To prošlo bez problémů, jenom tam chtěli nějakej poplatek.
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 8 let
Este ma napadlo...
Ja pouzivam karty VISA, ty ake?
Mne ten TopUp funguje len na Portable verzii Firefox! :-D
Nefunguje ani na Chrome, ani na IE!
Miloš
Upravil milosduris dne 16.09.2016 08:07, před 8 let
PetrDubiPetrDubiČlen
Přidáno před 8 let
To je způsobené Firefoxem. V jiném prohlížeči ten topup funguje.
Mám Mastercard
josfialajosfialaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj, chci si kartu přes Ebay také koupit. Nabízejí za cca 5 Auro + poštovné / opět cca 5 Euro / kartu která obsahuje již přednabitý tarif ve výši 5,-Euro,takže karta je vlastně zdarma jen to poštovné.Objednat si je možné kartu Mundo nebo Ardille . Nemohu se však nikde dopátrat jaký je mezi těmito tarify rozdíl a proč doporučuje se zde tarif Ardille / veverka /.
Mohl by někdo kdo kartu má blíže vyšvětlit rozdíl těchto tarifů? Také by mne zajímalo, když je 100MB / den /za 1 Euro ,tak to se to 1 Euro odečítá každý den, nebo jen tehdy,když se v nějaký den připojím.Kartu chci pouze na internet.

Děkuji.

Josef

Zde odkaz na SIM karty :http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=...p;_sacat=0
Kia Sportage 2.0 D + Hobby
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 7 let
To není paušál, tak jen za den, když se připojíš. Když vyčerpáš 100MB tak se ti vždy odečte další 1€. Vem Orange Mundo s podporou Go Europe. Tarif si pak můžeš nastavovat sám na jejich stránkách a podle svého. Nicméně letos v létě dojde k úpravě EU roamingu a to včetně dat. Tak před zakoupením popátrej nějaký info, jestli se ti to vyplatí.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
josfialajosfialaČlen
Přidáno před 7 let
Ahoj,
změna hesla mi také našla. Udělal jsem dvě věci:
1/ změnil email na xxxxx@gmail.com / původně xxx@seznam.cz /
2/změnu hesla jsem provedl v snad tom nejdebilnějším prohlížeči a tov Mrkvosft " Edge" / mám Win 10/
Zkoušel jsem prohlížeče /Firefox,Chrome,Opera a další /

A najednou se změna podařila.Vyzkoušel jsem jak 6-ti místmé ,tak osmimístné heslo a oboje funguje !!!!
Takže asi Edge zafungoval,aspoň k něčemu je.

Co se mi stále nedaří je dobít ze stránek https://areaprivada.orange.es pouze z https://topup.orange.com mi jde dobíjet,ale tam chtějí za každých 5 Euro poplatek 0,8 Euro.
Mám debetní kartu Airbank.

Josef

Citovat

sipadan napsal:

@ PetrDubi & Martin75

Díky za reakci pánové ...

Nepatřím mezi ty, co když neví, tak hned píší místo toho, aby se zamysleli.

Bohužel má hlava mi na toto nestačí, vyzkoušel jsem 6, 7 i 8 cifer.
3 různé maily.
Ze zoufalosti i kombinaci číslic a písmen (i když číst umím a říká se tam "numericos".

Fakt jsem z toho jelen .... je to největší komplikace za dlouhou dobu co se mi nedaří vyřešit :(.
To přece možné není. Kdyby někdo objevil chybu viz. obrázek, budu mu velmi vděčný.
Kia Sportage 2.0 D + Hobby
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 7 let
Tak nam zmenili 12.06.2017 Ardillu na Lamu!
areaprivada.orange.es/UpImagesNeos2/3540/llama_8d724dae28a3f1d1216033789.png

Vie niekto zistit, ci sa zmenili aj podmienky, cenniky? Je platny roaming Go Europe 100MB/1den/1€?
Toto mi prelozilo:
Roamingu v Európskej únii
S týmto tempom sa môžete hovoriť a surfovať z akejkoľvek európskej krajiny, Lichtenštajnsko a Nórsko únie. To znamená, že hovory a GB v cene, platí aj v týchto krajinách, a to bez dodatočných poplatkov.
Roamingové hovory prijímané v rámci EÚ bude zadarmo, rovnako ako hlasové správy, ktoré dostávajú.
Ak budete jesť svoj GB pri roamingu v zóne 1, budete pokračovať v plavbe pri nízkych otáčkach.
Môžete zmeniť modulu Všade roamingu v iných krajinách.

Rýchlosť:
Ak máte dostatok rovnováhy, budú odpočítané vaše hovory z disponibilný zostatok.
Ak nemáte rovnováhu, takže môžete dobíjať, kedykoľvek budete potrebovať hovoriť.
Ak chcete používať Internet na čas:
Máte aktívne Per Room Internet MOVI : 3 € / 100 MB / deň (vrátane DPH).
Odporúčame aktivovať funkciu Bonus 500 MB kontrolovať svoje výdavky a vaše používanie WhatsApp / internet len ​​za 4 Sk / mesiac a moci (vr.):
Podeľte sa o svoje fotografie a odosielať správy komukoľvek.
Využitie 500MB surfovať na internete, keď ju budete potrebovať.
Tento bonus trvá 30 dní a môže vždy najať ju budete potrebovať. Bono Viac informácií o 500MB

http://tiendaonline2.orange.es/store/...eadless=1#
Miloš
Upravil milosduris dne 13.06.2017 13:47, před 7 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,017,127 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.25799 sekund | Průměrně za: 0.25799 (0) sekund | Dotazy: 130 | Použitá paměť: 2.22MB/4MB