Warning: str_repeat(): Second argument has to be greater than or equal to 0 in /srv/www/caravan24.cz/www/maincore.php on line 169 Datový roaming v EU: OSTATNÍ - Caravan24.cz
Výkup karavanu! Vykoupíme Váš obytný vůz, nebo karavan za hotové,volejte 606118358 www.vykupkaravanu.cz
Partneři webu:
hykro.cz odak.cz
https://www.cwn.cz/
Prohledávání webu:

Datový roaming v EU

Poslední aktualizace před 7 let
R
rpg10Nováček
Přidáno před 8 let
Zdravím, jelikož budu v létě hodně cestovat po evropě tak jsem si řekl že taky zkusím tu Mundo SIM Go Europe a objednal jí z ebay z toho odkazu co tu někdo dával. Bohužel již je to 14 dní, nic nedorazilo a prodejce na zprávy nijak nereaguje. Na ebay ani nezadal, že to bylo odeslané. Je to škoda, protože již za pár dní odjíždím a karta nedorazila a asi ani nedorazí. Tak pozor na to. Po návratu holt otevřu Dispute a budu chtít vrátit peníze. Takhle si fér jednání nepředstavuji.
sipadansipadanČlen
Přidáno před 8 let
ofertas365 ???

Dal jsem mu 2x 100 % hodnocení (2 karty, 2 doručení) ..... naprosto pohodový servis.
4.114683,118.628756
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Já od něho kupoval dvě (samostatně po nějaké době) a obě dorazily do týdne.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
R
rpg10Nováček
Přidáno před 8 let
Jo, ofertas365.. tak pak to nechápu, ještě jsem mu posílal i passport ID a datum jak tam psal a stejně nic.
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

rpg10 napsal:

Jo, ofertas365.. tak pak to nechápu, ještě jsem mu posílal i passport ID a datum jak tam psal a stejně nic.


Já to bral také od ofertas365 a přišlo to třetí nebo čtvrtý den. Posílá to obyčejnou poštou - hezká známka ze Santiaga de Compostela. ;-)

To musí být nějaký zádrhel někde na poště...
R
rpg10Nováček
Přidáno před 8 let
Zádrhel na poště bych ještě chápal, ale on mi ani neodpověděl na to jestli to už odeslal a kdy. Prostě nekomunikuje. A to jsem si to nechal poslat tou priority packet službou, abych to měl rychleji.
Martin75Martin75Člen
Přidáno před 8 let

Citovat

rpg10 napsal:

Zádrhel na poště bych ještě chápal, ale on mi ani neodpověděl na to jestli to už odeslal a kdy. Prostě nekomunikuje. A to jsem si to nechal poslat tou priority packet službou, abych to měl rychleji.


Opravdu nic? Já mu po platbě poslal ty registrační údaje a hned mi napsal:

---
New message from: ofertas365 (4,944Red Star)
Tanks very much

A Greeting,
---
Schválně jsem mu teď napsal také přes ebay jestli žije ať se ozve...
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 8 let
A co ked isiel tiez na dovolenku. Potom by som chapal, ze neodpoveda. Taketo veci si netreba nechavat na poslednu chvilu... Tiez mam od neho kartu a prisla do tyzdna.
Miloš
R
rpg10Nováček
Přidáno před 8 let
Tak už napsal:

I had a very serious family problem and has left a little later than usual...
Thank you so much

Tak pak to chápu a vyčkám, snad to do odjezdu přijde. Ano, řeším to na poslední chvíli, částečně i moje chyba měl jsem si alespoň měsíc nechat rezervu.
R
rpg10Nováček
Přidáno před 8 let
Omlouvám se ale mohl by mi někdo poradit? Karta dneska nakonec přišla, ale přijde mi že snad není aktivovaná nebo co, protože když jsem jí vložil do telefonu, nedostanu se do žádné ze 3 sítí (ani O2 ani Vodafone ani T-Mobile) takže logicky nemužu ani poslat žádnou SMS na aktivaci tarifu Go Europe. když jsem to zkoušel přes web, číslo karty mi to sice vzalo, jenže pak to chtělo nějaké potvrzení (zřejmě opět přijde v SIM, kterou ale logicky nepřijmu, protože nejsem přihlášený v síti. Nepřehlédl jsem něco co se musí udělat abych to rozchodil? Děkuji.
R
rpg10Nováček
Přidáno před 8 let
Dobrý už to jde nevim proč ale chytlo se to až po půl hodině laborování.
I
IvounČlen
Přidáno před 8 let
Chci si taky kartu z Ebay objednat.
Jestli to chápu dobře tak kartu za 5€ až přijde musím nabít.
Akorat nějak nemohu najít jak často a jakou částkou kartu nabíjet. Ona když se nenabije po nějakou dobu tak ji zruší, nebo se pletu ?
Já jsem nikdy žádnou dobíjecí kartu neměl.
Weinsberg CaraOne 420
milosdurismilosdurisČlen
Přidáno před 8 let
Uz to tu bolo pisane.
Karta ma zivotnost 1 rok od posledneho dobitia. Suma na dobitie je akakolvek pomocou kreditnej karty.
Miloš
I
IvounČlen
Přidáno před 8 let
tak ten odkaz na ebay
http://www.ebay.com/itm/181843067977?...EBIDX%3AIT

už není aktivní. psal jsem mu ale nekomunikuje. Tak nevím.....
Weinsberg CaraOne 420
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let
Určitě nevisí 24h na emailu, už to tady bylo probírané. Zde jsou 4 ks k prodeji:
http://www.ebay.c...1913238326
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
I
IvounČlen
Přidáno před 8 let
Nevím kde bereš tu informaci o 24h, ale po 10 dnech by to za odpověď stálo.....


Citovat

TomTP napsal:

Určitě nevisí 24h na emailu, už to tady bylo probírané. Zde jsou 4 ks k prodeji:
http://www.ebay.c...1913238326
Weinsberg CaraOne 420
R
Richard2422Nováček
Přidáno před 8 let

Citovat

TomTP napsal:

Citovat

milosduris napsal:

Aplikacia pre Android.
Skus toto: http://www.apk20.com/apk/255398/start


:^ Funkční. Super. Díky !


Zdravím.
Android aplikaci jsem si nainstaloval taky, ale nevím jestli funguje jak má.
Vidím zůstatek, můžu měnit tarif, ale spotřeba dat se zobrazuje jen aktuální dnešní. Včerejší ani žádná starší tam není. Je to tak správně?
Žádné případné nastavení jsem nenašel.
Díky
R.
Upravil Richard2422 dne 30.08.2016 21:46, před 8 let
ScooterMartyScooterMartyČlen
Přidáno před 8 let
Prosím je tohleto ta karta o které tady píšete? Nemám ebay, tak bych ji vzal tady...
https://simcard.spainsur.com/orange/4...redit.html
Martin (1971) a Lucie (1974) a vždycky nějaký ten pes..., 608 463 502, Abbey GTS 517 a Ford Galaxy II 1.9 TDi 96kw. Dříve Renault Master Pössl.

Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat.
Benjamin Franklin
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let

Citovat


Zdravím.
Android aplikaci jsem si nainstaloval taky, ale nevím jestli funguje jak má.
Vidím zůstatek, můžu měnit tarif, ale spotřeba dat se zobrazuje jen aktuální dnešní. Včerejší ani žádná starší tam není. Je to tak správně?
Žádné případné nastavení jsem nenašel.
Díky
R.


To nevím, mě zajímala vždy jen aktuální spotřeba na ten den, abych se vešel do 100Mb a k tomu mám samostatný počítač dat v mobilu nebo notebooku.
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
TomTPTomTPČlen
Přidáno před 8 let

Citovat



Nevím kde bereš tu informaci o 24h, ale po 10 dnech by to za odpověď stálo.....





Myšleno jako stále, neustále, nonstop..... A není lepší koupit než to zkoumat ?
Tom & Pavla
Škoda Octavia II 1.9 TDI + Elddis Crown Crest
Upravil TomTP dne 31.08.2016 06:55, před 8 let
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy můžete stáhnout přílohy v tomto fóru.

Copyright © 2023

Powered by PHPFusion. Copyright © 2024 PHP Fusion Inc.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Theme by PHP Fusion Inc
43,020,724 unikátních návštěv | Vygenerované za: 0.30227 sekund | Průměrně za: 0.30227 (0) sekund | Dotazy: 135 | Použitá paměť: 2.22MB/4MB